10 märki, et sa oled vaba hing


Kui mõtleme mõistele “vaba hing”, kujutame ette inimest, kes juhib oma elusuunda, olles vaba ühistest koormatest või muredest. Mõned suhtuvad vabadesse hingedesse kui vastutustundetutesse ning lapsikutesse inimestesse. Kuid siiski annab see mõtteviis meile õppetunde, kuidas elada oma elu iseenda tingimustel.

 

Kui olete keegi, kes peab end iseseisvaks mõtlejaks või tegijaks, kes tõrjub ühiskonna survet ning on pühendunud iseenda tee leidmisele, võite ka teie olla vaba hing.

 

Kümme märki, et sa oled tõeline vaba hing:

Kui sa samastud mõnega neist märkidest, on tõenäoline, et sul on vaba hing mis ootab, et sind maailma valla lasta!

 

1.Olete sõltumatu mõtlemisega

Sõltumatud inimesed kuulavad hästi iseennast, seda olenemata olukorrast või asjaoludest. See isikuomadus on omane uuendajatele, ettevõtjatele ning loovatele isiksustele. Kuna iseseisvus sõltub suuresti usust iseendasse.

Kas olete seltskonnas inimene, kes alati näeb asju teistmoodi kui teised? Vabad hinged trotsivad ootusi ning näevad ootamatuid vaatenurki. Sellised mõtlejad võivad olla loomingulises meeskonnas suureks eeliseks, sest nad alati vaatavad ideid ootamatu nurga alt. Vabad hinged on ka uskumatud uuenduste eestkõnelejad, sest nad ei karda seista oma ideede eest. Sõltumata sellest, et see läheb vastuollu enamuse arvamusega.

 

  1. Hirm ei peata sind

Dale Carnegie ütles: “Tehke seda, mida kardate teha, ja jätkake sellega… see on kiireim ja kindlaim viis, kuidas hirmust üle saada.” Vabad hinged tunnevad hirmu, kuid nad ei lase sellel end peatada. Selle asemel, et lasta hirmul end takistada, kasutab vaba hing hirmu tegutsemise lisamotivaatorina.

 

  1. Sul on tugev selgroog.

Kuigi võib öelda, et vabad hinged lähevad eluvooluga kaasa, ei tee nad siiski järeleandmisi oma põhimõtetes. See tähendab elamist enda poolt defineeritud kavatsuste ning eesmärkidega. Vaba hing teeb mida ütleb.

 

  1. Kohustustest vaba

Vaba hingena elamiseks peab inimene olema valmis lahti laskma või eemalduma asjadest, mis võivad teisi takistada, nagu suhted, karjäär ning muud kaasaegse elu traditsioonilised lõksud.

Võite leida vaba hinge, kes müüb maha oma materiaalsed hüved ning elab matkaautos jäädes väga harva ühte kohta pikemalt paigale. Või loobub ta tarbimishulluses osalemisest. Minimalism on sageli nende valitud elustiil kuna see pakub neile vabadust asjadest mis teisi ühele kohale kinnitavad. Vabad hinged naudivad üksindust ning asetavad end oma elus esikohale.

 

  1. Seiklus on teie keskmine nimi.

Tegelikult, kui olete vaba hing, on seiklus teie ees-, perekonna- ning ka keskmine nimi. Te janunete uute elamuste, kohtade, inimeste ning toidu järele niivõrd, et teie seljakott on pea alati pakitud uude kohta liikumiseks.

Tõenäosus on üsna suur, et hindate elamusi kõrgemalt materiaalsetest väärtustest ning pühendate olulise osa oma sissetulekust reisimisele ja seiklustele.

 

  1. Vajad ruumi.

Kas tunnete siseruumides sageli klaustrofoobiat? Kas vajate iseendaga olemise aega? Vabad hinged suudavad hästi taluda pikaajalist üksindust ning tunnevad end kontoris, töökohtadel või isegi elukohtades kui ketis.

 

  1. Teil on oma ajataju

Vabadel hingedel on oma individuaalne sisemine kell, mis sobib just neile ning ei klapi nende inimestega kellele on tähtsad rutiin ning regulaarsus. Nad naudivad minemisi ning tulemisi siis kui nad seda ise soovivad.

 

  1. Olete nipernaadilik

Unistage suurelt, unistused on tihti üks vaba hinge põhitunnuseid, nagu ka teiste inimeste ärgitamine nende enda ihade järgimisele ning elu muutmisele. Vabast hingest sõber võib olla suurepärane tugi ning rollimudel inimestele, kes soovivad eesmärgipärasemalt elada ning oma elu muuta.

 

  1. Sa ei ürita olla hipi

Mõned kõige edukamad inimesed, keda teised üritavad jäljendada on vabad hinged. Mõelge näiteks Steve Jobsile või Elon Muskile, või siis nendele loovinimestele kes eeldavad erakordsust ka kõige rutiinsematest päevadest ning kelle vaba energia poolt põhjustatud innovatiivsus väljendub jäävas mõjus kogu ühiskonnale.

 

  1. Armastad õppimist ja elu

Vabad hinged janunevad teadmiste järele, olgu selleks siis teine keel, uus kokandusoskus või teine (või kolmas) karjäär. Vabad hinged, kes ei taha leppida regulaarsusega ning otsivad pidevalt omale uut eluviisi.

 

Vaba hing olemine ei ole piiratud soo, rassi, seksuaalsuse või religiooniga. Paljud kultuurid usuvad ka, et vaba vaimuenergia ei ole ainult inimeste valdkond; ka loomad ning isegi objektid võivad esindada ja sisaldada vaba vaimuenergiat.

 

Kõige tavalisem vaba hingega seotud loom on hunt, kes sümboliseerib raevukalt iseseisvust, isiklikku vabadust ning jõu ja eesmärgiga elamist. Teised loomad, kes seda energiat kehastavad, on kaslased (suured ja väikesed), koiotid, hobused, kotkad, pistrikud ja delfiinid/pringlid. Objektid, mis esindavad vaba vaimu on kristallid, amuletid, suled, triskelionid, tiivad, yin/yang ning isegi numbrid. Need esinevad nii kunstiteostes, kodukaunistustes, isiklikes asjades, altariobjektides ning isegi tätoveeringutes.

 

Kuidas pääseda ligi oma vabale hingele

 

Ükskõik, kas nimetate end vabaks hingeks, olete ühega abielus või on teil selle energiaga laps, on palju tööriistu, mis aitavad teil seda väärtuslikku eluressurssi kasvatada ning toetada. Vaba hinge omadus number üks, mida me kõik peaksime kasvatama, on usaldus iseenda vastu. Vaba hing ei sea kahtluse alla oma otsuseid, ideid, tegusid ega teiste inimeste arvamusi isegi kui põrkuvad kokku võimalike ebaõnnestumistega. Tegelikult liigub vaba hing hea meelega võimaliku ebaõnnestumise poole. Võimalik ebaedu sümboliseerib seda, mis neid tegutsema motiveerib – julgust ning teisitimõtlemist.

 

Kui olete kunagi unistanud turvalise, kuid igava töö juurest eemale kõndimisest vähem turvalise, kuid põnevama seikluse poole, räägib teie vaba vaim teiega.

 

Siin on mõned konkreetsed asjad, mida saate täna oma vaba hinge tugevdamiseks teha:

 

Ole paindlik. Kui loodate suuresti rutiinsele ajakavale. Loobuge sellest ning vaadake millised uuendused teie elus toimuvad.

 

Ole siin ja praegu. Spontaansus on vaba vaimu kaubamärk. Olgu selleks üks päev või nädal või aasta, lubage endale aeg-ajalt elada hetkes. See aitab teil õppida vooluga kaasa minemist ning arusaamist, et kontrollist loobumine võib olla vabastav.

 

Leppige kaosega. Kuigi oraniseeritus on tänapäeval moes, võib väikese koguse kaose lubamine oma muidu korrapärasesse ellu tuua paindlikust ja rõõmu ning ka muudab teie vaateid elule. Kui kulutate tohutult aega oma kodu, elu või laste elu korraldamisele tuleb kasuks kui loobute liiga organiseeritud ajakavast. Lubage endale elu talutava koguse segadusega, see võib vabastada teie aega huvitamate ettevõtmiste jaoks.

 

Laske oma sisemine kunstnik välja. Kui olete alati tahtnud alustada loomingulist ettevõtmist, kuid olete end tagasi hoidnud, mõistke, et loovus pole mõeldud ainult “kunstnikele”, vaid see võib olla viis stressi leevendamiseks ning meie ümber oleva ilu kogemiseks. Võtke lõuend välja ning maalige või kirjutage luuletus, laulge laul või tantsige ning vaadake, mida loovus võib teie südame, hinge ja vaimu jaoks teha.

 

Ole ainulaadne SINA. Marssige omaenda trummi taktis hoolimata sellest mida teised arvavad või teevad. Alustage nende jälgmisest, keda näete vabade hingedena, ning uurige neid, seejärel leidke oma tee ning mis kõige tähtsam nautige seda teekonda!

 

Hea uudis on, et meie ühiskonnas võetakse üha enam omaks elamine tõelise vaba hingena ning vabade hingede seltsid ja koosviibimised pakuvad sõprustunnet ja tuge kogu maailmas. Mõelge üliõpilastele, kes võtavad vaheaasta vabatahtlikuks olemiseks või pensionärile, kes alustab uut karjääri – aeg on küps edendada teie vaba vaimuenergiat, et saaksite elada oma valitud parimat elu!

 

Helista mulle 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.gaia.com/article/the-10-signs-youre-a-free-spirit