10 sammu soovide manifesteerimiseks


1. Tehke endale selgeks, mida soovite.

Universum kuulab alati ja soovib teid teie unistuste saavutamisel toetada. Tehke kõige väiksemate detailideni selgeks, mida te taotlete. Universum reageerib selgusele ja pakub asju, mida soovite hõlpsamini, kui teil on kristallselge nägemus sellest, mida kutsute.

2. Tee selgeks, MIKS sa seda tahad

Mis on teie kavatsuse tegelik motivatsioon? Hirmu- või vajadusetundel põhinevate kavatsuste seadmine ainultsuurendab hirmu ja tunnet, et sul pole kunagi piisavalt.

3. Vabastage oma kiindumus tulemusele

Nüüd, kui teil on tõesti selge, mida te tahate ja miks te seda soovite, vabastage oma kiindumus saada täpselt see, mida soovite.
Ei ole kerge ülesanne seada oma kavatsusi selle põhjal, mis meie arvates tooks meile kõige rohkem rõõmu ja rahuldust,
kuid kui te pole tulemusega seotud, võimaldab see teil elada voolus. See pole tegelikult materiaalne objekt või tingimus,
mida te vajate, vaid tunne, mida selle objekti või seisundi omamine teile tooks. Seda tunnet võidakse teile edastada tee kaudu,
mida te praegu lihtsalt ei taju.

4. Elage oma reaalsust

Milline näeks välja sinu elu, kui sul oleks juba see, mida soovid? Kuidas sa oma aega veedaksid?
Millist toitu sa sööksid? Milliste inimestega sa oma aega veedaksid? Milliseid riideid kannaksid?
Kavatsused on energia ja sel juhul vastandid ei tõmba. Nagu Ayurvedas, suurendab sarnast.
Niisiis, hakake oma elu elama viisil, mis viib teid vibratsioonilise tasandile just selle asja energiaga, mida soovite.

5. Õppige armastama takistusi

Kui asute oma kavatsusi avaldama, seisate suure tõenäosusega silmitsi takistustega. Takistused võivad tähistada ühte kahest asjast:
1. Universum paneb teid proovile, et näha, kui kindel olete selles, mida olete kavatsenud luua või saada. See on teie võimalus oma seisukohtadele
seista ja meelde tuletada, miks. Olge tänulik selle võimaluse eest oma tõelist motivatsiooni meeles pidada.
2. Võib-olla arvasite, et soovite, et teie unistuste töö näeks välja teatud moodi, ja see takistus suunab teid nüüd millegi sarnase, kuid potentsiaalselt palju suurema poole.
Üritage vaadata takistusest kaugemale, et näha, milliseid uksi see võib teile avada, mida te muidu poleks näinud.

6. Tunnetage, mis on tõeline

Oma teekonnal seisate silmitsi otsustega, mis lõpuks loovad energia, millega proovite oma kavatsust avaldada. Pidage meeles, et sarnane suurendab sarnast.
Hea uudis on see, et teie keha räägib teiega alati. Kui seisate silmitsi otsusega, kas see on raske otsus või midagi tavalisemat, nagu see, mida lõunaks sööte
või kas osaleda peol, kuhu teid kutsuti, peate vaid häälestama, esitama oma kehale jah või ei küsimus ja tunnetage vastust. Tõenäoliselt tunnete reaktsiooni oma
soolestikus või üsas, päikesepõimikus või südames. Kui teie keha reageerib ebamugava aistinguga, on vastus eitav. Kui teie keha reageerib hea enesetundega, on vastus jah.
Ärge kasutage oma mõistust vastuse tunnetamiseks, see tähendab, et ärge proovige seda analüüsida või kahtluse alla seada.
Tunnetage oma keha ja minge esimese asjaga kaasa, mida tunnete.

7. Kontrollige, mida räägite/mõtlete

Oled pidevas suhtluses universumiga läbi sõnade, mida kasutad nii teistega vesteldes kui ka sisemiselt oma mõtetes.
Pange tähele, kui kasutate selliseid fraase nagu “ma loodan” või “ma arvan, et saan” või “ma tõesti tahaksin”.
Need fraasid saadavad universumile sõnumi, et teil on puudu sellest, mida soovite, ja osa teist ei usu, et see võib teie omaks olla. Seega jätkab universum puuduse pakkumist.

8. Ärge sundige seda saamast

Pinge tekitab rohkem pingeid. Lihtsus loob rohkem lihtsust. Määrake oma kavatsus ja seejärel hoidke oma tähelepanu praeguses hetkes.
Mida saate teha just praegu, praegusel hetkel, et teil oleks lihtsam meelitada seda, mida soovite?
Vabastage oma kiindumus, et see juhtuks. Kõik, mida pead tegema, on konteiner, millesse teie kavatsus saab maanduda.

9. Usaldage

Nagu iga suhte puhul, on teie suhetes universumiga kõige olulisem aspekt usaldus. Usu, et universum tahab sulle anda seda, mida sa soovid.
Usu, et oled enam kui võimeline ja väärt saama seda, mida soovid. Uskuge, et olete loov olend, kellel on jõud oma elu muuta.
Usaldage, et olete täpselt seal, kus peate olema, ja uskuge, et kogu protsess on oma olemuselt jumalik.

10. Tähistage

Ja lõpuks, kuid kindlasti mitte vähem tähtsana, tähistage ennast teel. Tähistage, kui panustate aega, vaeva ja pühendumist, olenemata sellest, kas see annab soovitud tulemuse või mitte.
Tähistage isegi kõige väiksemaid õnnestumisi ja tähistage ka siis, kui ebaõnnestute, tunnustades seda, mida olete sellest õppetunnist õppinud ja saanud.
Tähistage seda, kui teil on olnud suurepärane päev ja kui teil on olnud tõesti raske päev, kuid hingate endiselt ja seisate endiselt. Me elame kultuuris, mis väärtustab nii palju
enesetäiendamist ja mitte peaaegu piisavalt väärtust enesetunnistusele. Ma luban teile, et kui õpite vastu võtma omaenda armastust ja tunnustust, siis te mitte ainult ei tõmba rohkem seda,
mida soovite, vaid teid ümbritsevad inimesed ja kogu universum annavad teile ootamatult rohkem armastust ja tunnustust, mida me kõik vajame õnnestub.

Helista mulle 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: Gaia.com