17. ja 18. märtsi Super Täiskuu vaimne tähendus


Kevad on käes ja asjad liiguvad kiiresti. Arvestades, et käes on Jäära hooaeg ja Jäära juhib kaasahaarav Marss – enesekehtestamise, initsiatsiooni ja energia planeet –, käib see väga palju käsikäes. 2021. aasta märtsi täiskuu vaimne tähendus on aga yini ja yangi vahelisest õrnast tasakaalust kõnelemine; jumaliku naiseliku ja püha mehelikkuse püha tasakaal.

See täiskuu – tuntud ka kui super Ussikuu – suhetest juhitud on Kaalude märgis. See kardinaalne õhumärk sümboliseerib tasakaalu, õiglust ja harmooniat, stabiliseerides päikese iga-aastast transiiti läbi Jäära.

Täpselt 8 Kaalude kraadi juures on seemned, mille külvasite noorkuu ajal samasse tähtkujusse veel oktoobris 2020, hakkavad nüüd õitsema. Selle kuu paradoks on aga see, et Kuu valitseja Veenus – armastuse, romantika, naudingute ja väärtuste planeet – liigub läbi julge Jäära, kus see väidetavalt kahjustub. See muudab asju… ja palju.

Jäär võitleb oma individuaalsuse eest kirglikult, Kaalud kohtuvad poolel teel, valides diplomaatilisema tee. Veelgi olulisem on see, et Veenus istub täpselt 8 kraadi juures, moodustades pöördelise ja oluliselt tervendava ühenduse päikese ja haavatud Jääras. Kui kuu istub üle 8 kraadi juures Kaaludes, paljastatakse varjatud teemad, mis keerlevad tasakaalu, suhete, rahanduse ja võib-olla isegi armastuse ümber.

Midagi iroonilist on selles, et Kaalud sümboliseerivad püha tasakaalu, mis eksisteerib jumaliku naiseliku ja püha mehelikkuse vahel, ja see kuufaas pole erand. Jäär sümboliseerib inimese enesetunnet, individuaalset identiteeti ja enesekehtestamise tasemeid; Kaaludel on tegemist suhete, kompromisside ja õiglusega. Kui te kõik kokku võtate siis kuu on emotsionaalne, päike esindab teie ego füüsilises dimensioonis ja tunnistab minevikuhaavu –, näete, et selles on palju enamat, kui esmapilgul paistab.

See täiskuu heidab valgust sügavalt juurdunud emotsioonidele ja jääkenergiatele, mis võivad potentsiaalselt vallandada, eriti kui tegemist on asjadega, mis panevad sind tundma haavatavana. Kuid siin peitub teie jõud ja need Jäära positsioonid aitavad teil leida tahet ja julgust ületada kõik, mis teid tagasi on hoidnud. Ehkki Jäär soovib oma kirgede suhtes midagi ette võtta, samal ajal kui Kaalud loovad ühenduse ja suhtlevad teistega, julgustab Marsi ühendus Kaksikute põhjasõlmega teid eristama faktide ja emotsionaalsuse vahelist erinevust.

Midagi, mis on teie alateadlikusse meeltesügavusse mattunud – seoses suhete, kire ja enesearmastusega – tuleb üle vaadata ja tõenäoliselt olete seda tööd juba alustanud. Samuti on oluline meeles pidada, et nii Veenus kui ka Merkuur liiguvad läbi märkide, kus nad tunnevad väljakutset, kuid see neid ei heiduta. Vahepeal mõelge ja kaaluge: Millisele alusele on teie suhted rajatud? Millisena saate end samaaegselt teistele ja iseendale näidata?

Kui on küsimusi või soov saata kaartidelt nõu, siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.elitedaily.com/p/the-spiritual-meaning-of-the-march-2021-full-moon-is-about-self-love-67875397