17. JAANUARI TÄISKUU ON TÄIS MÜSTILIST JA TERVENDAVAT ENERGIAT


Kui on täiskuu, on sageli tunne, et teid tabab emotsionaalse energia laine. Kui näete taevast täiskuud ei saa te eitada ilu ja põnevust, mida see esile kutsub. Võite seda isegi tunda – see Kuu sagedust õhus. Võite märgata, et inimesed käituvad ebaregulaarsemalt. Võite näha, kuidas paar teie kortermajast tülitseb. Kuid võite ka märgata, et muusika kõlab ühtäkki elavamalt. Teile võib tunduda mõni nali väga naljakas. Võib isegi tunduda, et tahaks nutta. Mis ka ei juhtuks, täiskuu rõhutab ja võimendab seda. Ja eelseisev 2022. aasta jaanuari täiskuu Vähis tundub täpselt selline, nagu täiskuu peab tunduma.

Astroloogias on täiskuu konfliktide, tülide ja muutuste aeg. See toimub alati hetkel, mil päike ja kuu moodustavad täpse opositsiooni. Kuna päike valitseb teie teadvuse üle, samal ajal kui kuu teie alateadvuse üle, on sellel kalduvus tuua teie sisemaailma teadlikkust, intensiivistades teie soove, instinkte ja emotsioone. Kuna täiskuu heidab valgust teie südamele, motiveerib see teid, valgustab teid ja muudab teid mingil moel.

Kuna peagi saabuv täiskuu (teise nimega Hundikuu ) toimub Vähis – sodiaagimärgis, mida tegelikult Kuu valitseb –, kogete Kuud kogu selle hõõguvas potentsiaalis. Siin on astroloogiline ülevaade selle kohta, kuidas see võib teid mõjutada:

Millal on 2022. aasta jaanuari täiskuu hundikuu vähis?

2022. aasta Hundikuu toimub 17. jaanuaril. Ja kuna see täiskuu on Vähis, mõjutab see kõige rohkem neid, kes on sündinud päikese, kuu või Jäära , Vähi, Kaalude ja Kaljukitse tähtkujuga – ehk kardinaalsete märkidena .

Mõlemal juhul mõjutatakse iga sodiaagimärki omal ainulaadsel viisil, sest sellel Vähi täiskuul on alati nii palju potentsiaali. Lõppude lõpuks tunneb kuu end selles veemärgis koduselt , sest Vähk on tuntud oma empaatia, kaastunde ja kaitse poolest. Kui kuu on Vähi sees, avaldab see teie hingele seda toitvat mõju, mis teeb teid terveks. Ja kuna see täiskuu moodustab vaimse ja lummava Neptuuniga trigooni, võib see esile kutsuda psüühilise eelaimuse või loomingulise läbimurde. See võib isegi viia suure südamest-südamesse suhtlemiseni mõne olulise inimesega.

Emotsionaalselt avanemine ei ole aga alati sujuv protsess. Tegelikult on seda harva. See täiskuu on täis vastuolusid ja keerukust, sest see täiskuu Vähis on ka varjuline Pluuto, mis toob pinnale mõned teie sügavamad soovid. Kui kasutate oma vajadusi, on nende rahuldamise kiireloomulisusele raske vastu seista. Need soovid võivad olla põimunud ka teie hirmudega ja võib isegi ette tulla hetki, kus need on vastuolus teie varjatud minaga. Kõigil on ühel õlal ingel ja teisel kurat ning selle täiskuu ajal õpid neid mõlemaid tundma.

Kui olete valmis sel täiskuu ajal tunnistama oma pimedust ja valgust, siis tunnete end kinnitatuna kõigis teie südame varjundites.

kui tekib küsimusi või soovite leida lahenduse siis helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.elitedaily.com/lifestyle/