2022 algab võimsa noorkuuga Kaljukitses


Uus aasta on täis lõputuid võimalusi. 2022. aasta on alles algamas, kuid see näeb juba parem ja säravam välja. Muutused ei toimu üleöö ja kuigi te ei saa loota, et teie uusaastalubadused koheselt täituvad, saate palju motivatsiooni jaanuari noorkuu vaimsest tähendusest.

Mis on ikkagi selle noorkuuga? Lõppude lõpuks te isegi ei näe kuud selle pimeda ja salapärase kuutsükli faasi ajal, mis võib viia teid järeldusele, et see pole nii oluline, kui astroloogid tahaksid arvata. Kulisside taga võib aga juhtuda palju, sest noorkuu on ka ideaalne võimalus end energiat kurnavatest olukordadest vabastada ning hakata keskenduma olulisematele asjadele.

Noorkuu tähtsusel on ka astroloogiline põhjus. See toimub siis, kui kuu ja päike ühendavad jõud samas sodiaagimärgis samal täpselt samal määral. Kui need kaks ühendavad oma energia, annab see teile kauni suuna teie isikliku kasvu edendamiseks.

Kuu valitseb teie alateadvuse ja emotsionaalse sisemaailma üle. See valitseb teie saladuste üle; see osa teist, mida on öösel mugavam uurida. Päike valitseb teie enesetunde ja teie üldise iseloomu üle. Päike kirjeldab seda, kuidas sa ennast näed ja seda, kuidas sa ennast teistele esitled, sest just päeval kerkib esile ürgsem pool. Noorkuu ajal tundub, et teie sisemine mina on teie välise minaga samal lainel, aidates teil määratleda oma tundeid ja tegutseda nende tunnete järgi.

Kui noorkuu pole ideaalne viis 2022. aasta alustamiseks, siis ma ei tea, mis see on. Siin on põhjus:

Noorkuu Kaljukitses toimub 2. jaanuaril kell 13:33

On täiesti loomulik, et alustate uut aastat kõikide eesmärkidega. See, et 2022. aasta algab peaaegu kohe noorkuuga, on kindlasti hea märk. Kuna see noorkuu toimub ka ambitsioonikas, praktilises ja distsiplineeritud Kaljukitses, on see ideaalne energia, et viia oma uue aasta lubadused järgmisele tasemele.

Kuna kuu moodustab uuendusliku ja tulevikku vaatava Uraaniga trigooni, julgustab see noorkuu sind proovima midagi täiesti erinevat; midagi, mis toob esile teie sisemise geniaalsuse ja puudutab teie ainulaadseid kingitusi. Uraan on planeet, mis ei puutu minevikku, sest ta on juba võtnud sihikule tuleviku. Seega laske eelmisel aastal tehtud vigadest lahti, sest 2022. aasta on täiesti uus mäng.

Kuid mõnikord algab suurim edu ebaõnnest. See noorkuu leiab aset Veenuse retrograadi ajal , mis paljastab teie suhetes konflikte ja ebakindlust. Seda tagasiminekut süvendab halastamatu Pluuto, rõhutades teie hirme ja soove, suurendades samas teie vajadust tõsise muutuse järele. Saturn – autoriteedi planeet – konkureerib ka Uraaniga – mässu planeet –, mis võib tekitada pettumust süsteemides, mis teie heaks enam ei tööta ja on valmis alustama revolutsiooni.

Kuigi seda noorkuud ümbritsev energia võib olla raske, tuletab see teile meelde, et te ei saa olla rahulolevad. Kui soovite tõesti luua endale ja teistele paremat maailma, on selleks aeg. Las see noorkuu näitab sulle, millest sa tegelikult tehtud oled.

Kui on küsimusi või vajate abi parimate lahenduste leidmisel siis helistage 900 1727.

Kaardid Ennustavad