25.03-08.04.2024 varjutuste koridori mõju


Esoteerilises mõttes võib varjutuste koridor perioodil 25. märts kuni 8. aprill 2024 mõjutada inimesi sügavalt spirituaalsel tasandil. Paljud inimesed usuvad, et varjutused on ajad, mil tavaline energiavoog Maal muutub, luues võimalusi eneseavastamiseks ja transformatsiooniks. Siin on mõned võimalikud viisid, kuidas varjutused võivad mõjutada inimesi esoteeriliselt:

  1. Varjutuste ajal võib inimestel tekkida soov süveneda oma sisemisse maailma, uurida varjatud mõtteid, tundeid ja uskumusi ning otsida tähendusi oma elule. 2. Energiakeskuste aktiveerimine: Mõned usuvad, et varjutused võivad mõjutada inimese energiakehasid ja tšakraid, aidates neil tasakaalustada oma energia keskusi ning saavutada suuremat vaimset ühendust.
  2. Intuitiivse võimekuse suurenemine: Varjutuste ajal võib täheldada, et inimeste intuitsioon on teravam ning neil on lihtsam saada selget arusaamist oma elutee ja eesmärkide kohta.
  3. Vabanemine vanast ja transformatsioon: Varjutused võivad esile kutsuda sügavaid sisemisi muutusi ja aidata inimestel vabaneda minevikuga seotud koormast ning liikuda edasi uuele teadlikkuse ja kasvu tasandile.

 

Kokkuvõttes võib varjutuste koridor perioodil 25. märts kuni 8. aprill 2024 olla aeg eneseavastamiseks ja transformatsiooniks.

 

Kui soovid saada nõu või kinnitust oma mõtetele sellel tähtsal perioodil, helista numbrile 900 1727 ja vali 18.

Ennustaja Lauren