30 unenäosümbolit


Keskmine inimene näeb igal ööl und poolteist kuni kaks tundi. Mõned ka kauem. Mõnikord ärkame unenäost, kas segaduses, lõbustatult või hirmunult. Huvitaval kombel on iga kultuuri ning taustaga inimestel unenägudes ühisjooni. Seda sõltumata vanusest, soost või elukohast.

 

Loomulikult ei oma iga unenägu veel mingit tähendust. Mõnikord me lihtsalt näemegi und pitsast. Oluliste unenägude märkamiseks tuleks hakata pidama kuupäevalist unenägude päevikut. Siis saate võrrelda unenägusid oma elus juhtunuga ning paraneb oma alateadvuse mõistmine. Pidage päevikut olevikuvormis nagu elaksite unenägu uuesti läbi ning rõhutage ebatavalisi aspekte mis vaistlikult teie tähelepanu köidavad.

 

Seejärel üritage leida alljärgnevat 30 sümbolit. Käsitlege neid kui lihtsat lähtepunkti, mis aitaks teil avastada nende tähendust just teie jaoks.

 

 1. Loomad

Loomad esindavad teie psüühika seda poolt, mis tunneb seost looduse ning ellujäämisinstinktiga. Kui näete, et kiskja jälitab teid, siis see viitab, et teil on allasurutud emotsioone nagu hirm või agressioon.

 

 1. Väikelapsed

Väikelapsed võivad sümboliseerida teie soovi saada järglasi või hoopis teie vajadust armastuse järgi. Samuti võivad need tähendada ka uut algust.

 

 1. Teid Jälitatakse

See on üks kõige levinumaid unenägusid kõigis kultuurides. See viitab, et te tunnete end ohustatuna. Seega mõelge, kes teid jälitab (ka see võib olla oluline) ning miks võib see olla oht teie jaoks ka päris elus.

 

 1. Riided

Riided näitavad, kuidas me soovime, et teised inimesed meid tajuks. Kui teil on seljas räbalad, siis võite tunda end kulununa ning ebaatraktiivsena. Stiilimuutus võib viidata elustiili muutusele.

 

 1. Ristid

Sõltuvalt teie usulistest veendumustest, tõlgendatakse riste erinevalt. Mõnede arvates sümboliseerib see millegi lõppu. Kas teatud eluetapi lõppu, või siis isegi surma. Konkreetselt teid puudutavad asjaolud aitavad seda sümbolit määratleda.

 

 1. Eksamid

See viitab enesehindamise vajadusele. Eksami sisu peegeldab, milline isiksuse osa hindamist vajab.

 

 1. Sõbra või lähedase surm

Kuigi selline unenägu on häiriv viitab see lihtsalt muutusele, millegi lõpule ning uuele algusele. Seda ei tohiks võtta kui ennustust. Kui olete hiljuti lähedase kaotanud, siis võib see olla katse kaotusega leppimiseks.

 

 1. Kukkumine

Väga levinud unenägu, mis viitab teie soovimatusele millestki lahti lasta, muret enesekontrolli kaotamise või siis millegi olulise ebaõnnestumise pärast.

 

 1. Katkised masinad, näiteks rikkis auto

Unenägudes on tihti keeruline teha ka kõige lihtsamaid tegevusi tehnikaga. Asju, mis reaalses elus on kerged ja igapäevased nagu näiteks telefoniga helistamine või otsing internetist võivad olla unenäos võimatud. See tuleb sellest, et aju kõnekeskus on une ajal puhkeseisundis. See võib viidata esinemisärevusele reaalses elus.

 

 1. Toit

Toit sümboliseerib infot ning teadmisi, kuna see toidab keha samamoodi nagu info toidab aju.

 1. Deemonid

Alatu kurjad olendid, mis tähistavad allasurutud emotsioone. Võite salaja tunda vajadust oma käitumist parandada.

 

 1. Juuksed

Freud arvas, et unenägudes on juustel oluline seos seksuaalsusega (üllatus, üllatus!). Rohked juuksed võivad sümboliseerida mehelikkust. Samas kui unes juuste lõikamine näitab libiido kaotust. Juuste väljalangemine võib väljendada ka sõna otseses mõttes hirmu kiilaks minemise või ebaatraktiivseks muutumise ees.

 

 1. Käed

Käed on peaaegu alati unenägudes olemas, kuid kui need on kinni seotud võib see tähendada lootusetuse tunnet. Käte pesemine võib väljendada süütunnet.

 

 1. Majad

Maja võib tähendada paljusid erinevaid asju, kuid hoone tervikuna esindab teie sisemist mina. Iga tuba või korrus sümboliseerib erinevat emotsiooni, mälestust või sündmuse tõlgendust.

 

 1. Tapmine

Ärge muretsege, tapmine tõenäoliselt ei sümboliseeri teie psühhopaat olemist. Selle asemel esindab see üldjuhul soovi “tappa” osa oma isiksusest. See võib ka sümboliseerida vaenulikkust mõne teise inimese suhtes ning soovi näha teda kannatamas. Siiski on teie enda huvides nendest tunnetest võitu saada.

 1. Abielu

See võib olla sõna otseses mõttes soov abielluda või soov teie enda naiseliku ja meheliku osa ühendamiseks.

 

 1. Maha jäämine

See sisaldab mahajäämist näiteks lennukist või ükskõik millist tüüpi transpordist. See on väga levinud unenägu ning sümboliseerib teie frustratsiooni oluliste võimaluste kasutamata jätmisega. Seda tüüpi unenäod on väga levinud raskete otsustega eluperioodil.

 

 1. Raha

See sümboliseerib eneseväärikust. Kui näete unes rahavahetust võib see näidata, et ootate oma elus mingeid muutusi.

 

 1. Mäed

Mäed sümboliseerivad üldjuhul takistusi. Edukalt mäe otsa ronimine tähendab suurt saavutust. Mäetipust maastiku vaatlemine võib sümboliseerida teie praeguse elukorralduse eelarvamusteta ülevaatust.

 

 1. Alastus

Alastus on üks kõige levinumaid unenägusid. See sümboliseerib tõelise enda paljastamist teistele. Võite end tunda haavatavana ning paljastatuna. Alastuse näitamine võib viidata seksuaaltungile või tunnustussoovile.

 

 1. Inimesed

Unenägudes teiste inimeste nägemine peegeldab teie enda psüühikat ning võib demonstreerida teie isiksuse väga spetsiifilisi aspekte.

 

 1. Raadiod ja telerid

Kui näete neid, on teil õnne! Need võivad sümboliseerida suhtluskanaleid teadliku ja alateadliku meele vahel. Kui teil õnnestub, proovige neile küsimusi esitada! Võite lihtsalt saada põnevaid vastuseid.

 

 1. Teed

Teed viitavad, et on aeg luubi alla võtta oma valikud ning praegune elutee. Võibolla vajate muutust.

 

 1. Koolid

Kui olete laps või teismeline, siis ei ole see midagi erilist. Kuid täiskasvanuna võib see sümboliseerida vajadust enese mõistmise järgi.

 

 1. Seks unenäod

Järjekordne väga levinud unenägu, see võib sümboliseerida reaalset vajadust läheduse ning seksi järgi. Või siis hoopis demonstreerida teadvustamata emotsioonide ühendamist teadliku äratundmisega, näidates uut teadlikkust ning isiklikku kasvu.

 

 1. Õpetajad

Õpetajate unes nägemine võib viidata autoriteetidele, kellel on võime teid valgustada ning harida ka päriselus.

 

 1. Hambad

Hammaste kaotus on väga levinud unenägu, see võib sümboliseerida varjatud hirmu vananemise ning vastassoo jaoks ebaatraktiivseks muutmise ees.

 

 1. Füüsliselt lõksus

See on paljude inimeste õudusunenägu. Tegelikkuses sümboliseerib see teie suutmatust muutuda või teha õigeid valikuid.

 

 1. Sõidukid

Sõidukid võivad peegeldada kontrolli oma elu üle. Näiteks kui auto on teie kontrolli alt väljas, siis sümboliseerib see teie jaoks häirivat elu juhtimist kellegi teise poolt.

 

 1. Vesi

Vee unes nägemise tõlgendamine sõltub vee olekust. Näiteks rahulik paigal vesi viitab sisemisele rahule samas kui raevukas ookean viitab rahutusele elus.

 

Helista mulle 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.gaia.com/article/30-meanings-behind-your-dream-symbols