5 viisi sisemise rahu leidmiseks


 

 

Paljud meist veedavad oma elu sisemist rahu, heaolu otsides. Otsime seda oma mõtetest, oma ümbrusest, võib-olla toidust, mida sööme, inimestest, kellega koos olla otsustame, aga me ei saa samal ajal otsida rahu väljast ja omastada seda enda sees. Peame looma enda sees vaikuse, et leida rahu, ja peame vaatama elu selle vaikuse vaatenurgast. Ainult siis saame olla õndsuses.

 

Siin on viis võimalust sisemise rahu leidmiseks:

 

  1. Kulutage viis minutit iga päev oma mõtete jälgimisele. Laske oma mõtetel oma peast läbi käia. Samuti püüdke vältida nende mõtete tekitatud emotsioonide uuesti läbielamist, olgu need siis positiivsed või negatiivsed.

 

  1. Alustage oma päeva enne seda, kui teie kodus olevad inimesed seda teevad. Isegi kui kell on vaid viisteist minutit varem, veetke päeva esimesed viisteist minutit iseendaga. Kastke oma taimi. Jooge leiget sidruni- ja meevett. Venitage oma keha. Naeratage. Lugege jne. Selle igapäevase kohustuse võtmine aitab teil luua rahuldust pakkuvama suhte iseendaga ning see tagab kvaliteetsema päeva ja elu.

 

  1. Tegelege kirega töövälise tegevusega. Nt. Kui olete alati tahtnud fotograafiat õppida, tehke seda kohe. Kui olete alati tahtnud joogaga alustada, alustage kohe. Kui leiate aega ja pingutate, millegi poole püüdlemiseks, mida olete edasi lükanud, loob käitumismustri, mis ütleb teile, et see, mida soovite teha, võib olla rahuldust pakkuv ja võimaldab seada ennast esikohale.

 

  1. Aktsepteerige olukorda ja töötage selle nimel. Teie töö, naaber või praegune soeng jne. ei pruugi teile meeldida, kuid kuni te ei saa seda muuta, on teie ainus valik sellega tegeleda. Nii, et tegelege sellega.

 

  1. Hingake sügavalt sisse. Hingake olenemata sellest, kas olete stressis, ülekoormatud, õnnelik, ärritunud, rõõmus, ärritunud, elevil, õnnelik, mures, väsinud, energiline, optimistlik, pessimistlik, pettunud, lummatud või rõõmus. Hingake alati.

 

 

Helista mulle 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: gaia.com