6 SAATUSE POOLT MEILE ANTUD MITTEJUHUSLIKKU KOHTUMISE INIMTÜÜPI


Igal inimesel, kes meie ellu ilmub, on konkreetne missioon. Ta võib veeta meiega vaid tunni või olla pikki aastaid, ta võib meile midagi õpetada või purustada meid tuhandeteks kildudeks, kuid üks neist kildudest koondab meid uuesti ühtseks tervikuks. Kõik need kohtumised pole juhuslikud. Nad võivad mõjutada meie saatust.
Kokku on 6 tüüpi inimkommunikatsiooni:
1. Inimesed tulevad meie ellu, meelde tuletama.
Need, kes tulevad meile midagi olulist meelde tuletama (mille oleme võib-olla unustanud). Need tekitavad mälestusi ja panevad meid mõistma, millest me omal ajal ilma jäime. Ja isegi parandada seda, mida me kunagi eirasime ja eitasime. Sellised inimesed elavad alati meie hinges ja pole vahet, kas nad on meie elus füüsiliselt kohal. Neid ei pruugi läheduses olla.
2. Inimesed, kes tulevad meid kasvatama.
Nad on meie hinge õpetajad. Nende ilmumine meie ellu aitab meil saada paremaks (targemaks, tolerantsemaks, tugevamaks, vaoshoitumaks). Need tekivad siis, kui saabub hetk, mil saame oma saatust täita.
3. Inimesed, kes tulevad selleks, et jääda.
Need muutuvad meie elu oluliseks osaks kuni lõpuni. Nad annavad jõudu kõigist raskustest ülesaamiseks ja toetavad rasketel aegadel. Tänu neile saab elu uue tähenduse.
4. Inimesed, kes tulevad äratama.
Need inimesed ilmuvad meie ellu, et anda hoogu uuele reaalsusele. Võib-olla tahaksime nendega kunagi kohtuda, kuid nad õpetasid meile palju. Kõik kohtumised elus pole positiivsed ja rõõmsad. Keegi ei saa vältida konflikte, jõukatsumisi ja isegi reetmist. Kuid suhteprobleemid õpetavad meid praktikas ja panevad meid tegema kasulikke järeldusi.
5. Inimesed, kes tulevad vaid hetkeks.
Nad ilmuvad hetkeks meie ellu, vilguvad nagu komeet. Ja ometi võivad nad pakkuda üürikest tuge. Olgu selleks paar sõna või isegi arvamuste vahetus. Kuid isegi nii põgus kohtumine jätab meie mällu jälje.
6. Inimesed, kes tulevad, et lahkuda.
Need inimesed ei jää meiega igaveseks, ükskõik kui väga me seda ka ei tahaks. Nad saadetakse meile midagi õpetama. Isegi võib-olla negatiivse kogemuse kaudu. Need on inimesed, kellesse me armume, käime ringi, et oma südant murda. Kuid tänu neile saame me tugevamaks. Teatud eluperioodil kohtame ühte kuuest nimetatud tüübist. See tähendab, et elu õppetunnid jätkuvad. Ja me peame tegema järeldused ja õppima oma vigadest.
Ennustaja Anna tel 900 1727 valik 16