7 tervisemuret, mida kristallid leevendavad


Kristallid on midagi enamat kui lihtsalt esteetiline kaunistus. Arvatakse, et need kalliskivid toovad tervenemist mitmel viisil, igasuguste vaevuste korral. Kristalle saate kasutada vaimse selguse, keskendumise ja peaaegu kõigi muude üldiste vaevuste jaoks.

Aga kuidas täpselt kristalle tervendamiseks kasutada? Praktikud soovitavad leevenduse toomiseks need asetada kindlatesse kehapunktidesse, pühkida tervendamistehnikas kristallpendli või kristallpulgaga üle keha või kanda kristalli, mis resoneerub konkreetse füüsilise seisundiga.

Kõik need soovitused on paranemiseks. Kuna kõigi kehad on erinevad, võite katsetada, mis teie ning lähedaste jaoks kõige paremini sobib, et olukorda õrnalt parandada.

Allpool on loetletud iga haiguse jaoks kasutatavate kristallide tüübid; hoolitse kindlasti kivide eest korralikult!

 

Kristallid vaimse selguse jaoks:

Kvarts on kristall, mida vajate, kui soovite parandada keskendumisvõimet kuna arvatakse, et selle omadused on ideaalsed vaimse selguse jaoks. Karneool, mis kuulub samuti kvartsi perekonda, on suurepärane alternatiiv, kuna arvatakse, et see suurendab keskendumisvõimet, puhastades samal ajal letargilist energiat ja kõrvalisi mõtteid.

Teised kristallid võivad vaimuga imesid teha. Näiteks arvatakse, et tsitriin ja merevaik stimuleerivad mälu, Lapis lazuli ehk lasuriit on võimas mõtete võimendaja ning ametüst võib edendada vaimset selgust, aidates teil keskenduda realistlikele eesmärkidele. Samuti arvatakse, et see rahustab närvisüsteemi ja aitab kaasa närviülekandele. Arvatakse, et fluoriit tasakaalustab ka ajupoolkerade toimimist ja sügavsinised kivid nagu sodaliit, võivad aidata suhtlemisel, võimaldades teistel teie ümber teie ideid paremini mõista.

 

Kristallid keskendumiseks:

Kas teie energia on kogu päeva jooksul madalseisus? Energia suurendamiseks võiksite otsida punaseid, oranže ja kollaseid kristalle. Kõige stimuleerivamad ja dünaamilisemad kristallid on säravate ja tugevate värvidega. Otsige sügavpunast granaati, kuldset merevaigu või kuldkollast topaasi.

Kui otsite lisamotivatsioon, kasutage sügavamaid toone, nagu tiigrisilm, tume tsitriin ja jaspis.

Energiajoogi kristallekvivalendi saamiseks hoidke mõlemas käes läbipaistvat kvartskristalli, mis on suunatud ülespoole, ja asetage tsitriin päikesepõimiku tšakrale vahetult oma diafragma kohale. Tunnete kiiresti kogu kehas järsu energialaengu, mis sobib ideaalselt kurnavatel tööpäevadel!

 

Ärevuse kristallid:

Tänapäeval on meie elus nii palju stressitegureid, mis võivad põhjustada muret ja ärevust. Ärevus tuleviku, ühiskonna, pere ja sõprade pärast. Kuigi selle ärevuse leevendamiseks on palju võimalusi, pole midagi paremat kui naturaalne lahendus.

Roosa kvarts on suurepärane kristall ärevuse vaigistamiseks. Arvatakse, et roosa kvarts tõmbab ligi armastust, kaastunnet, lahkust ja harmooniat. Seetõttu peaksite seda kandma südametšakra lähedal.

Kui tunnete, et teie ümber on märkimisväärne kogus teie ärevust tõstvat negatiivset energiat, on must turmaliin üks suurepärane kivi, mida enda läheduses hoida. Arvatakse, et see blokeerib elektromagnetilisi sagedusi, mis võivad teie teadmata põhjustada ärevust. Kivi kandmine või selle paigutamine oma lähedusse võib luua selge aura.

 

Depressiooni kristallid:

Kui tunnete masendust, soovitame enne kristallide lahendusena kasutuselevõttu pöörduda arsti poole. Kristallid võivad aga kindlasti täiendada teisi depressiooniravi vorme ja olla teile meeldetuletuseks, et töötaksite aktiivselt eneseabi ning õnne kallal.

Oranže kristalle soovitatakse tavaliselt kurbuse ja depressiooniga toimetulemiseks, kuna usutakse, et need toovad teie ellu rõõmu, õnne ja sõprust. Karneool kuulub ka sellesse kategooriasse ja toimib energia tõstjana, sest kurbus ja depressioon võivad energiat maha võtta.

Oranž spessartiin, mida mõnikord nimetatakse ka päikese granaadiks, on meeleolu tõstja ning see suurendab õnne ja rõõmu. See tugevdab südant ja meelt, soodustades üldist heaolutunnet.

 

Tšakrate tervendamine:

Arvatakse, et tšakrate tervendamiseks saab kasutada spetsiaalset värvi kristalle, mis vastavad keha erinevatele tšakratele.

 

Mao, maksa ja kõri probleemid:

Nende probleemide jaoks ostke akvamariini. Seda kasutatakse, et aidata teil oma vaimse olemusega kontakti saada ja seda kasutatakse ka sügavates meditatsioonides. Akvamariini seostatakse sageli harknääre, aga ka kurgutšakraga. Saate seda kanda kaelakeena, et hoida seda nende piirkondade läheduses. See on lahendus, mida on kasutatud sajandeid, kuna roomlased kasutasid akvamariini maohaiguste korral ja uskusid, et see võib ravida maksa- ja kurguhädasid.

 

Peavalud:

Kristallid võivad aidata peavalu leevendada, kuid kõigepealt peate välja selgitama, mis peavalu põhjustab, et probleemiga õigesti tegeleda.

Pingepeavalu korral asetage ametüst, merevaigukollane või türkiis pea peale või ümber.

Migreenipeavalu korral kasuta Lapis lazulit samal viisil; seda on sajandeid kasutatud kurnavate peavalude raviks. Sümptomite leevendamiseks võib ametüsti asetada ka pea peale ja ümber tervendava paigutusega.

Pea energia ja päikesepõimiku tšakra vahelisest tasakaalustamatusest põhjustatud peavalude korral kasutage päikesepõimikut tasakaalustavaid kive nagu tsitriin või kuukivid. Oluline on märkida, et need peavalud on tavaliselt põhjustatud stressist või ebasobivast toidust, nii et probleemi kordumise vältimiseks sööge ja lõõgastuge vastavalt.

 

Uneprobleemid:

See on konkreetne probleem, mis võib inimeseti erineda, kuna üks kristall ei sobi kõigile. Katsetage ja proovige ikka ja jälle, kuna unetuse juured on kõigil erinevad.

Kui teie unetuse põhjuseks võib olla pinge ja mure, on krüsopraas, roosa kvarts, tsitriin või ametüst voodi äärde või padja alla asetatud suurepärased vahendid rahustamiseks ja rahustamiseks. Laske oma mõtetel uidata, kuni kristallid oma tööd teevad.

Kas teil on probleeme seedimisega? Kõhu rahustamiseks võib kasutada raudpüriiti või Kuukivi.

Isegi õudusunenäod võivad põhjustada unepuudust! Võitle nendega kaitsvate kividega, nagu turmaliin või suitsukvarts. Need kalliskivid võivad soodustada rahulikku und; asetage need voodi jalamile. Võite proovida ka labradoriiti, kuna sellel on maine soovimatute tunnete ja mõtete peletajana.

 

Meele tervendamine:

Kui olete täheldanud, et teie emotsionaalne väljendusrikkus on blokeeritud, siis võivad aidata rohelised kristallid. Kandke neid või hoidke neid enda läheduses. Roheline on levinud tervendav värv ja paljusid rohelisi kristalle saab kasutada vaimse ning närvipinge vähendamiseks. Idamaades hinnatakse jade kristalli võime pärast rahustada ning aidata vaimselt keskenduda.

 

Muud kasutatavad kivid on roosa kvarts ja sinine pitsahhaat, mida saate kasutada emotsioonide puhastamiseks. Opaal soodustab emotsionaalset tasakaalu ning stabiilsust ja Ametüst toetab hormoonide tootmisel, tasakaalustades emotsionaalseid tõuse ning mõõnasid. Ametüst võib ka leevendada stressi, vähendades vaimset koormust ning aitab keskenduda realistlikele eesmärkidele. Merevaigu saab kasutada negatiivse meeleseisundi neutraliseerimiseks ning igasuguse emotsionaalse tasakaalutuse tasakaalustamiseks.

 

Helista mulle 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Loore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tõlgitud: www.gaia.com/article/7-common-ailments-crystals-can-treat