Ajatempel


Vahel huvitab meid ennustuse juures kõige rohkem aeg, millal miski oodatu aset leiaks. Tavaliselt püüavad ennustajad sellele küsimusele ka vastata kui kaardid annavad vähegi mingist ajaraamist märku. Kuid kuna Jumala maailmas aega ei eksisteeri, aeg on duaalse maailma illusioon, siis kaartidel ei ole aega kerge täpselt näidata.

 

Nad näitavad aega numbrina, nt 2 mida võib lugeda kaks päeva, nädalat, kuud või teist kuupäeva, võivad öelda, kas sündmus või muutus tuleb pikema või lühema aja jooksul.

Soovitan “ajast” mitte väga suurt numbrit teha, sest kõik muutub ja palju sõltub meie otsustest ja sammudest. Mõnikord võime ise sündmuseid edasi lükata otsustamatuse või julguse puudumise tõttu. Mõnikord mõjutavad meid planeedid nii, et hool ja hoobil pole vahet ning kõik näib toimuvat ülemõistuse kiiresti.

 

Mõlemad variandid on õiged, sest meil on vaba tahe. Mõistlik on elada lühemate perioodide raamis, päev korraga, nädal korraga ning uurida nende lühemate perioodide energiaid kui on selline huvi. Uurida regulaarselt nädala- või päeva horoskoopi, nädala või kuu ennustust . Nii ei pane me end liialt ootama, säilitame vastuvõtlikkuse muutustele ning lisaks kasvavad meie endi intuitsioon ja teadmised.

 

Helista 900 1727 ja vali 25

 

Ennustaja Ester