Aprilli roosa täiskuu annab sodiaagimärkidele võimaluse värskelt alustada


Mida tähendab roosa kuu sodiaagimärkide jaoks?

 • Jäär: Siin on kõik suhetes tasakaalus, olenemata sellest, kas investeerite liiga vähe või liiga palju aega tööle, romantilistesse või platoonilistesse suhetesse. Jäär peab looma tasakaalu ja mõnikord tähendab see lahti laskmist millestki, mis ei teeni mõlema poole kõrgemat kasu.
 • Sõnn: See on aeg olla enda vastu aus. See täiskuu keskendub igapäevastele režiimidele ja füüsilisele tervisele. Selle kuuga on teil võimalus vabaneda halbadest harjumustest ja teil on võimalus teha püsivaid muutusi oma elu paremaks muutmiseks.
 • Kaksikud: Kaksikud võiks osaleda loomingulistes projektides, olgu see siis midagi kunstilist või teie kire või naudinguga kooskõlas.
 • Vähk: Roosa kuu on suurepärane aeg kevadpuhastuseks ja just sinna peaksid Vähid oma jõupingutused koondama. Olgu selleks koju millegi uue ostmine, enda loodud uue kunstiteose riputamine, mööbli ümberpaigutamine või kapi koristamine, ärge kartke olla julged, kui see toob head energiat.
 • Lõvi: Lõvide jaoks on roosa kuu suurepärane võimalus pidada sõpradega avatud ja ausaid vestlusi, aga ka lõbutseda. “Võtke aega, et suhelda oma lähimate sõpradega ja korraldada seltskondlik üritus, näiteks kokteiliõhtu või spaapäev.”
 • Neitsi: selle kuu nimi on praktilisus. Finantsasjadele keskendumine on ülimalt kasulik. Raamatupidamise balansseerimine, tähtajatute arvete või võlgade tasumine ning tulusate varade mahamüümine (või sisseostmine!) on kõik suurepärased tegevused, kuid ärge unustage pisut enesearmastust.
 • Kaalud: Ausus selle suhtes, mida vajate nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, võib olla raske, kuid nüüd on aeg seda teha! Küsige endalt, kas paned end olukordadesse ja suhetesse, mis annavad sulle parimat. On aeg mõelda, kas ümbritsete end õigete inimestega.
 • Skorpion: Skorpione seostatakse taassünniga ja käes on aeg oma elu mõned aspektid ümber hinnata. Alistuge või ohverdage oma elus asju, mis lihtsalt ei tööta, kas teie vastu töötades või lihtsalt makstes teile liiga palju. Mõnikord loob millegi suure ohverdamine võimaluse millegi veel suurema jaoks.
 • Ambur: Sel kuul on sõprussuhted olulised. Mõnikord võib meie hingehõimuga koos veeta õhtu oma akusid laadida ja motiveerida olema parim, kes olla saame. Tähistage neid platoonilisi suhteid! Kui teil on sõbraga probleeme, on nüüd ka hea aeg see välja mõelda ja otsustada, kas jätkata sõprust või mitte.
 • Kaljukits: “Tõenäoliselt olete oma eesmärkide saavutamiseks õigel teel. Sa ei pruugi olla päris seal, kus soovite olla, kuid võtke hetk, et hingata sisse kõigis tehtud edusammudes. Kui teil on vaja mõned strateegiad ümber hinnata, siis nüüd on aeg seda teha. Vastasel juhul lubage end lõõgastuda!
 • Veevalaja: Kui olete Veevalaja, tasub loobuda eelarvamustest ja keskenduda oma teadmiste täiendamisele. Tehke edusamme, et õppida midagi täiesti uut või lubada oma teadvust mingil viisil laiendada.
 • Kalad: Kalade jaoks võivad tunded selle kuutsükli ajal olla tugevad, kuid teile on väga kasulik lubada endal kõiki tundeid tunda. See ei pruugi olla väga loogiline, kuid tõenäoliselt peate puhastuma, olete millegist liiga kaua kinni hoidnud.

Kui soovite vastuseid oma küsimustele siis helistage 900 1727.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.popsugar.co.uk/