Armastus ja suhte horoskoop 21.01.2023.


Jäär: Täna on ees muutused. Kui olete mõnda aega üksi olnud, võib teil olla lihtsam ideaalset, esimest kohtingut planeerida. Võite kahekesi korraldada lõbusa väljasõidu. Hea on veeta koos aega ja saage selle inimesega tuttavaks. Kui olete juba suhtes, proovige oma kallimaga midagi uut. Võib olla kasulik oma stressirohkest päevast puhata, minnes kinno.

Sõnn: Teie kirglik suhe on tähelepanu keskpunktis. Teil pole tuju käed rüpes istuda ja lasta kaduda võimalusel kohtuda kellegagi, keda olete pikka aega jumaldanud.Soovite jätta endast hea mulje ja köita selle inimese tähelepanu. Katsetage mõnda erinevat meelitusmeetodit. Miski ei tööta paremini, kui pikaajaline arutelu, üksteise paremaks tundmiseks.

 

Kaksikud: Olge valmis oma tõekspidamisi proovile panema. Tõhusad vestlused oma kallimaga on täna üsna mõjukad ja võite eeldada, et paljud sügavalt juurdunud tõekspidamised seatakse kahtluse alla. Võite selle protsessi käigus tunda ebamugavust, kuid tea, et see on teie olemasoleva suhte suuremaks hüvanguks. Olge aus oma enesetunde suhtes ja ärge tagasi vaadake.

 

Vähk: Tõuge tegutsemiseks võib täna olla teie päevakavas kõrgel kohal. Keegi, kellest sa hoolid, võib oma pettumust praeguse olukorra pärast välja elada. Võimalik, et iga kord, kui vajutate gaasipedaali, lisate olukorrale stressi. Rahutu tunne sunnib teid otsustavalt tegutsema. Olge siiski ettevaatlik, mida valite, muidu võib see tagasilöögi anda.

 

Lõvi: Saavutage oma partnerluses vääriline austus, seda kinnitades. Võite olla koos üsna õnnelikud, kuid lõpuks võib teie partneri vähene kirglikkus panna teid tundma, et olete ignoreeritud ja soovimatu. Kui võtate aega, et olla oma partneriga otsekohene ja aus, selle kohta, kuidas te end tunnete, võib selle lihtne edastamine aidata tekkinud lõhesid parandada.

 

Neitsi: Teil on kombeks otsida valesid inimesi, et leida neid, kellel on teie poolt hinnatud omadused. Praegu on õige aeg olla enda vastu aus ja ka oma ootuste osas elukaaslase suhtes. Mõelge oma tulevasele õnnele . Veendu, et inimene, kellega sa lõpuks kokku saad, on keegi, kes kohtleb sind väärikalt ja kes suudab sind kogu ülejäänud elu õnnelikuks teha.

 

Kaalud: Teie mõtted võivad olla hõivatud ka spekulatsioonidega, mis puudutavad teatud romantilise sideme pikaajalisi väljavaateid. Kui te alles töötlete seda, kui palju te teineteisele tähendate, ärge kiirustage kohe otsustama. Lubage seda alles pärast pikka kaalumist. Võtke ametlik kohustus ainult siis, kui suudate selle inimesega pikaajalist tulevikku ette kujutada.

 

Skorpion: Pingutage, et osaleda täna mõnes sisukas arutelus ja läheduses. Veetke oma partneriga aega ja õppige üksteise kohta rohkem teavet. Te tunnete end mugavalt, tekkinud sügava sideme tõttu. Avastage oma partnerluse sügavused, rääkides vaimsel tasandil. Suhte parandamiseks on teie mõlema huvides rohkem jagada. Ärge kiirustage järelduste tegemisega.

 

Ambur: Püüa täna mitte kaotada ennast ega muutuda tasakaalutuks. See võib teie suhtele kahjulik olla, kui tunnete oma abikaasa vastu pahameelt. Paarid võivad sattuda mõttetutesse vaidlustesse. Partneri tunnetega arvestamine võib aidata teil seda olukorda vältida. Praegu ei ole õige hetk kaotada rahu, selle asemel näidake üles kannatlikkust ja kaastunnet.

 

Kaljukits: Saa oma mõtetes ja tunnetes selgust. Täna on sul suurepärane võimalus rääkida partneriga avameelselt ja ausalt oma suhtest. Sügavaimaid emotsioone jagades võid oma suhtesse värske elu sisse puhuda. See mitte ainult ei vabasta teid olulisest stressikoormast, vaid annab ka tee kirglike avalduste tegemiseks.

 

Veevalaja: Sul on väike kalduvus ilma nähtava põhjuseta plahvatada. Pöörake oma partneri tunnetele suurt tähelepanu ja reageerige asjakohaselt. Säilitage rahu ja andke endale aega, et toibuda sellest hetkelisest tagasilöögist oma kannatlikkusele. Partneri ärevustunde eiramine ei aita teie suhtele kaasa ja võib isegi partneris pahameele tekitada.

 

Kalad: Täna keskendu oma lähedastele ja sellele, kui palju nad sinu jaoks tähendavad. Ärge oodake enam minutit, et öelda neile, et hoolite neist. Kui tunnete raske probleemiga tegelemist, rääkige oma tunnetest igal juhul otse. Teie emotsioonid on teie enda asi. Ärge käituge nagu ohver. Kui teete seda, valmistate endale rohkem kannatusi ja vihkamist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope