Armastuse ja suhete horoskoop sõbrapäevaks


 

Jäär: Sinu motivatsioon uue partneri leidmiseks võis olla maas tänu hiljutistele kogemustele. Potentsiaalsed armuhuvid pole teile tegelikult korda läinud ja võite olla valmis alla andma. Tähed viitavad sellele, et täna tuleb säilitada optimism ja mitte inimesi taga ajada. Olge oma suhtluses viisakas ja lubage inimestel endaga takistusteta rääkida.

Sõnn: Sinus on palju sarmi, mis võib olla kasulik armastuse huvide kasvatamisel. Kuid täna peate oma partneriga suheldes olema pisut paindlik, muidu võib see viia ummikseisu. Laske minevikumälestused lahti ja olge valmis uuesti alustama. See võib olla keegi uus või vana, kuid veenduge, et oleks selge, millega te tegelete.

Kaksikud: Kui olete vallaline ja lähete täna kohtingule, siis piirake oma ootusi ja võtke seda aeglaselt. Teil võib tekkida ebamugavaid küsimusi, millele peaksite vastama taktitunde ja kannatlikkusega. Pühendunud peaksid kasutama oma vestlusoskusi, et oma partnerit meelitada ja üllatada ebatavaliste kingitustega. Veetke päev üksteise seltsis.

Vähk: Võib-olla soovite täna võita teatud inimese tähelepanu ja parim viis on selleks kohtuda. Peate neid veenma oma tõelises armastuses ja pikaajalises pühendumises. Näidake oma südamlikku käitumist ja laske neil end mugavalt tunda. Vaadake, et märkate väikseid hetki.

Lõvi: Ära hoia end täna tagasi. Asjad, millest keeldute lahti laskmast, võivad hakata teie meelt haarama ja raskendada teie praeguse hetke ilu nägemist. Sinu emotsionaalne energia on hetkel haripunktis ja kohtingule minnes pead olema valvas. Hoidke oma vaim ergas ja seiklushimuline.

Neitsi: See on suurepärane päev, et mõista oma romantilise partneriga tiheda sideme tähtsust. Peate oma kammitsatest vabanema ja otsima suuremat pühendumist. See annab teile võimaluse kogeda seda armastust ja sidet pikaajaliselt. Võimalik, et peate loobuma oma vabadustundest, kuid see on seda väärt.

Kaalud: Kui kunagi on ideaalne aeg jagada oma tundeid kellegi erilisega, siis on see täna. Olete mõtisklevas meeleolus ja teie eneseteadvus on haripunktis. Kasutage seda, et väljendada oma armastust nende vastu, kes on teile erilised. Võtke hetk omaks ja kasutage aega ja armastust, mis teil on.

Skorpion: täna on teie emotsioonide suhtes suurem tundlikkus. Kasutage seda päeva oma praeguse suhte põhjalikumaks uurimiseks ja andke oma partnerile teada, mida te temast arvate ja kuidas soovite tulevikus näha. Looge oma käitumises salapära, mis intrigeerib teie partnerit ja ta tõmbab teie poole.

Ambur: Tõenäoliselt satub teie ellu täna mõni uus armushuvi. Oled täis eneseusku ja su enesekindlus tõmbab ligi ümbritsevaid inimesi. Kuigi füüsiline välimus on teie tugevus, kuid ärge laske end sellest ära petta. Soovitatav on keskenduda rohkem oma sisemisele ilule, mis toob kaasa stabiilsuse teie armuelus.

Kaljukits: Need, kes olete vallalised, võivad täna avastada, et teie teele tuleb palju tähelepanu. Nautige tähelepanu, kuid ärge mängige inimeste tunnetega mänge. Flirtimine on õige, kuid ärge olge ebaviisakas, muidu rikub see lõbu. Liikuge ettevaatlikult ja olge aus. Suhtes paarid peavad kasutama seda päeva selleks, et väljendada oma tundeid oma partnerile ja panna nad tundma end ihaldatuna.

Veevalaja: võta täna oma südameasjaks, et annad oma kallimale aega. Kõik muu võib täna oodata ja teie tähelepanu peaks olema suunatud ainult teie partnerile. Vaadake filmi või telesarja ja jagage koos oma väärtuslikke hetki. Need, kes on vallalised, peaksid haarama telefoni ja helistama oma armastusele ning kohtuma et juua tassi kohvi.

Kalad: saage minevikust üle ja valmistuge uueks annuseks armastust oma ellu. Laske oma austajatel täna teie poole pöörduda. Pole kahju nendega aega veeta ja lasta sidemel kasvada. Alles siis saate teha konkreetse otsuse edasiliikumiseks. Suhtes paarid ei tohiks kasutamata jätta võimalust kinkida oma partnerile lemmikraamat.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 12.

Ennustaja Aglaia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope