Armastuse ja suhte horoskoop 01.01.2023.


Jäär: Vältige praeguses suhtes liiga valivat olemist. Kui olete hiljuti suhtesse sattunud, olete põnevas faasis. Te mõistate, et siin on potentsiaali ja olete valmis selle suhte toimimiseks palju rohkem tegema. Sama ootad ka oma partnerilt. Kuid veenduge, et kõik muudatused, mida te täna teete, on teile mõlemale kasulikud, ilma et see lämmataks teie individuaalsust.

Sõnn: Praegu võib teie suhe mõnest üksiolekust kasu saada. Isegi kui olete pühendunud suhetes, võib teile palju kasu olla, kui astute samme oma õnne suurendamiseks, seades eesmärgid, mis võimaldavad teil omaette olla. Üksi aja veetmine võib olla terapeutiline, kuid depressioon on midagi muud. Tehke sellele esimesele võimalusele ruumi ja suhelge oma partneriga. Lugege ka iga-aastaseid horoskoobiennustusi.

Kaksikud: Mõelge põhjalikult, kuidas saaksite oma kallimaga rohkem aega veeta millegi arvelt, mis pakub teile rõõmu. Olete innukad tegema kõik endast oleneva, et taastada rahu ja harmoonia pärast seda, kui olete aru saanud, et teie kohustused on takistanud teil temaga nii palju aega veeta, kui soovite. Selline lahke tegu tähendab teie kallimale palju.

 

Vähk: Keskendu headele asjadele, mis sinuga viimasel ajal juhtunud on, ja lõbutse. Täna proovige mitte midagi liiga sõna-sõnalt käsitleda. Kipud inimestevahelisi konflikte isiklikult võtma. Ärge eeldage, et kõik, mida te ütlesite või tegite, on pannud kallima teid külmalt ja eemale hoidma. Teie kaaslasel võib olla raske päev, kuid ta ei saa teile seda öelda. Pange oma armastus ja kaastunne tegudesse.

 

Lõvi: Päev võib osutuda romantiliseks varjatud õnnistuseks. Saate võimaluse jätta inimesele, kellest unistanud olete, hea mulje. Eikusagilt leiate end selle inimesega ühenduses ja vestlemas oma ühisest pärandist. Esiplaanile kerkib rohkem jagatud kogemusi, kui suudad loota. Nautige seda õnnelikku juhust.

 

Neitsi: Seadke oma emotsionaalne elu korda ja jälgige, kuhu liiguvad teie armastustunded, kui need tunduvad teie partnerist eemale kalduvat. Ärge olge liiga innukas, inimeste suhtes, kes ilmuvad tühjalt kohalt, et pakkuda meeldivaid kõrvalepõikeid teie tavapärastest tegevustest. Teie olemasolev side on tugev, kuid kui pingutate, võib see veidi elavdada.

 

Kaalud: Pane minevik puhkama ja ava uks tulevikku. Täna tunnete teie ja teie kaaslane end ühtsemana ja tugevamana kui kunagi varem. Ükskõik, mis minevikus juhtus, tunnete kahekesi, et olete loonud kõigutamatu suhte, mida miski ei suuda teid lahutada. See on ideaalne hetk, et minna välja romantilisele küünlavalgel einele.

 

Skorpion: Nüüd on aeg oma suhet edasi viia. Nautige romantilist seiklust. Pühendunud suhetes olemine võib muuta teid enesekindlamaks oma nõudmiste väljendamisel ja oma elu juhtimisel. Teie hiljutiste jõupingutuste tulemused enda paremaks muutmiseks võivad tõenäoliselt ilmneda üsna pea. Minge välja ja kogege head!

 

Ambur: Tänane päev võib olla üsna nauditav. Sinu võimalus kohtuda täna kellegi erilisega on suur. Näib, et sellel kohtingul on hea võimalus hästi minna ja teil on koos meeldejääv aeg. Lõppkokkuvõttes jääte oma otsusega üsna rahule. Peaksite proovima selle inimesega abielluda, kui tunnete, et teil on mingisugune pühendumus või ühine tulevik.

 

Kaljukits: Tänases suhtluses võidakse avastada romantiline kohtumine. Kuid võib-olla on teatud punkte, kus teil ja teisel inimesel on erinevad arvamused. See ei tohiks aga takistada teid hiljem sealt jätkamast, kus pooleli jäite. Isegi kui teie ja teie partner ei näe alati silmast silma, saate ikkagi hinnata üksteise hämmastavaid jooni.

 

Veevalaja: On saabunud aeg keskenduda oma romantilistes suhetes stabiilsustunde saavutamisele. Tõenäoliselt soovite sina ja teie kaaslane veeta koos kvaliteetset aega tuttavas keskkonnas. Just sel hetkel ei kõla miski paremini, kui kallimaga diivanile heita

ja teha midagi ühist huvi pakkuvat. Hinnake üksteise kohalolekut.

 

Kalad: Sa pole ammu nii suurt elevust ja salapära tundnud ning see on täna kõikjal sinu ümber. Võimalik, et peate oma praeguse suhte tuleviku osas tegema valiku. Uskuge oma instinktidesse; nad ei saa sind kunagi eksiteele viia. Rääkige oma partneriga ausalt ja ärge viivitage otsuse tegemisega. Vajadusel otsige oma närvide rahustamiseks abi ühiselt sõbralt.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope