Armastuse ja suhte horoskoop 01.01.2024.


Jäär: Tänane päev on seotud suhete tugevdamisega, armastuse leidmisega ja avatuse aktsepteerimisega. Uskuge endasse ja laske armastuse jõul end muuta. Võtke aega, et teada saada, mida soovite, ja öelge seda ausalt. See aitab tugevdada emotsionaalseid sidemeid. Vallalised, võite kohtuda inimesega, kes puudutab teie südant sügavalt. Võtke vastu tundmatu ja minge vestlustesse sügavamale. Kui olete pühendunud suhtes, hakake rääkima sellest, mida soovite, mida kardate ja mida loodate.

Sõnn: Tähtede seis soovitab, et te tasakaalustaksite oma sõprussuhteid ja sidemeid. Töötage kasvava armastuse ja kokkuleppe nimel, kui olete vallaline või suhtes. Rääkige vabalt ja ausalt, lastes oma loomulikul armastusel ja soovil tugevneda. Kui olete vallaline, kasutage seltskondlikke üritusi ja pidusid, et leida keegi eriline. Olge valmis üllatusteks. Olge aus ja laske inimestel näha teie tõelist isiksust. Kui olete pühendunud suhtes, avastage uusi teid ja taastage armastus. Leppige kokku erilised üks-ühele kohtingud, nautige koos tegevusi ja arutage, mida te mõlemad tahate.

Kaksikud: Keskenduge täna enda eest hoolitsemisele ja terve olemisele. Kasutage harjumusi, mis toidavad teie vaimu, keha ja hinge. Pöörake tähelepanu väikestele tegevustele, mis võivad teie ühendused tugevamaks muuta. Vallalisena võib armastus ette hoiatamata alguse saada ka töö- või tervisetegevusega seotud kohtades. Teid võib huvitada inimene, kellega kohtute treeningtunnis, või keegi, kellel on teie töökaaslasega samad huvid. Kui olete pühendunud suhtes, aidake oma suhtel kasvada, luues sõbraliku ruumi. Näidake oma armastust välja, aidates oma partnerit ja tänades teda nende pingutuste eest.

Vähk: Proovige täna armastuses uusi asju. Laske oma turvalisusest lahti ja avastage uusi teid, inimestega ühenduse loomiseks. Tehke asju, mis teevad teid õnnelikuks ja valgustavad teie huvisid. Vallalised kogevad põnevaid kohtumisi. Teie atraktiivsus paneb rohkem inimesi teid imetlema. Kui olete pühendunud suhtes, korraldage meeldivaid reise, proovige koos uusi hobisid või jagage mängulisi, armastavaid tegusid. Tooge põnevust, lisades oma igapäevaellu üllatusi. Eriti näidake oma armastust.

Lõvi: Keskenduge täna oma suhetes olevate tunnete eest hoolitsemisele. Nautige sooja ja privaatse ruumi loomist endale ja armsamale. Muutke suhe tugevamaks, nautides ühiseid mälestusi ja veetes sooje hetki. Vallaliste jaoks on see suurepärane võimalus iseendaga rääkida ja rahu leida. Võib-olla tuleb mõni inimene teie minevikust tagasi. Pühendunud inimestele on päev suurepärane, et muuta suhe partneriga emotsionaalselt sügavamaks. Mõelge oma kodu muutmisele või sõbralikumaks muutmisele.

Neitsi: Täna proovige oma tundeid ja mõtteid sõnadega näidata. Rääkige ausalt, vahetage ideid ja leidke asju, mis teile mõlemale meeldivad. Näidake üles huvi oma partneri ideede vastu ja olge uudishimulik tema kogemuste vastu. Kui olete vallaline, meelitavad teid põnevad vestlused ja intelligentsed suhted. Liituge pidudega ja osalege koolitustel või grupivestlustel,võite leida armastuse, kui teil on ühised huvid. Kui olete pühendunud suhtes, muutke oma suhe tugevamaks, rääkides olulistest asjadest. Proovige lühikesi reise, kus saate üksteisega sügavalt rääkida.

Kaalud: Tänane päev sunnib teid tasakaalustama armastust ja stabiilsust. Keskenduge oma suhetes kindlate sidemete loomisele. Aktsepteerige oma sensuaalset külge, nautides asju, mis panevad teid end hästi tundma. Vallalistele pakub jaanuar võimalusi uuteks sõprussuheteks, mida juhib teie lahkus ja vaprus. Te meeldite inimestele, nii et osalege seltskonnaüritustel ja leidke rohkem sõpru. Pikaajalistes suhetes olevatel inimestel aitab see aeg sidet tugevamaks muuta. Rahakõnelused võivad olla osa teie vestlustest. Seega rääkige rahast ühiselt, et teie suhe tugevamaks muuta.

Skorpion: Skorpionid peaksid täna ära kasutama oma külgetõmmet ja enesekindlust. Kui teil on sisemine rahu ja olete positiivne, tõmbate ligi võimalusi ja optimistlikke inimesi. Vallalised, tooge sisse oma ainulaadne stiil ja laske endal olla rahul sellega, mis teile saatus annab. Pühendunud suhtes inimeste jaoks on oluline olla avatud uutele kogemustele ja võtta need omaks, et muuta teie suhe põnevaks. Täna on suurepärane võimalus ühiste huvide leidmise kaudu oma armastust ja jumaldamist üksteise vastu uuesti arendada ja tugevdada.

Ambur: Ideaalne on järele mõelda, et leida õige partner. Praegu on enesesse vaatamise aeg, et saaksite aru, mida elult tahate. Enne kellelegi teisele armastuse andmist, peaksite olema võimeline ennast armastama. Vallaliste jaoks on see suurepärane aeg tundmatu avastamiseks. Tegelege tegevustega, mis panevad teie vaimse olemuse tiksuma, kuna teie partneril on tõenäoliselt samad väärtused. Kui olete pühendunud suhtes, tooge esile oma emotsioonid ja pidage vestlusi, mida inimesed kipuvad vältima.

Kaljukits: Oluline on luua paremaid suhteid oma sõpradega ja suurendada suhtlusviise. Proovige saada oma eakaaslaste seas tuntuks, osaledes grupiprojektides või kogukonnakohtumistel, sest võimalused romantikaks võivad tekkida kõikjal. Vallaliste jaoks võib olla ergutav kogemus, sõprade kogunemise kaudu.Kui olete paarisuhtes, seadke ühised eesmärgid, tegelege samade huvidega ja avastage uusi seiklusi. Hoidke tervislik sotsiaalne elu tasakaalus ja pühenduge oma suhetele.

Veevalaja: Inimestele, kes ei ole pühendunud suhtes, annab päev võimaluse kohtuda kellegi erilisega teie professionaalses võrgustikus. Olge aus, rääkige erinevatel teemadel ja osalege selle valdkonna koosolekutel, kus töötate. Ilusa inimese isiksus ja sotsiaalne mõju võivad ilmneda usaldusväärses keskkonnas. Kui olete pühendunud suhtes on oluline jagada ja töötada ühiste eesmärkide nimel. Eelistage isiklikku aega. Hoidke oma vestlused avatuna, et teil oleks samade eesmärkidega kooskõlastatud tee.

Kalad: Muutke oma armuelu täna kirglikumaks. Looge suhteid, mis lohutavad teie hinge ja kaasavad teie mõtteid. Arendage end uute kogemuste, näiteks reisimise, kvaliteetse hariduse omandamise või erinevate kultuuride mõistmise kaudu. Uutele kogemustele avatud olemine, muudab teid potentsiaalsetele partneritele nähtavamaks. Inimesed, kes on pühendunud suhtes, saavad jagatud kogemuste kaudu oma sidet tugevdada. Minge reisile ja nautige koos isiklikke lemmiktegevusi, et luua suhtele tugev alus.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope