Armastuse ja suhte horoskoop 01.02.2023.


Jäär: Püüdke mõista, mis teie suhtel viga on, et saaksite seda parandada. Võib-olla mõistad täna, et kallim tõesti vajab, et sa talle rohkem tähelepanu pööraksid. Kui teil on partneriga probleeme olnud, võib see olla keeruline. Kui suudate asetada end teise inimese olukorda,oskate paremini tema võitlustele kaasa tunda ja üksteist aidata.

Sõnn: Otsige intrigeerivat kaaslast, kuid hoidke kõik negatiivsed seisukohad kontrolli all. On suur võimalus, et vallalised inimesed, kes pole veel oma täiuslikku partnerit leidnud, tunnevad end lootusetuna. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie kaaslane mõnikord tunduda kauge või ebahuvitav. Need emotsioonid ja see asjaolu mööduvad, nii et proovige praegu rahulikult võtta.

Kaksikud: Teie suhetes võib juhtuda palju rohkem, kui pealtnäha paistab. Teie ja teie kaaslane võite päeva edenedes sattuda sügavale filosoofilisse arutelusse. Võimalik, et saate teada, et teil mõlemal on ühine ajalugu või töötate tulevikus ühise eesmärgi nimel. Tänu laiaulatuslikele aruteludele loote sidemeid tõhusamalt.

Vähk: Teie partnerlus on pärast rasket etappi stabiliseerunud ja te mõlemad hindate rahulikumat õhkkonda. Kui te omandate teadmisi ja kogemusi, siis teie suhe tugevneb ja muutub lähedasemaks. Kui olete vallaline, võib see olla teie võimalus lõpuks kohtuda kellegagi, kellele olete alati üles vaadanud. Tõenäoliselt areneb suhe kiiremini, kui arvate.

 

Lõvi: Parima tegutsemisviisi valimiseks on oluline oma armusuhte aus hindamine. Järk-järguline üksteisest distantseerumine võib jätta teid abituks. Kesktee leidmine partneri soovide ja enda soovide vahel võib aidata olukorda parandada. Ära ole enda vastu nii karm. Ainuke asi, mis selle parandab, on teie jagamatu tähelepanu.

 

Neitsi: Kui võtate veidi aega oma romantiliste eesmärkide ja unistuste üle mõtlemiseks, sisenete uude vaimsesse ruumi. Ära mine hulluks, need ideed ei ole kahjulikud ja võivad aidata teil enda kohta ülevaate saada. Ärge olge nii naiivne, et pettute kõigis tuttavates. Olge siin ja praegu ning avage end uutele võimalustele, laskmata oma tunnetel end segada.

 

Kaalud: Tõenäoliselt oled täna tavapärasest muretumas meeleolus ja võiksid isegi mõnda uut tegevust proovida. Teie ja teie partner peaksite kasutama võimalust, et luua kogemusi, mida jagada. Keskkonna vahetus võib sulle kasuks tulla. Võib-olla meeldib teile rohkem päev, mil viibite koos ja olete romantiline. Sul on suurem soov läheduse järele oma partneriga.

 

Skorpion: Täna on päev, mil teie romantilised väljavaated libisevad tõenäolisemalt käest,kui kunagi varem, nii et võtke vastutus. Teie tööga kaasneva stressi tõttu võib isegi teie partneri tavaline käitumine teile närvidele käia. Suhted võivad muutuda aeglaseks, kui kaks asjaosalist ei pinguta, et asju vürtsitada. Sa pead oma partneri suhtes aus olema.

 

Ambur: See on suurepärane päev, et süvendada sidet oma kallimaga ja leida oma elus ühisosa. Teie ja teie partner võiksite pärast sügavat ja läbinägelikku vestlust üksteise kohta uusi põnevaid fakte teada saada. Võib-olla jagate rohkem sarnaseid huvisid, kui arvasite. Saate aru, et teie kahtlused ja mured partnerluse pärast olid alusetud.

 

Kaljukits: Usalda oma mõistust, see on teie jaoks suur müügiargument. Teie partner vajab hädasti teie ausat seisukohta ja põhjendatud vaatenurka, kui ta elu väljakutsetega silmitsi seisab. Siiski on oluline vajaduse korral oma tundeid puudutada, et suhted ei muutuks lihtsalt tehinguteks. Oskus kannatlikult oodata on edu jaoks vajalik koostisosa.

 

Veevalaja: Isegi kui teil on praegu palju tahet, on täna eesmärk teie suhtes kirg uuesti sütitada. Paarina tahate alustada tegevustega, mis teile mõlemale rõõmu pakuvad. Täna on päev, mil saate oma kaaslast hellitada ja avastate, et suudate uuesti äratada armastuse ja elevuse, mis teil alguses üksteise vastu oli.

 

Kalad: Täna võib olla päev, mil sind uputab romantiline pinge, seega on oluline oma suhtumise kallal tööd teha. Kuna teie partner ei käitu nagu ise, võivad tekkida ootamatud raskused. Ta võib igal hetkel endast välja minna, jättes teid segadusse. Lihtsalt andke talle praegu ruumi ja proovige mõista, kui ta tunneb end nõrgana.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope