Armastuse ja suhte horoskoop 01.02.2024.


Jäär: Nautige seda, mis teie paarisuhtes praegu hästi on. Ühine suhtlemine tugevdab seda sidet, suurendades ühiseid naeru- ja rõõmuhetki. Aktsepteerige positiivseid muutusi, mis on teie elu toitnud ja tänage selle teekonna eest. Rääkige oma partneriga avameelselt sellest, mida soovite paarina saavutada. See on aeg sidemete tugevdamiseks ja mõistmiseks, kuidas armastus jätkuvalt õitseb. Nautige oma suhte esilekerkivate peatükkide ülevust.

Sõnn: Püüdke täna armumise poole, sest tähtede seis julgustab oma mugavustsoonist kaugemale minema. Harjutage erinevate olukordadega toimetulekut ja olge valmis looma uusi kontakte. Kui olete pühendunud suhtes on teie harmoonia võti paindlikkus. Takistuste ületamisel arendage mõistmist ja empaatiat. Probleemide üle mõtisklemise asemel, otsige lahendusi. Kohanemisvõime muudab teid oma partneriga lähedasemaks.

Kaksikud: Armastus on stabiilne tee, kuid mõningase emotsionaalse turbulentsiga. Suhtlemine aitab purjetada läbi mis tahes häire. Olge oma emotsioonide suhtes avatud ja vastake oma armastatu vajadustele. Laske armastusel olla täna teie suhetes juhtiv jõud. Hellitage selle päeva harmoonilisi hetki koos. Vallalised, peesitage teid ümbritseva kosmose energias. Õhk on täidetud armastusega. Jätke süda avatuks, et kellegagi ootamatult kohtuda.

Vähk: Tänane planeetide energia, inspireerib teid tegema suuri otsuseid südameasjades. Ärge kartke riskida ja ajada taga asju, mis panevad hinge süttima, nii ka selle huvitava ühendusega. Saatus aitab neid, kes ennast aitavad. Teie armastus muutub ainult tugevamaks, kui koos ühist tulevikku loote. Ühine lähenemine probleemidele loob harmoonilisema ja õnnelikuma tuleviku.

Lõvi: Tänane astraalkorraldus soodustab teie jaoks lõõgastavat ja rahulikku meeleolu. Elage loova energia järgi, kuna see pakub võimalusi ootamatuteks armusuheteks. Olge avatud uutele tutvustele ja võite leida erilise inimese. Kui olete pühendunud suhtes, nautige sidet tugevdades, oma partneriga pingevaba õhkkonda. Hinnake rahulikke vibratsioone ja looge ilusaid hetki, mis aitavad teil armastust nautida.

Neitsi: Vallalised, häälestage täna ennast oma sisehäältele. Kui südameasjad kerkivad pinnale, usaldage oma sisetunnet. Pange tähele peeneid märke, mis teid juhatavad, olgu selleks juhuslik kohtumine või uus tutvus. Teie tunnetus võib suunata teid kellegi tähelepanuväärse poole, nii et minge vooluga kaasa. Paaride jaoks on rahuliku päeva saladus kuulata seda, mida enda sees kuulete. Mõelge oma suhtele ja sidemele partneriga sügavamalt.

Kaalud: Varasem väljavalitu võib naasta teie romantilisse ellu, äratades ootusi ja võimalusi. Uuendage ühendust ja olge avatud sellele, kuhu see teid viib. Ärge mõelge mineviku väärsuhtlemistele ja kaotatud võimalustele. Kasutage seda perioodi, et rääkida vabalt oma emotsioonidest ja püüdlustest, kui olete pühendunud. Planeerige ühiseid hetki. Süüdake uuesti romantikaleegid, mis võisid lahusoleku ajal vaibuda.

Skorpion: Täna julgustavad tähed pühendunud hingi nautima kodust õndsust ja ühtsust. Võib jõuda ühisele otsusele, et liikuda oma suhetes järgmisele tasemele. See samm tugevdab teie sidet ja muudab selle rahusadamaks, kus armastus saab õitsele puhkeda. Arutage seda võimalikku muutust oma partneriga ja laske armastusel teie suhteid tugevdada. Täna on päev, kus saate uuendada oma pühendumust ja panna alus püsivale kiindumusele.

Ambur: Täna algab vallaliste inimeste kirglik missioon. Sõprus, mis kindlasti kestab, saab sügavama tähenduse, sütitades armastuse sädemeid. Alustage suhteid kindlasti tuttavate nägudega. Kui olete pühendunud suhtes, süveneb teie ja teie partneri side, kui alustate koos romantilist seiklust. Pidage meeles jagatud rõõmu ja väärtustage oma tundeid.

Kaljukits: Kosmos värvib teie suhteid soojuse ja mõistmise varjunditega. See on ideaalne aeg oma suhte tugevdamiseks või olulise kohustuse võtmiseks. Suhtlemine on ülioluline, olenemata sellest, kas hakkate koos elama või plaanite mõnda teist tähtsat sündmust. Jagage avalikult oma unistusi, hirme ja soove. Teie side on valmis arenema uuele intiimsuse tasemele. Nautige armastust, mis teie ümber on.

Veevalaja: Ärge kartke öelda, mida teie süda soovib. Pidage tõelisi vestlusi ja tooge oma tõeline sädelemine avalikuks. Kasutage juhust ja rääkige kellelegi erilisele, kuidas te temasse suhtute; varsti ta vastab sama meeleoluga. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma partneri tunnetele kättesaadav, et luua tasakaalustatud emotsioonide vahetus. Kui mõlemat häält kuulatakse ja hinnatakse, õitseb armastus.

 

Kalad: Täna inspireerivad kosmilised energiad isiklikku mõtlemist. Hinnake oma elu ja leidke uuesti oma kirg. See teadmine meelitab teie ellu armastust. Kui olete pühendunud suhtes, mõelge hetkeks oma tänasele suhteteele. Veetke mõni minut, loodud armastuse üle mõtisklemiseks ja hoidke oma sidet. Suhelge läbipaistvalt ja leidke väljakutsete korral ühisosa. See on mõistmise ja evolutsiooni aeg.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope