Armastuse ja suhte horoskoop 01.03.2023


Jäär: Täna on päev oma armuelu eest hoolitsemiseks. Suunake oma sisemine mina sihikindlusega selle poole, mida soovite. Tähed on joondatud teie kasuks ja edu on käeulatuses, kui olete oma eesmärgile pühendunud. Kui te täna oma unelmaga ei kohtu, ärge heitke lootust! Hoidke oma süda ja silmad avatuna, sest armastus on kohe nurga taga ja soovib teid ootamatult tabada.

Sõnn: Täna on õhus armastust ja tunnete end eriti romantilisena! Sinust kiirgab enesekindlust ja atraktiivsust, nii et ära hoia end tagasi ja lase oma südamel teed juhtida. Kuid ole ettevaatlik, armunool võib sind tabada tugevalt ja kiiresti – võid sattuda sõltuvusse kellestki ,kes on juba suhtes. Ära lase oma emotsioonidel võimust võtta.Pea meeles, et jääd endale truuks.

Kaksikud: Kui rääkida armastusest ja romantikast, siis olete võimeline olema pühendunud ja lojaalne. Peate lihtsalt leidma õige inimese, kellele pühenduda. Kui otsite armastust, võib teil olla raskusi kellegi leidmisega, kes suudaks teie intellektiga sammu pidada. Kui leiate aga kellegi erilise, saate end avada ja oma tundeid jagada. Kui olete pühendunud, teete kõvasti tööd, et asjad põnevana hoida.

Vähk: Suhetes on oluline seada esikohale emotsionaalne intelligentsus ja eneseteadlikkus. Proovige mitte süüdistada partnerit stressi tekitamises, on ülioluline võtta vastutus oma reaktsioonide eest ja töötada selle nimel, et neid tervislikult juhtida. Selle asemel, et lihtsalt kohaneda partneri käitumisega, püüdke saavutada vastastikust mõistmist ja kompromisse, et luua tugev ja rahuldust pakkuv suhe.

 

Lõvi: Kuigi te võite tunda innukust, oma kallimaga suunduda kooselu poole, võib teie suhte sellesse faasi tormamine põhjustada segadust. Astuge täna samm tagasi ja mõelge hoolega, kas olete mõlemad nii oluliseks sammuks valmis. Arutage kõiki muresid ja tehke ühine otsus selle põhjal, mis on teie mõlema jaoks parim, ärge lähtuge ainult hetkesoovist!

 

Neitsi: Oluline on mõista, et kuigi teil võivad olla head kavatsused, võib partneri pidev kritiseerimine teie suhtele kahjulik olla. Selle asemel keskenduge toetava ja kasvatava keskkonna loomisele, kus te mõlemad saaksite areneda. Kuulake oma partneri vajadusi ja soove ning pakkuge juhiseid ainult siis, kui seda palutakse või on vaja. Pidage meeles, et partneri kasvamisele kaasaaitamine pole ainult teie kohustus!

 

Kaalud: Ülioluline on säilitada tervislik töö- ja eraelu tasakaal ning mitte lasta tööstressil isiklikku ellu sattuda. Looge nende kahe vahel selge piir, andes endale aega ühelt teisele üleminekuks. Ärge laske töömuredel oma meelt rikkuda, vaid keskenduge oma suhete kasvatamisele ning võtke aega lõõgastumiseks ja laadimiseks. Eelistage enese eest hoolitsemist ja kvaliteetaega lähedastega.

 

Skorpion: Mõned vestlused võivad viibida määramatult. Kui hoiate kinni mõttest või tundest, ei ole seda alati vaja väljendada. Sa võid kahetseda, et ütlesid oma arvamuse ja soovid, parem ,et oleksid vaikinud. Kui olete sõna võtnud, võite aru saada, et see polnud pingutust väärt ja te ei pruugi enam sama kergendustunnet tunda. Enne vestluse alustamist on oluline hoolikalt kaaluda, kas vestlus on tõesti vajalik.

 

Ambur: Kuigi hindate intiimseid suhteid, seate oma iseseisvuse kõige tähtsamale kohale. Teie jaoks on ülioluline, et teil oleks partner, kes austab teie autonoomiat ega sega teie isiklikku ruumi. Teid tõmbavad inimesed, kellel on intellekt ja iseseisvus. Kui teie praegune suhe ei vasta teie vajadustele, on tõenäoliselt kõige parem kaaluda lahkuminekut.

 

Kaljukits: Kui eelistate karjääri või isiklikke püüdlusi oma suhtele, võib teie partner tunda, et teda ei arvestata pühendunud suhtes. Romantilistele žestidele aja eraldamine võib aidata olukorda leevendada. Teisest küljest võib seltskondlikul koosviibimisel või peol osalemine olla hea nende jaoks, kes on sõltumatud.Võite kohtuda kellegi erakordsega!

 

Veevalaja: Paarid satuvad igapäevasesse saginasse, jättes vähe aega isiklikuks järelemõtlemiseks. Kui olete hõivatud, kui ka mures, võib partneriga ühenduse loomine olla keeruline. Kui tunnete, et teie suhe on lämbunud või seisab paigal, on oluline astuda samm tagasi ja hinnata oma vajadusi. Võimalik, et olete teineteisest välja kasvanud või teil on erinevad eesmärgid ja püüdlused.

 

Kalad: Kui tunnete, et keegi on ületanud austuse piiri, on teil äärmiselt raske sellest probleemist mööda vaadata. Võite näha peeneid märke, et keegi, keda te hindate, ei kohtle teid austusega, mida te väärite. Tugeva kriitika osaliseks saamine võib olla emotsionaalselt kahjustav ja jätta teile tugeva soovi olukorrast distantseeruda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope