Armastuse ja suhte horoskoop 01.03.2024.


Jäär: Suhtlemine võib täna olla keeruline. Uus armastusehuvi ei pruugi teid mõista, valmistades teile pettumust. Enne loobumist leidke paremaid viise, kuidas öelda, mida mõtlete. Muutke oma lähenemist, selle asemel, et oodata, et teiega ühendust võetakse. Mõne muudatusega on vastastikune mõistmine teostatav. Olge positiivne ja ärge laske väikestel takistustel kõike rikkuda.

Sõnn: Teid ootab ees kergemeelne päev! Grupikohtumised on lihtsad, kui kohtute sõpradega. Vestlused kulgevad ladusalt inimestega, kellega olete just kohtunud. Väljendage oma huumorimeelt ja mõtteid avatult. Positiivsed vibratsioonid teevad teist ekstraverdi. Nõustuge spontaansete kutsetega või võimalusega suhelda. See on õige hetk olla ühiskondlikult aktiivne ja kohtuda lootustandvate inimestega. Nautige seda pingutuseta suhtlemist.

 

Kaksikud: Olge täna valmis tagasivaateks! Võite sattuda kokku oma vana sõbra või kellegagi, kellega te põgusalt kohtusite. Ärge tundke kiusatust jätkata sealt, kus pooleli jäite. Mõelge sellele, miks teie side minevikus tegelikult nõrgenes. Kas asjaolud on nüüd piisavalt erinevad, et teha uus katse? Või oli ajastus lihtsalt vale? Avatud meel ja süda võivad öelda, kas taasühendamine on seda väärt või parem jätta kõik minevikku.

 

Vähk: Teie kaastundlik loomus võib täna uue armuhuvi pärast muretseda. Vältige oma individuaalsuse kaotamist, äärmuslike juhuste puhul, mis teid kurnavad. Kuigi andmine on kiiduväärt, ärge unustage emotsionaalset energiat, oma vajaduste rahuldamiseks säästa. Õitseva romantika arendamiseks olge ettevaatlik, punaste lippude ignoreerimisel. Eristage tegelikku ühilduvust, väljaspool esialgset keemiat.

 

Lõvi: Täna võite tunda end väsinuna ning soovitatav on vaid mugavus ja lõõgastus. Öelge oma partnerile, et peate puhkama, veetes koos romantilise õhtu. Ärge tundke end nende väikeste naudingute pärast süüdi, sest võidate kui klaas on täis. Vallalised, ärge tundke end sunnituna ütlema jah, igale seltskondlikule kutsele. Saate oma heaolu kasvatada, armsamaga koos olles.

 

Neitsi: Tänane energia toob teie armuellu, nii põnevust, kui ka ebakindlust. Valmistuge muutuste tormiks, kui ettenägematud sädemed lendavad. See, mida te sõpruseks pidasite, võib peagi muutuda millekski intensiivsemaks ja kirglikumaks. Olge avatud, sest eriline inimene võib paljastada oma tõelised tunded. Olge valmis jäädvustama romantika välksähvatust. Ärge laske hirmul takistada ennast, sellesse äsja leitud ühendusse sukeldumast.

 

Kaalud: Täna kutsub universum teid, vallalised hinged, olema oma armuasjades selged. Olge oma suhtluses otsekohene ja siiras. Olenemata sellest, kas väljendate oma vajadusi või mõistate teiste soove, on võtmeks ausus. Võtke juhtroll ja küsige potentsiaalsetelt romantilistelt huvidelt, nende vajaduste kohta. Pidage meeles, et oletused põhjustavad tavaliselt väärarusaamu. Selguse otsimise kaudu loote tugevamad sidemed ja lähete kooskõlla teiste kavatsustega.

 

Skorpion: Rahaline surve võib nüüd takistada teie romantilisi unistusi ja võite olla masendunud. Sellegipoolest lootke paremaid päevi. Lohutage ennast, et püsivuse ja vastupidavusega jõuate lõpuks stabiilsema ja tähendusrikkama tulevikuni. Kasutage seda võimalust, et oma prioriteedid uuesti läbi mõelda ja otsida võimalusi oma rahalise olukorra parandamiseks. Ole kannatlik, universum seab asjad teie kasuks, kui selleks on õige aeg.

 

Ambur: Täna võite kuulda midagi täiesti ootamatut. Olenemata sellest, kas teie endine armastatu leiab uue armastuse on oluline säilitada rahu. Kuigi see võib mõnda aega haiget teha, pidage meeles, et need asjad ei määra teie väärtust ega tulevast õnne. Selle asemel, et mõelda võrdlustele või varasematele seostele, keskenduge oma teele. Võtke ebakindlus optimistlikult vastu, mõistes, et elul on oma ajakava.

 

Kaljukits: Kui olete ihaldanud sügavamat sidet, pakub tänane päev võimalust see reaalsuseks muuta. Olete kohanud erilist inimest ja ta on valmis järgmise sammu astuma. Ta on teis võlutud ja igatseb sama intiimsust, mida olete ette kujutanud. Kasutage seda võimalust ja olge avatud ning rääkige südamest. Jagage oma sisemisi mõtteid ja jätke maha igasugune hirm pühendumise ees.

 

Veevalaja: Täna on võimalik, romantiline üllatus. Teie parim sõber, keda olete aastaid tundnud, kogub julgust tunnistada oma tõelisi tundeid teie vastu. See inimene tõesti hoolib ja te olete tema jaoks enamat kui lihtsalt sõber. Kuigi see võib teid üllatada, olge avatud ja ärge lükake tema ülestunnistust eemale. Kõik armastuslood ei ole etteaimatavad. Las see võimalik uus romantika õitseb. Uutele ideedele vastuvõtlikuks jäämine, toob teile õnne.

 

Kalad: Te olete tavaliselt ettevaatlik, kuid teie mässumeelne pool võib täna välja tulla. Teil on õigus normaalsest kõrvale kalduda ja tegutseda instinkti järgi. Võtke vastu kutsed, mis viivad teid kestast välja. Rääkige inimestega, kes tunduvad atraktiivsed ja püüavad teie tähelepanu. Kunagi ei tea, kuhu juhuslik kohtumine teid viib. Teie valmisolek reegleid rikkuda, võib viia teid erilise inimeseni. See, mida vajate, on lähemal, kui arvate. Proovige midagi uut.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope