Armastuse ja suhte horoskoop 01.04.2023.


Jäär: Tänane päev võb tuua suhetesse põnevaid pöördeid ja uusi väljavaateid armuasjades.Raha haldamine ja finantsprobleemides navigeerimine võib tänapäeval olla keeruline ja tundlik teema. Kui käsitlete neid probleeme oma kallimaga, on oluline läheneda vestlusele armastuse, austuse ja empaatiaga. Oluline on austada teineteise hirme ja muresid, tunnistades samas, et mõlemal poolel võivad olla kehtivad, kuid erinevad vaatenurgad.

Sõnn: Olete valmis uueks kogemuseks ja täna võib see keerleda ümber südameasjade. Teie emotsioonid hakkavad õitsema ja teil on anne väljendada kiindumust inimestele, kes teid inspireerivad. Armastuse teekonnale asudes on oluline jääda avatuks ja vastuvõtlikuks lugematutele võimalustele, mis võivad end avada.

Kaksikud: Pere loomise otsus võib olla hirmutav, kuna nõuab märkimisväärset aja-, jõu- ja ressursside investeeringut. Siiski, kui arutada võimalusi ja väljakutseid avatud meelega, saate koos partneriga paremini mõista, mida see endaga kaasa toob ja otsustada, kas see on kooskõlas teie väärtuste ja eesmärkidega. See võib samuti aidata luua realistlikke ootusi ja luua aluse tervele suhtele.

Vähk: Olete seda võimalust juba pikka aega oodanud, et olla, teid otsitavale inimesele lähemal.Teid seovad ühised huvid, mille olete avastanud ja lihtsalt vaieldamatu säde.Tunnete end kindlalt ja tajute,et see võib olla midagi erilist. Hinga sügavalt sisse, usalda oma instinkte ning ole avatud kogu armastusele ja rõõmule, mis sind sellel teekonnal ootab.

Lõvi: Oma armuelu tõusude ja mõõnade vahel liikudes on oluline läheneda iseendale kaastundlikult ja mõistvalt. Tunnistage, et armastus on katse-eksituse protsess ning ühest lahendust, mis sobiks kõigile, pole olemas. Selle asemel keskenduge, et saada ülevaade sellest, mis teie jaoks sobib ja mis mitte. Kui suhtute oma armuellu uudishimulikult ja avatud meelega, saate õppida hindama iga kogemusega kaasnevat õppetundi.

Neitsi: Vesteldes kallimaga asjadest, mis teid mõlemaid huvitavad,saate luua mugava ja pingevaba keskkonna, kus saate nautida teineteise seltskonda. See on võimalus üksteiselt õppida, koos kasvada ja suhet tugevdada. Seetõttu kasutage seda võimalust maksimaalselt ja osalege sisukates vestlustes, et tugevdada oma vaimset ja emotsionaalset sidet partneriga.

Kaalud: Kuna teie emotsioonid on täna laes, on hea mõte olla teadlik oma tunnetest ja sellest, kuidas need võivad teie tegevust mõjutada. Võtke aega oma emotsioonide üle mõtisklemiseks ja suunake need positiivselt inimestele, kellest hoolite. See võib aidata teil luua oma kallimaga täisväärtusliku ja nauditava päeva. Lõpetage oma ülesanded kiiresti ja veetke aega oma armsamaga. Hinda neid hetki!

Skorpion: On loomulik, et tunnete end solvatuna või ärritununa, kui teie partner teid eirab, kuid oluline on jääda rahulikuks ja mitte lasta neil emotsioonidel oma tegusid dikteerida. Tunnete kontrollima õppimine aitab teil liikuda läbi suhte tõusude ja mõõnade ning säilitada terve ja õnneliku partnerluse. Kannatlikkuse, mõistmise ja koostöövalmidusega saate mõlemad ületada kõik takistused.

Ambur: Paarid, olenemata sellest, kas nad on suhtes või abielus, võivad oodata veetlevat koosolemist. Võib-olla soovite teha midagi ebatavalist ja üllatada oma armastatud partnerit. Teise võimalusena võite minna lüiajalisele reisile, mis tõotab tulla põnev seiklus. Mõnus õhtu täis meelelahutust ja naeru, lisab kahtlemata vürtsi niigi magusale ja romantilisele õhkkonnale.

Kaljukits: Kui tunnete end ebakindlalt või ülekoormatuna, on lihtne langeda otsustusvõimetuse mustrisse. See võib aga raskendada oma partneriga usalduse ja intiimsuse loomist. Kui suhtute oma suhtesse tõsisemalt, saate tõhusamalt suhelda, tekkivate murede või probleemidega tegeleda ja luua tugevama sideme oma partneriga.

Veevalaja: Andestava suhtumise omaksvõtmine armastuses ja perekonna esikohale seadmine võib tuua rahulolu ja õnnetunde. See võimaldab teil minevikust lahti lasta ja keskenduda olevikule, samal ajal luua ja hoida olulisi suhteid lähedastega. Nii et veetke kindlasti kvaliteetaega oma partneri ja vanematega ning ärge kartke neile oma tunnustust ja armastust jagada.

Kalad: Oluline on mõista, et suhted nõuavad kompromisse ja mõistmist. Kui nõustud oma partneri otsustega, näitad, et oled valmis tegema koostööd ühise eesmärgi nimel. See ei tähenda tõukajaks olemist, vaid pigem valimist ja äratundmist, millal on sobiv egost lahti lasta. See võib edendada vastastikuse austuse ja usalduse tunnet.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope