Armastuse ja suhte horoskoop 01.04.2024.


Jäär: Vaatamata väikestele probleemidele armusuhtes, jääte oma partneriga rahule. Varuge täna rohkem aega suhteks ja veenduge, et teeksite abielu puudutavaid olulisi otsuseid. Vältige vastasseisu pereliikmetega ja võtke ka väljavalitut enesekindlalt. Mõni kaugarmusuhe ei pruugi anda oodatud tulemusi ja see võib põhjustada elus raskusi. Te mõlemad peate selle kriisi lahendamiseks suhtlema.

Sõnn: Ükski suurem probleem ei mõjuta täna teie armuelu. Siiski on suurem tõenäosus, et kaotate lahkarvamuste ajal tuju ja see võib põhjustada segadust. Võimalus leida uus suhe on suur ja ka suhtlused muutuvad tugevamaks. Partneriga aega veetes, peate olema väljendusrikas ja ärge kõhelge oma tundeid tutvustamast. Mõned armusuhted võivad muutuda kooseluks.

Kaksikud: Mõnel inimesel on täna õnn armuda. Reisil või mõnel üritusel võite kohata kedagi huvitavat. Kuna romantika tähed on tugevamad, ärge kartke oma tundeid väljendada ja saada positiivne vastust. Päeva teine ​​pool on hea, et tutvustada oma kallimat vanematele ja arutada tuleviku üle. Abielus inimesed ei tohiks püüda oma abikaasade üle domineerida, kuna see võib põhjustada probleeme.

Vähk: Oma negatiivse suhtumisega, võite armuelus hätta sattuda. Olge kohtingul õigel ajal ja teie väljavalitu hindab teie pühendumust. Mõnes armusuhtes on eelmiste suhetega seoses väike segadus. Isiklik ruum on suhtes oluline ja te ei tohiks oma mõtteid armastatule peale suruda. Kohelge oma partnerit austusega. Teil on lähedaste toetus ja see aitab abielu üle otsustada.

Lõvi: Teie armuelu on täna produktiivne. On tõenäoline, et saate kokku vana väljavalituga, kuid peate olema ettevaatlik, eriti kui olete abielus, kuna see võib mõjutada pereelu. Vallalistel on õnn leida armastus. Tehke täna ettepanek korralikuks kohtinguks. Kui suhetes on probleeme, hoidke uute kokkupõrgete vältimiseks madalat profiili. Nii teie, kui väljavalitu, peaksite suhte parandamisse panustama võrdselt ja püüdma vältida kõiki minevikus valitsenud arusaamatusi.

Neitsi: Teie romantiline elu saab olema loominguline. Väljendage partnerile armastust ja näete tulemusi. Leiate täna sõprade tuge. Kõik abieluvälised probleemid, võivad suhteid tõsiselt kahjustada. Mõned vallalised võivad kohtuda endise leegiga, et taaselustada vana armastus. Mõned armusuhted viiakse uuele tasandile ja päeva teine ​​pool on samuti hea abieluettepaneku tegemiseks.

Kaalud: Vältige väljavalitu suhtes karmi olekut. Olge tundlik emotsioonide suhtes, sest see hoiab armuelu aktiivsena. Puhkust võite planeerida päeva teisele poolele. Mõnel võib olla pere vastuseis, seoses suhtega. Olge perekonna survega toimetulemisel diplomaatiline. Täna õhtusel üritusel, võidate paljude inimeste südamed ja võite oodata, kohtamise ettepanekut.

Skorpion: Teie armuelu on täna sündmusterohke. Kuigi paljud pakuvad põnevust, ei pruugi mõned kauged armusuhted õnnestuda. Avatud suhtlemine on partnerluses ülioluline ja peate armsamaga rääkima. Aeg armastuseks. Päeva esimene osa on hea ühisteks hobideks ja teine ​​​​osa on hea romantikaks. Planeerige inspireeriv õhtusöök ja teie suhe muutub tugevamaks.

Ambur: Armusuhtes võivad esile kerkida väikesed egoga seotud probleemid, mis tuleb lahendada enne, kui asjad käest ära lähevad. Te võiksite korraldada romantilise puhkuse looduses, kus saate ka katsetada loomingulisi asju, et suhet tugevamaks muuta. Täna on ka hea, abielu korda seadmiseks ja suhte tõsiselt võtjad, saavad teha sobivaid otsuseid. Võite isegi planeerida perelisa.

Kaljukits: Teie väljavalitu soovib teiega rohkem aega veeta. Vältige koos olles vaidlusi ja jagage emotsioone, ilma pärssimata. Teie armusuhe näeb täna uusi kõrgusi. Päeva teine ​​pool on hea uute suhete loomiseks ja vallalised võivad kohtuda huvitavate inimestega, kellesse armuda. Need, kes on abielus, peavad hoiduma abieluvälistest suhetest, mis seavad ohtu pereelu.

Veevalaja: Täna näete mõningaid meeldejäävaid hetki armastuses. Vaatamata väiksematele arusaamatustele, ei kahjusta ükski suurem mure, teie armastuse voolu. Vallalistel on õnn armuda ja naised võivad päeva teisel poolel ettepanekut oodata. Ärge laske lahkhelidel muutuda tüliks, mis võib viia katastroofilise olukorrani. Kuigi mõned abielus inimesed võivad armuda uude armsamasse, on abieluelu päästmiseks hea seda vältida.

Kalad: Suhtes on oodata väiksemaid probleeme ja armsam võib avaldusest valesti aru saada ja see võib põhjustada kaose. Ärge laske hädal kaua kesta. Selle asemel võtke initsiatiiv selle lahendamiseks võimalikult varakult. Vallalistel on õnn armuda. Mõned võivad kohtuda endise armukesega, et vana armulugu uuesti süüdata. Abielus inimesed ei peaks aga selle peale minema, kuna nende abielu satub ohtu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope