Armastuse ja suhte horoskoop 01.05.2023.


Jäär: Täna võid tunda end oma armuelus pisut rahutuna. Tunnetad, et suhe ei liigu edasi ja soovid teha midagi teisiti. Oluline on meeles pidada, et teie suhe koosneb kahest inimesest ja selle toimimiseks on vaja teid mõlemaid. Räägi oma partneriga teemal, mis võiks aidata teievahelist sidet veidi vürtsitada. Proovige koos minna uuele seiklusele. Mis iganes see ka poleks, veenduge, et see lähendab teid!

Sõnn: Oled tuntud oma armastuses, mugavuse ja stabiilsuse poolest, kuid ära lase sellel end tagasi hoida. Proovi koos partneriga midagi uut ja põnevat. Ärge unustage usaldada asjade loomulikku kulgu, kui tegemist on südameasjadega. Luba endal olla hetkes kohal ja naudi kõiki armumisega kaasnevaid naudinguid. Kui olete vallaline, proovige liitumist uue suhtlusgrupiga või tutvumisrakendusega.

Kaksikud: Praegu on suurepärane aeg, et uurida uusi võimalusi oma armuelus.Keskenduge tugevamate sidemete loomisele partneriga. Hoia meel ja süda avatud, jää endale truuks ja naudi hetke!Pea meeles, et mitte kõik inimesed ei ole teie sarmile ja teravmeelsusele kohe vastuvõtlikud. Ärge heituge, kui asjad ei lähe nii, nagu esialgu plaanisite.Jätkake proovimist, kuni leiate kellegi, kes hindab kõike, mida teil on pakkuda.

Vähk: Täna võib vallalisi võluda keegi, kes mõistab neid sügavamal tasandil. Tõenäoliselt tõmbate ligi neid, kes jagavad teie väärtusi ja suhetes turvatunnet. Pühendunud suhte jaoks toob päev võimalusi koos partneriga kasvamiseks. Olge oma enesetunde suhtes kallimaga aus ja tehke koostööd võimalike probleemide lahendamiseks. Selle tulemusel muutub teie side ainult tugevamaks.

 

Lõvi: Täna on hea aeg suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Võite tunda enesekindluse ja energia tõusu, mis muudab teid seiklushimulisemaks. See võib olla suurepärane aeg peol osalemiseks, sotsiaalse grupiga liitumiseks või uue hobi proovimiseks. Aeg on mõelda oma eesmärkidele ja prioriteetidele ning hinnata, kas teie praegused suhted on nendega kooskõlas. Rääkige oma partneriga oma tulevikuplaanidest ja ootustest.

 

Neitsi: Sel nädalal on hea aeg hakata mõtlema oma pikaajalistele eesmärkidele ja prioriteetidele. Kui olete vallaline, võiksite kaaluda, mida partneris otsite ja millised omadused on teie jaoks olulised. Kui teil on suhe, oleks oluline oma partneriga ühiste eesmärkide üle vestelda.Praegu on positiivne periood konkreetsete plaanide tegemiseks, nagu reisimine, haridus või pere loomine.

 

Kaalud: Tänane päev võib osutuda keeruliseks,kuna suure tõenäosusega ei lahenda te partneriga probleeme silmast silma. Selle asemel, et minna ägedasse vaidlusse, proovige leida kompromiss, mis sobib teile mõlemale. Pidage meeles, et teie suhe seisneb andmises ja võtmises ning koosveedetud kvaliteetaeg on väga oluline. Kui olete vallaline, võite mõelda sellele, mida oleks vaja, et saaksite tulevikus kellelegi pühenduda.

 

Skorpion: Täna võite tunda end varasemate suhete pärast pisut nostalgias. Kuigi mineviku üle mõtisklemine on okei, veenduge, et te ei lase sellel oma praegust suhet segada. Hea aeg on näidata kallimale, et hindate tema pingutusi. Kui olete vallaline tuleks mõelda, mida olete varasematest suhetest õppinud ja kuidas saate neid õppetunde oma tulevastes suhetes rakendada.

 

Ambur: Täna on suurepärane päev romantilisteks kohtumisteks ja intiimseteks vestlusteks. Tunned tugevat sidet oma partneriga ning suudad oma mõtteid ja tundeid tõhusalt edasi anda. Kasutage seda aega üksteise soovide ja püüdluste uurimiseks. Mõelge,mida soovite pikemas perspektiivis ja kuidas saaksite oma partneriga tugeva vundamendi üles ehitada.

 

Kaljukits: Praegune aeg võib teie armuelus tuua ootamatuid muutusi või üllatusi. Võite tunda äkilist tungi,viia oma suhe järgmisele tasemele või saada oma partnerilt ettepaneku muutusteks. Enne,oluliste otsuste tegemist, võtke aega oma prioriteetide ja pikaajaliste eesmärkide üle järele mõtlemiseks. Pidage meeles, et pühendumus on hädavajalik, seega veenduge, et teie tegevused oleksid kooskõlas teie väärtustega.

 

Veevalaja: Täna võid leida end keskendumas oma isiklikele eesmärkidele ja püüdlustele, kuid see ei tähenda, et jätad oma suhted hooletusse. Tegelikult võite olla rohkem valmis pühenduma partnerile, kes jagab teie väärtusi ja toetab teie unistusi. See on hea aeg oma ootuste avaldamiseks. Kui olete vallaline, võite meelitada ligidale inimese, kes on teiega sarnasel teel ja kes suudab täiendada teie tugevaid ja nõrku külgi.

 

Kalad: Täna võid tunda tugevamat vajadust emotsionaalse läheduse ja sideme järele oma lähedastega. Võib-olla soovite veeta rohkem kvaliteetaega oma partneri või perega ning väljendada oma armastust ja tunnustust nende vastu. Kui olete oma emotsioone tagasi hoidnud, on praegu hea aeg end avada ja mõtteid jagada. Samuti võite avastada, et olete teiste vajaduste ja murede suhtes tundlikum.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope