Armastuse ja suhte horoskoop 01.05.2024.


Jäär: Täna võite muutuda väga haavatavaks ja armuda kellessegi, kes on teie südame vallutanud. Pole üllatav, et tunnete vajadust hakata mõtlema oma suhtes, suure sammu tegemisele. See tunne tuleb omaks võtta, kuid pühendada ka aega, et mõista, kas see on õige tee. Samuti on oluline jääda tähelepanelikuks oma sisehäälele ja järgida oma instinkte.

Sõnn: Tänane tähtede seis saadab teile positiivsuse laineid, et saaksite inimestega hõlpsasti suhelda. Vestluse alustamine atraktiivsete inimestega on kerge ja lummav. Ammutage sellest energiat ja veenduge, et õpite tundma neid inimesi, kes teid köidavad. See võib olla kokkusattumus või planeeritud kohting, kus teid ootab armumine. Las spontaansus juhib teid.

Kaksikud: Keskenduge täna rahule ja tasakaalule. See aitab vältida segadust, mis ei muutu vaidluseks. Olge avatud, kuulake oma partneri seisukohti ja uurige kokkuleppekohti. Pidage meeles, et küsimus ei ole selles, kellel on õigus, vaid selles, et üheskoos tuleb leida toimivaid lahendusi. Väljendage oma tänu üksteisele, protsessis osalemise eest ja mõistke kõiki erinevusi.

Vähk: Teie partner on elevil, kui teete järeleandmisi ja hoolitsete tema soovide eest. Kasutage seda, et arutada mõningaid olulisi sündmusi või valikuid, mille olete paarina teinud. Te olete koos tugevamad, kui oma suhet hoiate. Olge vastuvõtlik oma partneri vajadustele ning andke talle teada, et tema õnn on teie jaoks oluline. Hea vundamendi saab ehitada toetavat ja armastavat keskkonda pakkudes.

Lõvi: Täna leiad end kergesti romantilises olukorras, kui oled lihtsalt õigel ajal õiges kohas. Jälgige kedagi, kes on vaimukas ja peab naeratusega tõsiseid vestlusi. Kui kohtute kellegagi juhuslikult või plaanite temaga üritust, võib naeru ja sügavate vestluste kaudu ühise keele leidmine, tekitada külgetõmbesädet. See võib olla suhtlus, mis viib tõsise suhteni.

Neitsi: Täna olge avatud võimalusele katsetada sõprust, kui tõelise armastuse avastamise viisi. Pöörduge oma sõprade poole ja pidage kalliks suhteid, mis teil nendega on, sest see võib areneda millekski intensiivseks. Avage end uutele suhetele ja laske neil loomulikult areneda. Teie hingesugulane, võib olla nende sõprade hulgas, kes teil on, kuid ainult siis, kui leiate aega tema leidmiseks.

Kaalud: Täna on võimalus õppida ja mõista rohkem. Teie julgus ja ausus aitavad lahendada võimalikke erimeelsusi. Laske oma tunnetel olla tõelised ja olge valmis kuulama oma partnerit siira südamega. Pidage meeles, et suhtlemine on armastuse probleemide lahendamise, oluline vahend. Jätkake toetavat sidet ja teid üllatab, kuidas teie suhe paraneb.

Skorpion: Teie sõnad on nagu maagia ja võivad viia inimesed õnne tippu ja meeleheite sügavustesse. Suheldes lähedastega, pidage meeles, mida ütlete. Meeldimine võib olla uks suhtesse. Olge tundlik kõigi inimeste emotsioonide suhtes, kellega suhtlete. Teadmine, mis muudab inimesed emotsionaalseks, aitab teil tuvastada õiged teemad ja luua tõelisi sidemeid.

Ambur: Armastus on just siin, praegu ja see võib teid ebatavaliselt üllatada. Võite leida end olukorrast, kus teine ​​inimene jagab teiega sama huumorit. Sukelduge otsevestlustesse, tuues välja isegi sügavaimad naljad. Selline kohtumine võib sütitada uue suhte, mis ületab tavapärast. Hinnake võimalust luua ühendus, mis põhineb vastastikusel rõõmul ja mõistmisel.

Kaljukits: Täna võite sattuda võrguühenduste tsüklonisse. Kuigi veebivestluste kiusatus on võimas, pidage meeles, et tõenäolisemalt luuakse autentseid ja püsivaid suhteid rohkem kohtudes, kui lihtsalt digitaalsete vestluste kaudu. Ärge laske tekstisõnumite saatmise mugavusel, tühistada tõelise vestluse tähtsust. Võib-olla on mõte võtta julgem lähenemine telefoni teel rääkides või isiklikult kohtudes.

Veevalaja: Te võite praegu kogeda vastuoluliste emotsioonide lainet. Ühest küljest võite tunda end rebestatuna, teadmata, millist teed südameasjades järgida. Need sisemised võitlused võivad aga pärineda teie kodust või töökohast, mille tulemuseks on tasakaalutu olek, mis mõjutab kogu teie elu. Pidage seda ajaaknaks, et mõtiskleda teie jaoks oluliste asjade ja selle üle, mida soovite saavutada.

Kalad: Tundub, et teie armuelul on tõmblev tempo. Uute suhete tekkimine näib olevat puudulik ja ilma sujuvuseta, mida igatsete. Tõelise partneriga kohanemise protsessis, ei pruugi puududa mõned raskused, kuna peate need kindlasti ületama. Olge kannatlik ja mõistev, kui õpite partneri jälgedes kõndima ja temaga sammu pidama.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope