Armastuse ja suhte horoskoop 01.06.2023.


Jäär: Kui olete kaalunud suhte viimist järgmisele tasemele on praegu hea periood,oma plaanidega edasi minna. Kui olete mõnda aega koos olnud, võib teie kaaslane teie kavatsustest aimu saada. Siiski on oluline rääkida südamest südamesse ja veenduda, et olete mõlemad ühel arvamusel, kui räägite oma ühisest tulevikust. Pöörake tähelepanu partneri signaalidele!

 

Sõnn: Tänane päev võib tuua teie armuelus, lahkarvamuste tekkimise võimaluse. Planeedijõud viitavad suhtlemis- ja kompromissivajadusele. Võti seisneb nii enda, kui ka partneri soovide mõistmises. Läbipaistva ja ausa dialoogi abil saate konflikte vältida ja leida lahendusi, mis tugevdavad teie sidet.

 

Kaksikud: Teil on loomulik sarm ja vaimukus, mis tõmbab inimesi teie poole. Täna on teie positiivne isiksus täielikult nähtav, lummates nii olemasolevaid kui ka potentsiaalseid partnereid. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, võite oodata päeva, mis on täis kergeid vestlusi, naeru ja jagatud naudingut. Kui olete vallaline, kohtate tõenäoliselt kedagi, kes ergutab teie meeli ja sütitab teie kirge elu vastu.

 

Vähk: Kui olete pühendunud suhetes, on see suurepärane päev, keskendumiseks oma sideme tugevdamisele. Võiksite kaaluda kodus erilise kohtingu planeerimist, kus saate lõdvestunud ja intiimses keskkonnas teineteise seltskonda nautida. Süüdake mõned küünlad, valmistage koos maitsev eine ja leidke aega, et väljendada oma tundeid. Kui olete vallaline, võib teid huvitava inimesega kohtumine, luua koduse tunde.

 

Lõvi: Planetaarne joondus näitab, et teie romantilised püüdlused nõuavad ennetavat lähenemist. Kui olete igatsenud armastust või otsinud sügavamat sidet oma praeguse partneriga on oluline sihikindlus, et saavutada tulemus. Universum toetab teie pingutusi, kuid vajalike sammude astumine on teie otsustada. Kui olete vallaline, võtke initsiatiiv uute inimestega kohtumiseks, suhtlemiseks ja tegevusteks, mis vastavad teie huvidele.

 

Neitsi: Elu võib olla nõudlik, jättes vähe aega tõeliste sidemete loomiseks oma perega. Tänane päev julgustab aga eelistama kvaliteetaega oma lähedastega. Planeerige tegevusi, mis võimaldavad teil luua ühiseid mälestusi. Olgu selleks pereõhtusöök, lõbus mänguõhtu või lõõgastav väljasõit. Need hetked tugevdavad teie perekondlikke sidemeid ja armastust teie peres.

 

Kaalud: Täna julgustatakse teid keskenduma isiklikule kasvule. Tähtede seis viitab sellele, et eneseteadvus on teie armuelus võtmetegur. Astuge samm tagasi välistest segajatest ja tegelege sisekaemusega. Millised on teie tõelised soovid, vajadused ja väärtused armastuse osas? Mõelge, kuidas teie mõtted ja teod teie suhteid mõjutavad. Mõistes ennast sügavamal tasandil, saate luua tugevamaid sidemeid teistega.

 

Skorpion: Kui päev algab, võite leida end uurimas oma suhte vaimseid aspekte. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud partnerlussuhtes on see aeg süvenemiseks teie ja teie lähedaste vahel eksisteerivatesse sidemetesse. Võite tunda tugevat tungi pidada sisukaid vestlusi armastuse eesmärgist ja tähendusest ning sellest, kuidas see põimub teie vaimsete tõekspidamistega.

 

Ambur: Olemasolevas suhtes võite sina ja su partner otsustada oma mugavustsoonist välja astuda ja koos rohkem seltskondlikke tegevusi nautida. See võib hõlmata pidudel või üritustel osalemist paarina, seltskondlike klubidega liitumist või ühiste sõpradega kohtumist. Sukeldudes laiemasse suhtlusringkonda, lisate oma suhtesse värskust ja põnevust, luues püsivaid mälestusi ja süvendades oma sidet.

 

Kaljukits: Tänane tähtede seis viitab sellele, et ühistele eesmärkidele ja püüdlustele keskendumine võib süvendada sidet partneriga. Tehes koostööd oma armsamaga projektide või unistuste kallal, saate luua tugeva aluse, mis on rajatud vastastikusele toetusele. Tähistage üksteise õnnestumisi ja olge keerulistel aegadel julgustajaks.

 

Veevalaja: Teie romantiline suhe on isikliku kasvu ja õppimise platvorm. Tähtede asetus näitab, et teie ja teie partner inspireerite teineteist,silmaringi laiendama. Võite leida end sukeldumas raamatutesse, osalemas töötubades või mõtlemapanevates aruteludes. See jagatud teadmiste poole püüdlemine,mitte ainult ei süvenda teie sidet, vaid lähendab teid ka intellektuaalselt.

 

Kalad: Täna võivad teie keerulised mõtted viia teid oma armuelus,suurejooneliste žestide ja idealiseeritud plaanide ettekujutamiseni. Kuigi unistada on imeline, pidage meeles, et peate end tegelikkuses maandama. Mõnikord võivad kõige lihtsamad detailid avaldada kõige sügavamat mõju. Olge avatud väikestele ehtsatele armastustegudele, sest neil võib olla mõõtmatu väärtus.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope