Armastuse ja suhte horoskoop 01.06.2024.


Jäär: Tundub, et täna toimub teie armuelus äkiline muutus. Kuigi võite tunda end pisut närvilisena, näitab tähtede seis, et keegi eriline inimene toob muutusi. Ärge kartke kontrollist loobuda ja laske saatusel otsustada. Teie tulevane partner võib olla just see, kes teeb esimese sammu, seega olge valmis tundmatuks põnevuseks.

Sõnn: Täna olete paradoksaalsel armastuse teekonnal, kus on samaaegselt põnevust ja ebakindlust. Võib juhtuda, et teil on tõusud ja mõõnad, kuid need muutused viivad lõpuks tulemuseni. Sirutage mineviku tarkuse poole ja kasutage seda oma tänaste tegude suunamiseks. Olge valmis kuulama teiste nõuandeid ja tarkust, sest sellel võib olla suur väärtus. Usaldage oma sisetunnet ja võidelge selle eest, mida õigeks peate.

Kaksikud: Kui näete partnerit oma sisemiste võitlustega silmitsi seismas, võivad teile minevikuprobleemid meelde tulla. Teie mõlema ühine kogemus võib teie suhet tugevdada, kui te üksteist sel ajal toetate. Teie mõistmine ja kaastunne võivad suhet tugevdada ja teid lähedasemaks muuta. Olete ühes paadis ja seisate seetõttu koos, raskustega silmitsi.

Vähk: Teie seiklushimuline hing ja armastus väljakutsete vastu on need, mis pannakse proovile. Uute kohtumiste ja võimalike romantiliste huvide ajal olge kõigeks valmis. See väljakutse võib olla hirmutav, kuid peaksite nägema seda, kui võimalust ennast arendada ja avastada, kes te olete. On aeg läbi mõelda, mida te partnerilt tahate ja vajate.

Lõvi: Sideme tugevdamiseks võib teie suhtele lisada veidi spontaansust. Lubage endale tunda elevust ja ettenägematust ning nautige iga minutit, koos partneriga. Ärge unustage, et jagatud kogemused tugevdavad teie sidet ja hoiavad armastust. Nädalavahetuse lähenedes planeerige koos reis. Mõelge võimalustele ja arutlege nende üle konstruktiivselt.

Neitsi: Kui oled oma romantilises elus kokku puutunud takistustega, siis ärge laske neil olla ebaõnnestumise põhjuseks. Raskused on hüppelauaks lähedasema suhte kujunemisel. Selle asemel, et lõpetada, võite pöörduda terapeudi poole, kes teid aitaks. Mõnikord võib välispilt aidata paljastada valdkondi, kus te ei saa edasi liikuda. Kasutage seda võimalust, vaadake enda sisse ja muutke end paremaks.

Kaalud: Universum räägib salajastest seiklustest ja varjatud seostest. Magnetiline külgetõmme tõmbab teid potentsiaalsele romantilisele kohtumisele, kauges kohas. Võib-olla on aeg kuulata rännuhimu häält ja minna sisukale puhkusele. Laske endal olla hetke müsteeriumis. Pühendunud inimeste jaoks on see intiimsuse ja haavatavuse aeg, periood, mil saate oma sidet uuesti kinnitada ja tugevdada.

Skorpion: Laske rutiinist lahti ja proovige uusi asju. Universum saab teie armuelus kire ja uudishimu kütuseallikaks. Avage oma süda juhuslikeks kohtumisteks ning võite leida kellegi erilise. Usaldage oma sisetunnet ja olge piisavalt julge, et riskida. Sellegipoolest pidage meeles, et peaksite olema nii põnevil, kui ka ettevaatlik. Hoidke end seotuna oma väärtustega.

Ambur: Sukelduge täna oma tunnete sügavustesse. Kas ootate alateadlikult, et teie võimalikud partnerid kannavad teie õnnekoormat? On aeg sellest lahti saada. Pigem keskenduge oma emotsionaalse tervise parandamisele. Tehke kohting iseendaga, osalege lõbusates tegevustes, mis teid õnnelikuks teevad ja olge koos sõpradega, kes on inspiratsiooniallikaks.

Kaljukits: Täna tunnete tõenäoliselt ootamatut vajadust sõbra järele, kellega oma elu jagada. Teid võib köita keegi, kes on huvitav, mis võib luua nii intensiivse seose, et see tundub meeldiva üllatusena. Sellegipoolest olge ettevaatlik, et mitte lasta oma entusiasmil olla nii suur, et ignoreerite oma intuitsiooni. Olge teie ise ja veenduge, et inimene, kelle poole tõmbab, on see, kellel on teiega sarnased väärtused ja eesmärgid.

Veevalaja: Teie suhe kiirgab nüüd vastleitud kirest, kuna flirtimisest saab päeva keskpunkt. See võib olla teie kauaaegse partneriga või naljakas vestlus kellegi uuega, nii et nautige mängulist õhkkonda enda ümber. Teie võlu on piiramatu ja teie magnetiline isiksus tõmbab partnerit ligi. Seega kasutage seda võimalust romantika vaimu taaselustamiseks ja oma sideme tugevdamiseks.

Kalad: Täna olge avatud tunnetele, mida kogete oma armuelus. Kuigi loogikast on kasu, ärge laske sellel oma südamehäält varjutada. Uskuge oleviku jõusse ja laske oma südamel olla see, mis teid juhib. Isegi kui olete pühendunud suhtes, on oluline leida viis, kuidas ühendada mõistus emotsioonidega. Kuigi rääkimisel tuleb olla avatud ja loogiline, ärge unustage empaatia ja mõistmise tähtsust.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope