Armastuse ja suhte horoskoop 01.07.2023.


Jäär: Täna võid tunda end südameasjades üksikuna. Elurännakul on tavaline kogeda üksinduse laineid, eriti mis puudutab armastust ja suhteid. Kuid ärge heitke meelt,tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu, olgu siis hobiga tegelemine, enese eest hoolitsemine, toetavate sõprade ja perega koosolemine või sekluslik reis. Võtke see hetk isikliku võimalusena omaks.

 

Sõnn: Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on oluline arendada oma partnerluse sotsiaalset aspekti. Planeerige oma partneriga lõbus aeg, võib-olla topeltkohting sõpradega või koosviibimine, kus saate suhelda. Kui olete vallaline, keskenduge sellele, et oleksite soe, vastutulelik ja suhtest tõeliselt huvitatud. Sinu maalähedane loomus ja loomulik sarm tõmbavad inimesi sinu poole. Kui olete valmis välja minema ja uurima võimalusi on universumil varuks midagi imelist.

 

Kaksikud: Täna soovitab kosmos sul oma hiljutiste suhteotsuste üle järele mõelda. Näib, et olete teinud mõningaid valikuid, mis lõpuks viisid südamevaluni. Oluline on meeles pidada, et kõik teevad vigu, eriti südameasjades. Siiski on ülioluline õppida nendest kogemustest ja kasutada neid hüppelauana isikliku kasvu ja paremate otsuste tegemisel tulevikus. Pea meeles, et sa väärid õnne ja armastust.

 

Vähk: Praegune planeetide joondumine viitab sellele, et olete jõudnud punkti, kus olete valmis vabanema koormast, mis on takistanud teie emotsionaalset kasvu. Olete nüüd varustatud jõu ja sihikindlusega, et seista vastu mis tahes tõketele, mis ette tulevad, võimaldades teil sillutada teed helgemale ja täisväärtuslikumale romantilisele elule. Nende takistustega silmitsi seistes avastate, et teie suhted muutuvad harmoonilisemaks.

 

Lõvi: Täna julgustavad tähed teid keskenduma sügavate ja tähenduslike sidemete arendamisele.Teid ei tõmba pealiskaudsete armumiste poole. Võtke aega, et õppida tundma kedagi sügavamal tasemel, mis on väljaspool esialgset külgetõmmet. Osalege sisukates vestlustes, uurige ühiseid huvisid ja pöörake tähelepanu sellele, kuidas teine ​​inimene teid emotsionaalselt ja intellektuaalselt tunnetab. Luba endal olla haavatav ja avatud, kuid säilita tervislik annus skeptitsismi.

 

Neitsi: Täna võib vana armuleek uuesti süttida. Võib-olla on see teie endine partner või ammu kadunud armastus teie minevikust, kellega jagasite sügavat sidet. Kosmilised energiad näitavad, et minevikust pärinevad lahendamata emotsioonid võivad uuesti esile kerkida, mis võib viia potentsiaalse taasühinemiseni. Oluline on läheneda sellele olukorrale avatud südame ja meelega, sest mõlemad pooled võisid lahus oldud aja jooksul kasvada ja areneda.

 

Kaalud: Olete sarmikas ja diplomaatiline, sageli sukeldute romantikasse. Kui leiate end täna kohtingult, on oluline neid omadusi ära kasutada, et jätta potentsiaalsele partnerile positiivne mulje. Enesekindlus on kellegi huvi äratamiseks ülioluline, nii et pidage meeles,te kiirgate tahtejõudu, jäädes samal ajal endale truuks. Osalege läbimõeldud vestlustes, kuulake kõike seda aktiivselt ja esitage küsimusi, et näidata tõelist huvi.

 

Skorpion: Neile, kes on juba suhetes, on täna intiimsuse ja sideme uuendamise aeg oma partneriga. Võite avastada oma suhtes uusi sügavusi, kui võtate omaks haavatavuse ja avate teineteisele oma südamed. Suhtlemine sujub pingutuseta, võimaldades südamlikke vestlusi, mis tugevdavad teie suhte aluseid. Vallalised võivad kokku puutuda potentsiaalse armastushuviga, kes on sama mõistatuslik ja intrigeeriv kui teie.

 

Ambur: Olete tuntud oma seiklushimu ja kindlate arvamuste poolest.Täna võid astuda oma kallimaga meeleolukasse vaidlusse. Tähtede seis soovitab rahulikult suhelda ja oma lahinguid targalt pidada. Kuigi on oluline oma mõtteid ja tundeid ausalt väljendada, on sama oluline kaaluda oma sõnade mõju teie suhtele. Pidage meeles, et armastus ei seisne vaidluste võitmises, vaid kompromissi ja mõistmise leidmises.

 

Kaljukits: Südameasjades on maagiliste hetkede loomise salajane koostisosa,kergemeelne lähenemine. Täna on oluline lahti lasta end painavatest muredest või koormatest. Selle asemel keskenduge rõõmsameelse ja elujõulise vaimu kasvatamisele, mis kiirgab soojust ja tõmbab ligi armastust. Sinu nakatav naer ja mänguline loomus on magnetiks, sütitades romantikasädemeid ja luues veetleva atmosfääri.

 

Veevalaja: Sul on loomulik kalduvus intellektuaalsetele vestlustele. Täna süvenege oma partneriga sisukatesse aruteludesse. Jagage oma mõtteid, unistusi ja püüdlusi, võimaldades oma kallimal näha teie olemuse tõelist palet. See ideede vahetus tugevdab teie sidet ja loob ruumi kasvuks ja mõistmiseks teie suhetes. Koos saate asuda jagatud kogemuste teele.

 

Kalad: Tänane päev võib tuua mõningaid mõtisklushetki. Võite seada kahtluse alla oma partnerluse teatud aspektid ja tunda end oma kallima tegevuse või reaktsioonide pärast pisut pettunult. Oluline on mitte lasta neil tunnetel areneda. Selle asemel kasutage seda,kui võimalust arutada oma muresid partneriga avalikult ja kaastundlikult. Vältige liigset kriitilisust või vastandumist. Eesmärk on luua teile mõlemale turvaline ruum oma tunnete ja mõtete väljendamiseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope