Armastuse ja suhte horoskoop 01.07.2024.


Jäär: Täna te mõtlete ainult oma kallimale. See on peen viis teile meelde tuletada, et teie partner on väga eriline ning teda tuleks väärtustada ja hinnata. Valmistage ette eriline õhtusöök, üllatuskohting või tehke mõni romantiline žest, et ta mõistaks oma väärtust teie jaoks. See on parim aeg suhte kallal töötamiseks ja selle paremaks arenguks. See muudab teid mõlemad lähedasemaks.

Sõnn: Annate alati sõpradele nõu, kuidas oma suhteid korraldada. Täna hindab teie partner seda aspekti, mõeldes sellele, kui õnnelik ta on, et olete tema poolel. Tänasel päeval peaksite proovima end rohkem väljendada ning oma tundeid ja mõtteid jagada, sest see aitab luua teie jagatud sidet. Valige aeg, kus saate luua oma unistusi ja eesmärke.

Kaksikud: Täna näete ja tunnete end hästi, mis muudab teid atraktiivseks ning kiirgab teie ümber head energiat. See on aeg välja minna ja suhelda inimestega, kellega te pole varem kontakti loonud. Olenemata sellest, kas olete peol, suhtlusvõrgustikus või isegi juhuslikul kohtumisel, tõmbate tõenäoliselt kohale kellegi, kes hindab teie väärtusi. Uutele sidemetele vastuvõtlikkuses pole midagi halba.

Vähk: Täna võite tunda end mõtisklevalt ja kulutada palju aega sellele, millist inimest vajate, või mida soovite. See ei ole ainult füüsiline intiimsus, vajate kedagi, kes rahuldaks ka teie emotsionaalsed ja intellektuaalsed vajadused. See eneseanalüüsi protsess viib teid inimese juurde, kes on teie enda peegeldus ja seega hingesugulane. Olge valmis talle tähelepanu pöörama.

Lõvi: Täna hakake oma armuelu juhtima. Kui kohtate inimest, kellest olete huvitatud, olge endas kindel ja minge teele. Need on jäävad muljed enesekindlusest. See on suurepärane päev sügavate vestluste pidamiseks ja võib aidata kellelgi näidata oma individuaalsust ja panna teisi sellele tähelepanu pöörama. Alati on parem midagi ette võtta, kui istuda ja mitte midagi teha. Võtke initsiatiiv ja usaldage oma otsuseid.

Neitsi: Täna võib teil lihtsalt igav olla, aga kõik on korras. Saate oma valitsevalt planeedilt mõningaid ebasoodsaid emotsioone ja see on päev, mis veedetakse üksi, enda eest hoolitsedes. Seda aega tuleks tõepoolest kasutada selleks, et hoolikalt läbi mõelda, mida partneris ja partnerluses soovitakse. Mõelge oma lemmikfilmi vaatamisele või mõnele muule tegevusele, mis teeb teid õnnelikuks.

Kaalud: Täna laske oma kirel ja soovil suhet juhtida. Ärge planeerige üle. Aja jooksul jätke ruumi improvisatsiooniks ja täiendage oma rutiini ettearvamatute tegudega, mis teie suhtes leegi süütaksid. Võite oma suhet tugevdada kire kaudu, nii et te ei tohiks olla emotsionaalne. Samuti on oluline osata üksteist imetleda ja väärtustada koosolemise fakti.

Skorpion: Täna keskenduge oma vajadustele vastamisele ja veenduge, et teie emotsioonidepaak oleks täis. Tuleks võtta aega ja viise elu nautimiseks või leida see, mis toob õnne ja rahu. Proovige uusi asju, külastage uusi kohti ja asuge tegelema uue hobiga, kust leiate tõenäoliselt sama energiataseme, sageduse ja vibratsiooniga inimesi. Laske positiivsel suhtlusel oma ellu tulla.

Ambur: Olete oma teekonnaga rahul ja teie suhe on muutunud stabiilsemaks. Siiski võib tunduda, et teie partner on läbimas “rasket” faasi, kus ta on vähem rõõmus. Täna vajate mõistmist ja tundeid. Istuge, kuulake ja kaisutage teda. Teie toetamine võib teie suhteid ainult parandada ja nmeelde tuletada, et sellel on positiivne mõju.

Kaljukits: Õppige end vabalt tundma ja vabastama end ning katkestama ahelad, mis teid pikka aega all hoidsid. Uutes suhetes või vastavalt hobides pöörab kindlasti pead teie vastutulelik ja positiivne isiksus. Võtke ette ja tehke seda, mis tundub loomulik. Olge intiimne, suhelge oma partneriga ja jagage tähendusrikkaid kogemusi, kui olete pühendunud suhtes. Hellitav puudutus muutub täna tähendusrikkamaks.

Veevalaja: Teie ja teie partner peate sageli oma romantilisi eesmärke ja püüdlusi suhtes avalikult väljendama. Ükskõik, kas taastate olemasolevat sidet, mille eesmärk on koos mõnusalt aega veeta, või sõpruse tugevdamiseks, uuendatud ühine eesmärk tugevdab mõistmist. Hoolitsege tunnete eest ja armastage koosolemist ning suhelge oma partneriga heade ja ilusate sõnadega.

Kalad: Tänane päev sobib kõige paremini sotsiaalsete sidemete tugevdamiseks romantiliste või armastavate kiindumusmärkide kaudu. Proovige oma partnerit uimastada ja tehke midagi erilist, et tugevdada oma suhet ja luua õnnelikke mälestusi. See on teretulnud ja täiendab suhet, olenemata teie pingutustest. Samuti ärge unustage sõpru need on heaks komplimendiks või päeva õnne lisamiseks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope