Armastuse ja suhte horoskoop 01.08.2023.


Jäär: Tähed ennustavad kiindumuste keerist, mistõttu on südameasjadele keskendumises raske päev. Teie tunded võivad olla kaootilised, mis tõmbavad teid erinevatesse suundadesse. Kuigi mõtted võivad meenutada mõistatust, ärge kartke neid oma partneriga jagada. Teie sõnad võivad olla vastuolulised, kuid teie ausust hinnatakse. Võtke omaks oma veider pool, sest see võib teie suhtesse ootamatu võlu tuua.

 

Sõnn: Pühendumiskavatsuse puudumine võib tekitada teie ja teie partneri vahel emotsionaalse distantsi. Selle probleemi tundlikkuse ja aususe käsitlemine on teie armuelus harmoonia säilitamiseks hädavajalik. Vallalised võivad seada kahtluse alla oma valmisoleku pühendunud suhteks. Võtke aega oma soovide mõistmiseks, enne kui millegi uuega kiirustate.

 

Kaksikud: Kui olete kõhelnud väljendada kiindumust kellelegi erilisele, on nüüd aeg teha see hüpe. Olge oma emotsioonide osas selge ja otsekohene, sest on tõenäoline, et teie siirus võetakse soojalt vastu. Suhtes olijate jaoks on aeg selgus omaks võtta. Universum kutsub teid üles vabastama kõik segadused või kahtlused, mis võisid teie südant hägustada.

 

Vähk: Leidke hetk, et hinnata oma sideme praktilisi aspekte. Kas on jagatud kohustusi või rahaasju, mis nõuavad tähelepanu? Nende probleemidega tegelemine lähendab teid ning loob sügavama usalduse ja turvatunde. Kui olete vallaline ja otsite armastust, julgustavad tähed teid praktilisele lähenemisele. Keskenduge potentsiaalsete partneritega kohtumisele, ühiste huvide või tegevuste kaudu.

 

Lõvi: Täna on tähelepanu keskmes platoonilised sidemed. Teie võime teisi kasvatada ja toetada on haripunktis, muutes teid mugavuse ja mõistmise majakaks. Kasutage seda võimalust, et tugevdada olemasolevaid sõprussuhteid või avada uks uutele. Teie suuremeelsus ja lojaalsus paistab läbi, muutes teid südamlikuks nõuaandjaks kellele toetuda.

 

Neitsi: Lõdvestuge ja võtke oma suhte soojus omaks. Taevastes energiates peesitades võite tunda end kindlamalt ja olla valmis end emotsionaalselt avama. Usaldus on teie jaoks täna märksõna. On aeg lahti lasta kõik püsivad kahtlused ja hirmud ning usaldada oma partnerit kogu südamest. Kui olete vallaline, võtke omaks see äsja leitud karisma ja ärge kartke armastuses riskida.

 

Kaalud: Ühendage oma anded ja jagage oma unistusi. Pärast seda mõistate üksteist uuel tasemel. Teie vastastikune austus ja imetlus puhkevad õitsele, tugevdades teie suhte alust. Projekt, mille koos ette võtate, peegeldab teie armastust ja harmooniat, sillutades teed ühisele saavutus- ja rahulolutundele. Kasutage seda võimalust paarina kasvada ja seda rõõmu nautida.

 

Skorpion: Täna olete tõenäoliselt unistavas meeleolus ja soovite olla muretu. See nostalgiline faas võib olla suurepärane aeg enesearenguks. Armastuse küsimustes on aga oluline oma kohustustele truuks jääda ja oma lubadustest kinni pidada. Olgu see lubadus oma partnerile või kohustus iseendale, vankumatuks jäämine tugevdab teie suhteid ja toob harmooniat teie tundeellu.

 

Ambur: Kartmatus on nüüd teie liitlane ja on aeg oma mugavustsoonist välja astuda. Sul on potentsiaali oma armuelus imesid saavutada, kuid see algab sellest, et teed esimese sammu. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on see ideaalne hetk julgete otsuste tegemiseks ja oma südamesoovide järgimiseks. Kui olete oodanud õiget hetke, et mõne teid huvitava inimesega ühendust võtta, siis täna on õige päev seda teha!

 

Kaljukits: Kosmilised energiad on joondatud teie kasuks ning julguse ja autentsusega võite kogeda armuküsimustes sügavaid muutusi. Ükskõik, kas soovite süvendada olemasolevat sidet või uurida uut ühendust, on käesolev aeg suure potentsiaaliga. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks on see suurepärane võimalus leegid uuesti sütitada ja taasavastada säde, mis teid kokku tõi.

 

Veevalaja: Kui olete uue suhte lävel, olge valmis kogema põnevat ja kirglikku sidet väljaspool oma metsikumaid unistusi. See on ideaalne aeg lasta oma seiklushimulisel vaimul särada. Võtke omaks uued kogemused ja olge avatud riskidele südameasjades. Võtke omaks vastleitud armastuse maagia ja laske kire leekidel süüdata oma süda ja hing.

 

Kalad: Teil võib olla keeruline leida oma armuelus õiget teed. Nendes ebakindlates vetes navigeerimiseks on soovitatav suhtuda inimestega suhtlemisse ettevaatlikult ja platooniliselt. See tähendab ilmse flirdi vältimist või segaste signaalide saatmist. Parem olla praegu ettevaatlik,et mitte hiljem kahetseda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope