Armastuse ja suhte horoskoop 01.09.2023.


Jäär: Naudite täna oma suhte parimaid hetki. Laske oma partneril end erilisena tunda, planeerides kohtingut või romantilist õhtusööki. See mitte ainult ei aita teil parandada oma intiimsust, vaid jagab ka kõiki teie muresid. Samuti saate aru, kui õnnelik olete, et teie elus on selline toetav inimene. Planeerige koos stabiilsus ja kasutage sideme parandamiseks õigeid ressursse.

Sõnn: Täna on hädavajalik veeta oma partneriga kvaliteetaega. Teie suhe nõuab teilt aega ja energiat. Andke endast parim, et saaksite üksikisikuna elus edu saavutada. Samuti on oluline säilitada oma suhtes läbipaistvus. Inimesed, kes on abielus, naudivad täna stabiilset elu. Keskenduge erinevatele, teie suhet häirivatele probleemidele ja lahendage need koos kiiresti.

Kaksikud: Peate arvestama, et teie kannatlikkus aitab teid suhte arendamisel palju kaasa. See vajab tõuget,et saaksite naerda, koos nautida ja muresid kõrvaldada. Kinkige oma partnerile midagi erilist ja parandage teie mõlema vahelist lähedust. Kui hakkate häid vestlusi pidama, mõistate, kui lihtne on keset rasket tööd ja võitlusi oma suhet säilitada.

Vähk: See ei ole teie suhte jaoks parim aeg, kuid peate püüdma saavutada armastust, mida väärite. Teie partner püüab teid õnnelikuks ja rahulolevaks teha. Olge tänulik väikeste pingutuste eest ja proovige täna samaga vastata.See on lihtne suhe, kui proovite eirata teiste inimeste negatiivseid mõjusid ja teha teed paremale homsele.

Lõvi: Teie armuelus peab valitsema tasakaal, kus teie ja teie partner pingutate täna asjade parandamiseks võrdselt. Planeerige midagi erilist, näiteks küünlavalgel õhtusöök või vaadake koos filmi. Need pisiasjad aitavad sageli suhtel arendada. Usaldage oma partnerit täielikult, isegi kui saate mitu vihjet ja kahtlust. Lõppkokkuvõttes võivad need kõik olla alusetud, rikkudes seega teie sidet oluliselt.

Neitsi: Peate mõistma oma partneri tõelisi emotsioone ja kavatsusi, et kogeda oma suhtes täna kõrghetki. Kui suhtute oma partnerisse ja ühisesse tulevikku tõsiselt, on täna parim aeg sellest perele teada anda. Samuti peaksid nad osalema milleski, mis on neile nii eriline ja südamelähedane. Teie partner toetab teid ja hoolitseb teie õnne eest, et tagada rahu.

Kaalud: Täna on suurepärane aeg väljendada oma tundeid kellelegi, keda armastad. Tähtede seis on teie kasuks ja saate positiivse vastuse. Valmistuge oma partneri üllatuseks, kui olete olnud abielus väga pikka aega. Mõelge oma pere laiendamisele, kui olete oma praeguses rahalises olukorras kindel. Teie partner märkab teie väikeseid pingutusi ja vastab romantiliselt.

Skorpion: Tänane päev on teile suurepärane mälestuste meenutamiseks. Veetke see päev oma partneriga, meenutades samal ajal minevikku, mida te mõlemad koos tegite. Sellised mälestused lisavad teie suhetele uut armastuse hoovust ja lisavad sellele sügavust. Samuti võib teil tekkida soov külastada kohti, kus veetsite oma partneriga oma tutvumise esimestel aastatel aega.

Ambur: Teie armusuhe on midagi, mille üle peaksite olema tõeliselt õnnelik ja uhke. Teil on usaldustunne, mis võimaldab partneriga kõigest vestelda. Kui oled endiselt vallaline, võid täna kontserdil või huviringis õige inimesega kohtuda. Oodake oma partnerilt üllatust ja jääge oma suhte oluliste muutuste suhtes optimistlikuks. Täna võite saada oma kallimalt komplimente.

Kaljukits: Kui olete pühendunud suhtes, siis olge täna valmis selleks, et teie partneril on teie suhtes kõrgendatud ootused. Põhjus on selles, et ta soovib teilt väljasõiduplaani või erilist üllatust. Veenduge, et oleksite oma hingesugulase suhtes tähelepanelik ja seadke tema valikud esikohale. Peate keskenduma sellele, mida öelda, kuna teie juhuslik kommentaar võib teie partnerit häirida.

Veevalaja: Täna võite, koos partnerige,olla vastuvõtlikud haigustele.Teie lähedus ja hoolivus, muudavad teid tugevateks, ükskõik millistele,ettetulevatele katsumustele.Nii näete mõlemad teineteise empaatilist poolt. Võtke oma suhet tõsiselt, kui soovite vältida arusaamatusi ja lahkarvamusi. Teie partner annab endast parima!

Kalad: Töö võib täna teie päeva domineerida ja peate oma tööelule lisatunde andma. Samal põhjusel on sul raske oma partneri jaoks aega võtta. Kuid teil on väga vedanud, et teil on partner, kes mõistab teie olukorda ja aktsepteerib teid kogu südamest. Midagi toimub teie mõtetes,veenduge, et jagate oma soove partneriga.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope