Armastuse ja suhte horoskoop 01.10.2023.


Jäär: Täna on oluline, et leiaksite oma partneri jaoks aega. Kaaluge koos lõbusate tegevuste harrastamist,näiteks pikka autosõitu või naljaka filmi vaatamist. See mitte ainult ei aita teil parandada teievahelist intiimsust, vaid võimaldab teil ka väljendada oma tõelist mina. Teisest küljest, kui teil on pidevaid probleeme, mis tulenevad mürgisest suhtest, kaaluge nõustajaga rääkimist, kes aitab teil sellest läbi liikuda.

Sõnn: Veenduge, et lõpetaksite oma kohustused varakult, sest teie partner on teie jaoks midagi erilist kavandanud. Ärge jätke kasutamata võimalust külastada head kohvikut. Kui otsite oma suhtesse midagi tõsist, võib täna olla õige aeg oma partnerit perele tutvustada. Abielupaarid,lastega kvaliteetaja veetmine toob õnne ka teie suhtesse. Olge valmis lõbusaks päevaks!

Kaksikud: Oluline on oma muredest partnerile positiivsel toonil rääkida, sest ta pööravab neile tähelepanu. Püüdke vältida inimeste negatiivseid kommentaare. Tugevdage oma suhteid, jääge koos füüsiliselt aktiivseks, tehes regulaarselt trenni. Samuti võite pärast rutiinsed kohustusi oodata oma partnerilt üllatust ja veeta koos kvaliteetaega. Vallalised peaksid lähenema oma ootamatule armumisele positiivselt.

Vähk: Teie armusuhe aitab teil teineteises lohutust leida, eriti kui olete hiljuti sõlminud sideme.Töö tõttu reisimine võib takistada intiimsust partneriga. Olge finantsküsimustes ettevaatlik ja rääkige partneriga, et lahendus välja tuua. Abielus paaridele võib tänane päev sügavat rahulolu pakkuda, seega arutage tulevikuplaane.

Lõvi: Järgige armusuhtes tekkivate probleemide lahendamisel sisemist tarkust. Oma elukaaslasega uues kodus vabalt tundmine võtab veidi aega. Kui olete vallaline, on parem mitte otsida midagi väga tõsist. Pigem saate veeta aega võluvate inimestega, kes aitavad teil vabaneda ootusärevusest. Nautige koos õhtusööki või olge sportlikult aktiivne.

Neitsi: Oluline on oma partnerit täielikult usaldada, hoolimata sellest, kui keeruline olukord võib olla. Vastasel juhul võib kolmas isik proovida teie suhtesse sekkuda, tekitades probleeme. Oma ellu rahu ja stabiilsuse toomiseks kaaluge oma kallimaga väljasõidu planeerimist, eriti õhtul, kui olete väsinud ja kurnatud. Lühireis võib samuti positiivselt mõjutada.

Kaalud: Kui olete vägivaldses suhtes, kaaluge oma perekonnalt abi otsimist, sest nad on tõenäoliselt väga toetavad. See on hea aeg intiimsuse suurendamiseks oma partneriga, tehes midagi, mis teile mõlemale meeldib, näiteks vaadata lemmikfilmi või veeta koos kvaliteetaega. Uuendage oma kodu koos partneriga ja arutage üksteise eelistusi parema kohanduse,energia ja harmoonia saavutamiseks.

Skorpion: Võite märgata oma partneri suhtumises kerget muutust, mis võib põhjustada frustratsiooni. Sellegipoolest on oluline jääda rahulikuks ja temaga suhelda. Õhtul osalege loomingulistes vestlustes ja kavandage koos midagi ainulaadset. Proovige arutada oma tulevikuplaane, eriti seoses oma karjääri ja rahalise olukorraga.

 

Ambur: Stabiilse suhte saavutamiseks on ülioluline olla oma partnerile pühendunud. Hoolitsuse näitamine ja murede jagamine on väikesed, kuid olulised žestid, mis võivad terve suhte loomisel palju kaasa aidata. Püüdke vältida oma partneris asjatut kahtlemist. Kui olete vallaline, on suhtlemine suurepärane võimalus potentsiaalsete partneritega kohtumiseks.Tehke plaanid oma sõpradega koosviibimiseks.

 

Kaljukits: Negatiivsusest vabanemine on oluline samm, päeva lõpus produktiivsete vestluste pidamiseks. Ülioluline on mõista üksteise võimeid ja unistusi, et finantsotsuste tegemisel teineteist toetada. Nii saate tagada rahulolu. Vallalised peaksid üksteise vastu tundeid väljendades olema ettevaatlikud.

 

Veevalaja: Teil on võime säilitada oma partneriga terve ja edukas suhe. Oluline on mitte lasta sugulaste arvamustel oma hinnanguid mõjutada, kuna neil ei pruugi olla kogu teavet teie partneri kohta. See on hea aeg, et arutada oma partneriga rahaasju ja karjääri edendamist. Kaaluge reisiplaanide tegemist järgmisteks kuudeks.

 

Kalad: Täna on suurepärane päev partneriga sisukate vestluste pidamiseks ja mõtteviisi väljendamiseks. See on ideaalne aeg pärast tööd koos kvaliteetaega veeta. Pole võimalust, et teid valesti mõistetakse, seega kasutage seda võimalust. Tõsist suhet otsivate vallaliste jaoks on õnn teie poolel. Võite kohata kedagi, kes on ühtaegu võluv ja atraktiivne, õige suhtumise ja isikupäraga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope