Armastuse ja suhte horoskoop 01.11.2023.


Jäär: Südameasjades kogete täna põnevust ja emotsionaalset intensiivsust. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes esitab teile väljakutseid ja inspireerib, kuid paneb proovile ka teie kannatlikkuse ja enesekontrolli. Kui olete pühendunud suhetes, peate oma partneriga tundlikel teemadel navigeerima ja leidma viise oma sideme süvendamiseks vaatamata välisele survele või konfliktidele.

Sõnn: Tähtede seis annab tee armastusele ja romantikale. Vallaliste jaoks on võimalus ootamatuteks ja kirglikeks kohtumisteks, kui liigute seltkindlikel üritustel. See on ka ideaalne aeg lähedaste inimestega, ühenduse taastamiseks. Paarid tunnevad end tavapärasest kiinduvamalt ja plaanivad oma sidet hoida ja kasvatada.

Kaksikud: Südameasjades toob tänane päev põneva ja uue alguse. Olenemata sellest, kas olete vallaline ja valmis suhtlema või pühendunud suhtes, tähed säravad teie kasuks. See on suurepärane aeg vanade suhete taaselustamiseks või uute romantiliste väljavaadete uurimiseks. Olge enda vastu aus ja truu ning vaadake, kuidas teie armuelu õitseb.

Vähk: Kui olete vallaline, on täna päev, mil tuleb ette võtta ja uurida uusi romantilisi võimalusi. Võite leida ootamatu armastuse ebatavalistes kohtades. Kui teil on suhe, oodake ärevaid hetki, mis võivad eskaleeruda. Kui aga suudate koos partneriga tormi üle elada, tulete sellest välja tugevamana ja armunumana, kui kunagi varem.

Lõvi: Täna on päev täis romantikat ja kõik saab suhetes korda. Olge oma partneriga aega veetes lahe ja sundimatu. Need, kes on uues suhtes, peavad veetma rohkem aega koos. Vältige täna vaidlusi, mis võivad armuelu mõjutada. Täna on hea ka järelkasvu planeerida ja abielupaarid võivad seda tõsiselt kaaluda. Mõned püsisuhtes paarid seisavad silmitsi probleemidega, millega tuleb viivitamatult tegeleda.

Neitsi: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline ja olete valmis suhtlema, täna on armastus silmapiiril. Hoidke avatud meelt ja südant ning avastate, et romantika on kõikjal teie ümber. Paarid võivad oodata sügavamat intiimsust, samas kui vallalistel on hulk potentsiaalseid kosilasi, kes võistlevad nende tähelepanu eest. Olge avatud uutele kogemustele ja laske armastus sisse.

Kaalud: Lahendage suhte murekohad enne, kui asjad käest ära lähevad. Ärge sattuge väljavalitu isiklikku ruumi, kuna see võib armuelu segada. Elus on vaja vabadust ja te ei pea oma ideid armastatule peale suruma. Abielupaarid võivad täna mõelda pere laiendamisele. Need, kes on vallalised, võivad pidada kedagi väga võluvaks, kuid ei tee ettepanekut kotamiseks, sest see pole ideaalne aeg.

Skorpion: Täna kogete sügavat emotsionaalset sidet oma partneriga. Suhtlemine võib mõnikord olla keeruline, kuid teie armastus jääb tugevaks. Vallalised peaksid keskenduma enesearmastusele ja eneseavastamisele, sest see tõmbab tulevikus ligi sobiva partneri. Täna on suhetes aususe ja haavatavuse aeg, mis toob kaasa tugevama sideme.

Ambur: Armastuses ja suhetes toob tänane päev võimaluse sidemete süvendamiseks ja emotsionaalse intiimsuse kogemiseks. Kui olete vallaline, on nüüd suurepärane aeg ennast välja tuua ja uute inimestega kohtuda. Pühendunud suhetes olevad inimesed, olge veendunud, et olete mõlemad oma tulevikueesmärkide ja püüdluste osas ühel lainel. Suhtlemine on võtmetähtsusega.

Kaljukits: Kuigi karjääriotsingud võivad olla teie mõtetes esikohal, ärge unustage armastust. Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, on käes aeg seada esikohale oma isiklik areng. See võib meelitada ligi partneri, kes jagab teie ambitsioone ja väärtusi. Kui olete suhtes, kasutage seda aega oma sideme tugevdamiseks tähenduslike vestluste ja kogemuste kaudu. Vallalised võivad armastuse leida sotsiaalse või tööalase ürituse kaudu. Olge avatud ootamatustele.

Veevalaja: Romantilises vallas on täna teie jaoks suurepärane aeg. Kui olete vallaline, valmistuge suhtlema, sest võite kohata kedagi, kes teid jalust pühib. Kui olete juba püsisuhtes, näete oma suhetes kire uuenemist. Sinu magnetiline aura tõmbab teisi ligi ja partner hindab sinu avatud meelt. Ärge unustage oma tundeid ausalt väljendada ja oletegi valmis romantiliseks päevaks.

Kalad: Tänase päeva energia toob teie armuellu väga vajalikku harmooniat ja ühendust. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes haarab teie südame ja meele. Kui teil on suhe, kasutage seda aega oma emotsionaalse sideme süvendamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Väga hea aeg ühise väljasõidu planeerimiseks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope