Armastuse ja suhte horoskoop 01.12.2022.


Jäär: Võib-olla olete viimasel ajal liiga paljude asjadega tegelenud. Näidake oma partnerile täna armastust. Pidage südamlikku vestlust. Ainult ilmast rääkimine ei aita. Uurige sisukalt, kuidas teie kaaslasel läheb. Jagage oma ootusi tuleviku suhtes ja asju, mis teid mõlemaid puudutavad. Pakkuge talle abi ja moraalset tuge.

Sõnn: Piirideta mängimine võib muuta seda, kuidas te teistega suhtlete. Sellises aukartust äratavas energias on lihtne motivatsiooni leida ja saate seda suurepäraselt ära kasutada, seades oma romantilise suhete tulevikuks konkreetsed eesmärgid. Mõelge tagasi sellele, kui esimest korda oma praeguse kallimaga välja läksite ja kui elevil olite, või kujutage end ette lõbusal kohtingul uue armastatuga.

Kaksikud: Romantilised kohtumised peaksid praegu olema edukad. Näib, et teie ja teie kaaslane veedate täna palju aega koos. Teie ja teie partner võite sel perioodil jõuda uuele teadlikkusele ning kindluse ja järjepidevuse tasemele. Päev peaks kulgema sujuvalt ja jätma teid rahulolevaks ja rõõmsaks. Hinda neid väärtuslikke hetki.

Vähk: Romantikas on täna konarlik päev. Kui teil ja teie kallimal on viimasel ajal tülide tõttu probleeme olnud, võivad probleemid täna süveneda. Võimalik, et olukord halveneb veelgi. Lihtsalt hoidke pea selge ja mõelge asjad enne tegutsemist põhjalikult läbi. Võib juhtuda, et teie ja teie partner vajate praegu üksindust. Võta aega!

Lõvi: Romantiliseks ettevõtmiseks pole kunagi olnud paremat aega. Vestlus armastusest ja selle süvendamisest võib olla kasulik. Kaalumisel võiks olla oma kallimaga reisile minemine või uude ja põnevasse kohta väljasõitmine lootuses,et see äratab teie huvi. Planeerige midagi tulevikuks, kui te ei saa praegu argielust põgeneda.

Neitsi: Täidad täna oma romantilistes suhetes rahusobitaja rolli. Võib-olla on asjad teie vahel pingeliseks muutunud ja olete ainus, kes saab neid parandada. Asjad võivad normaliseeruda, kui olukorda käsitletakse õrnalt ja avatud meelega. Teie partner saab aru, kui teil on vaja mõnda aega üksi olla, nii et ärge kartke seda esile tõsta.

Kaalud: Puhkamine ja lähedastega aja veetmine on see, mis täna on teile kasulik. Ärge sundige end töötama või ülesandeid täitma, kui teile ei meeldi. Selle asemel veetke kvaliteetaega nendega, kes on teile kõige olulisemad. Arutage probleeme, mis lähevad sügavamale,kui need mis on tavaliselt pinnal nähtavad. Teil on suurepärane aeg end üksteisele avada ja luua sisukas side.

Skorpion: Harjutage oma romantiliste suhete piires sallivust ja andestust. Olenemata sellest, kui väike tüli just oli, peate teie ja teie kaaslane selle välja rääkima, vabandama ja jätkama. Kohutavad tagajärjed ootavad neid, kes püüavad ebameeldivat tegelikkust ignoreerida. Suhete taastamine on võimalik avatud dialoogikanalite ja tõelise kaastundega.

Ambur: Teie partner on see inimene, kes võib teile rõõmu pakkuda ja teid keskpunkti tagasi tuua. Teie vestlus lisab teie omavahelistele sidemetele uue mõõtme. Nüüd on suurepärane võimalus viia oma kaaslane seiklema. Võimalik, et teil ja teie hingesugulasel on tuju reisida kaugemasse kohta ja veeta koos unustamatut ja romantilist aega

Kaljukits: Ärkate täna rahulikult ja innukalt tööle asudes. Sulle võib tunduda, et lähedastega aja veetmine on andnud sulle väga vajaliku vaatenurga ja tead nüüd, kuhu oma prioriteedid seada. Ükskõik, kas teie isiklikus elus või tööalastes ettevõtmistes, teete lähitulevikus olulisi muutusi. Praegu on suurepärane aeg oma prioriteedid ümber hinnata.

Veevalaja: Kui olete oma olemasoleva sideme suhtes võtnud kindla seisukoha võib tänane päev olla väga katsumusterohke ja te võite tunda tahtmist taganeda. Samuti ei hoia teie kaaslane tagasi osutamast teie puudustele. Parim tegutsemisviis, kui see on võimalik, on olla see,kes sa oled. Võite avastada midagi huvitavat mitte ainult üksteise, vaid ka enda kohta.

Kalad: Liiga optimistlik olemine võib teid tegelikkuse suhtes pimestada. Keegi, keda tunnete, ei pruugi praegu teie parimaid huve silmas pidada. Vaatamata oma tunnetele selle inimese vastu, peate võtma tarvitusele ettevaatusabinõud ja käituma praegu ratsionaalselt. Tunnistage mõju, mida see inimene teile avaldab, ja astuge samme, et end tema mõjusfäärist eemaldada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope