Armastuse ja suhte horoskoop 01.12.2023.


Jäär: Tänane päev kingib teile sädeleva panoraami armastusest, soojusest ja harmooniast. Vallalised võivad kohtuda mõne olulise inimesega töö või ühise huvigrupi kaudu. Veenus, armastuse planeet, paikneb strateegiliselt, vihjates teie kahe vahel tekkivale sädemele. Marsi positsioon võib õhutada armukadeduse ja ego kokkupõrkeid. Seega hoidke suhtlus avatud, selge ja tõene.

Sõnn: Tänane päev pakub teile palju põnevaid romantilisi võimalusi. Kui olete vallaline, on teil palju võimalusi suhelda ja luua uusi suhteid, mis võib viia transformatiivsete kohtumisteni ja kirgliku suhteni. Kui olete pühendunud suhtes, pöörake tähelepanu oma partneri vajadustele ja väljendage oma armastust kartmatult.

Kaksikud: Armastus on igavene ja te mõistate seda täna. Pikaajaline suhe võtab täna uue pöörde. Jagage emotsioone oma partneriga ja veetke täna rohkem aega koos. Väikesed hõõrdumised võivad tekkida, kuid veenduge, et lahendate need enne, kui asjad lähevad käest ära. Lõigake ära kõik armusuhted väljaspool abielu, sest abielu rikkumine on viimane asi, mida soovite.

Vähk: Teie armuelus ootavad ees ootamatud pöörded. Vallalisi võib üllatada inimene, kes paneb hinge helisema ja südame armuma. Te võite kohtuda mõnel ühisüritusel või veebis. Hea uudis on aga see, et see kiindumus on vastastikune. Seetõttu olge valmis meeldivaks ja edasiviivaks suhtluseks.Püsisuhtes paarid võiksid planeerida ühist lühireisi, mis oleks hea ja edasiviiv jõud.

Lõvi: Täna võite armuda. Olge valmis oma tundeid väljendama. Kuna romantika on täna tugev, on teie ettepanekutel positiivne tagasiside. Mõned inimesed võivad naasta vana armusuhte juurde. Kui olete pühendunud suhtes, tuleks täna vältida kõiki vaidlusi. Selle asemel kiitke oma partnerit ja toetage oma armastatu tööd. Peaksite hindama pingutusi, mida teie väljavalitu elus teeb.

Neitsi: Vallalised võivad kõige argisemates olukordades komistada ootamatute romantiliste väljavaadete otsa. Püsisuhtes olevatel inimestel oleks hea leida uuesti ühisosa, sest praegune periood on ideaalseks võimaluseks säde uuesti sütitada ja vastastikused huvid uuesti avastada. Suhtlemine on oluline konfliktide lahendamiseks, arusaamatuste selgitamiseks ja sidemete tugevdamiseks.

Kaalud: Teie armuelus on algamas märkimisväärne süvenemise, tugevnemise ja rikastamise periood. Vallalised võivad täna oodata sügavaid sidemeid, mis tekitavad pikaajalise suhte. Need, kes on juba armunud, on teel kõrgendatud kiindumuse, harmoonia ja vastastikuse austuse kogemisele.Püsisuhtes inimesed on keskendunud perele ja koduga seotud küsimustele.

Skorpion: Täna on teie jaoks võimalus puhastada vanu haavu ja algatada tervendavaid vestlusi. Vallalised on täna haavatavad aga tähtede seis julgustab avatust, uue armastuse võimaluse suhtes. Praegu pole aeg põgusate atraktsioonide jaoks. Olge kannatlik, sest keegi eriline võib teie ellu astuda just siis, kui te seda kõige vähem ootate. Kooselus paarid võiksid täna lahendada kõik omavahelised probleemid.

Ambur: Kuigi te ei ole üldiselt draamale kalduv, võib päeva alguses tekkida konflikte ja arusaamatusi, mis võivad teie romantilisi suhteid pingestada. Kasutage oma vaimu ja proovige mõista erinevaid vaatenurki, olles tark. Ärge laske arusaamatustel muutuda kibedaks pahameeleks.Lahendage probleemid enne nende eskaleerumist.

Kaljukits: Võtke omaks romantika õrnad vibratsioonid ja pehmed sosinad, kui navigeerite läbi tänase lummava päeva. Teie karisma, mida te kiirgate on tõusuteel. Selle tulemuseks on suurenenud atraktiivsus ja armastusehuvid, mis ujuvad teie ümber nagu ööliblikad. Paarid võivad avastada oma sidemes uut sügavust, samas kui vallalised võivad kogeda kirglikke seiklusi.

Veevalaja: Täna kutsutakse teid üles avama oma süda, võtma riske. Seiske silmitsi oma hirmudega seoses armastuse ja suhetega. Haavatavuse laine võib teist üle pühkida, kuid ärge tajuge seda ohuna, pigem võtke see omaks. Võite kohtuda inimestega, kes peegeldavad teie aspekte, mida te pole varem tunnustanud.Kui olete pühendunud suhtes, oleks ideaalne oma partnerit kiita ja teha plaane tulevikuks.

Kalad: Eeldatakse, et olete oma partneri suhtes kaastundlik. Vältige karme sõnu ja egoga seotud argumente. Austage inimest ja veedate täna rohkem aega. Olge terve päeva rahulik ja kannatlik. Täna on hea otsustada abiellumise kasuks ja ka mõelda vana suhte taaselustamisele. Mõnedel inimestel, kellel oli armusuhte tõttu kodus probleeme, saavad toetust.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope