Armastuse ja suhte horoskoop 02.01.2023.


Jäär: Meeldiva romantilise suhte hoidmisel on võtmeks aus suhtlemine. Võib esineda ebaselgust suhetes ja teie mõtted on ristteel. Olge oma partneriga rääkides ettevaatlik, olgu see siis isiklikult või telefoni teel, sest kunagi ei tea, millal võiksite midagi sobimatut öelda või tõlgendada. Arusaamatuste vältimiseks kontrollige kõikevveel kord.

Sõnn: Täna võib teie kaaslane veenda teid osalema mõnes põnevas plaanis. Kuigi võite alguses kahelda, suudab ta sind pärast mõningast pingutust võita. See võib olla lühike ekskursioon kaardistamata kohta või see võib viidata eelseisvale perepuhkusele. Enne programmile pühendumist veenduge, et mõistaksite seda täielikult. Planeerige oma elu vastavalt.

Kaksikud: Soov oma kallimale meeldida on sel nädalal tugev ja võite isegi ületada piiri õnne otsimisel. Leidke viise, kuidas oma pikaajalist partnerlust vürtsitada, muutudes oma tegevusega uuenduslikuks. Kui olete selle saavutanud, märkate, et teie partneri imetlus teie vastu on märgatavalt suurenenud. See on midagi, mis aitab teid tulevikus.

 

Vähk: Sulle esitatakse väljakutse heita uus pilk oma armastusest tulenevatele ootustele. Teie kalduvus iseseisvale toimetulekule laieneb paljudele eluvaldkondadele, sealhulgas sellele, kuidas otsustate oma aega ja raha kulutada. Kuna teil ja teie partneril võivad selle kohta olla erinevad arvamused, võib see põhjustada tüli. Lõpetage liigne analüüsimine ja hakake otsima keskteed, et mängus püsida.

 

Lõvi:Teile on oluline, et keskenduksite oma armuelule. Liiga palju pingutamine, et sind ära kuulataks, võib põhjustada arusaamatusi, kui teie partner pole teie äsja leitud enesekindlusega seotud. Võite tunda end solvatuna, kui teie partner süüdistab teid liigses kontrollimises. Suhte aluseks olevad hirmud võivad lõpuks pinnale tõusta

 

.Neitsi: Võid olla vastuvõtlik ümbritsevatele vaadetele, mis võib tekitada konflikte sinu romantilistes suhetes. Kui teie lähisugulane või sõber ei jaga teie romantilist maitset, võite küsida, kas teete õige otsuse. Kuid pidage meeles, et teil on inimestevahelises suhtluses täielik autonoomia. Selleks olge oma valikutes vankumatu.

 

Kaalud: Kui olete hiljuti armastuse leidnud, on nüüd aeg tähistada selle olemasolu. See on ideaalne, et panna alus oma uusimale romantilisele kohtumisele. Mõlemad olete rahul suhte ja selle emotsionaalse stabiilsuse hetkeseisuga. Planeerige unustamatu õhtu, mis on täis meeldejäävaid elamusi. See on hästi välja teenitud ja seda tuleb erilisel viisil hoida.

 

Skorpion: Kui tunnete end oma praeguse suhte pärast ebamugavalt, on aeg alustada otsast ja anda sellele uus perspektiiv. Teil on vaja rohkem aega, et hinnata oma tundeid kellegi vastu ja aru saada, mida te suhtest tegelikult soovite. Kinnitage oma partnerile lojaalsust, et mitte talle haiget teha. Mõelge hoolikalt läbi ja tehke tarku otsuseid.

 

Ambur: Vabanege kõigist ebasoodsatest ideedest, mis on teie ühenduse suunas viimase paari päeva jooksul kogunenud. Vältige oma partneri käitumise liiga rasket tõlgendamist, sest inimesele on omane, et asjad muutuvad pidevalt. Vajadusel andke neile ruumi. Korraldage koos oma sõpradega puhkus, et lõõgastuda ja end laadida. Naaske hiljem oma väljavalitu juurde ja kõik saab korda.

 

Kaljukits: Täna teeb sind õnnelikuks mõte oma väljavalituga aega veeta. Valitseb suur turvatunne üksteise suhtes. Vaatamata asjaolule, et võisite alles hiljuti tuttavaks saada, tundub, et olete olnud kaaslased väga pikka aega. Enne pikaajalist mõtlemist veetke rohkem aega koos ja õppige üksteist paremini tundma.

 

Veevalaja: Võimalik, et oma päritolu juurde naasmine võib teie suhtega imesid teha. Kui teil on olnud suhteprobleeme, võib ajas tagasi minek aidata teil lahti lasta ja edasi liikuda. Kaaluge võimalust, et teie kasvatus mõjutab teie praeguseid romantilisi probleeme. Kui näete halba keemiat, on parem sellest eemalduda. Pärast seda olete tunduvalt elujõulisem.

 

Kalad: On aeg osast oma koormast lahti lasta. Võimalik, et sel nädalal võivad teie partnerluses pinged tõusta. Mis veelgi hullem, võite tunda kohustust süüa rohkem, kui jõuate. Te ei vastuta ümbritsevate inimeste emotsioonide kaitsmise,eest. Sellest koormast loobumine võib alguses olla hirmutav, kuid lõpuks võite avastada, et see soodustab sügavamat sidet oma partneriga

.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope