Armastuse ja suhte horoskoop 02.01.2024.


Jäär: Täna läheb teie süda põnevale teekonnale. Võtke omaks spontaansus ja laske asjadel teieni tulla. See võib olla põgus ühendus juhuslikust kohtumisest ja see tundub nagu saatuse sosin. Laske oma karismal kiirata. Enesekindlus võib suurendada keskendumisvõimet ja meelitada erilist inimest lähemale. Laske ootamatutel sarnasustel esile kerkida, see võib muutuda maagiaks.

 

Sõnn: Vallalised, teie päev on täis uut enesekindlust! Kasutage võimalust luua tähendusrikas ühendus, usaldades oma instinkte. Liituge seltskondlikel kogunemistel või proovige uusi hobisid. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma partneriga vabalt sellest, mis teid häirib, sest haavatavuse paljastamine muudab teid lähedasemaks. Täiustage oma suhteid regulaarsete tegevuste või sisukate aruteludega.

 

Kaksikud: Valmistuge juba täna armastuse laineks! Sel päeval võib teie partner avaldada põnevaid uudiseid või üllatusi, mis teie suhtesse sädet toovad. Selline ilmutus võib tugevdada teie armastust või pakkuda uusi plaane kire uuesti süttimiseks. Jagage selle hetke naudingut ja see võib teie suhtes avada uusi peatükke või viia teid kokku. Rõõmustage selle ootamatu pöörde üle.

 

Vähk: Täna on päev, mil tuleb olla ettevaatlik. Mõnikord võivad meie ootused lõppeda pettumusega, kuid te peaksite olema kannatlik. Pühendunud hinged väldivad arusaamatusi, olles läbipaistvad ja tähelepanelikud. Kasutage seda aega ausaks rääkimiseks, mis viib teie suhte järgmisele tasemele. Pidage meeles, et raskustest üle saades kiinduvad inimesed üksteisesse veelgi rohkem ja armastus kasvab sama palju.

 

Lõvi: Armastusel on täna võimalus kevadeks. Looge uusi sidemeid, kuid olge ettevaatlik, ärge tehke tahtmatult haiget. Jääge avatuks romantiliste leekide võimalusele, mille otsa võite päeva jooksul komistada. Kui olete pühendunud suhtes, valitseb teie suhtes harmoonia seni, kuni suhtlus on sõbralik ja aus. Ärge tehke ega öelge midagi, mis võiks teie partneri tundeid kogemata riivata.

 

Neitsi: Ärge kartke tundmatul territooriumil romantiliste vete avastamist. Alguses tundub kukkumine äkiline, kuid pidage meeles, et võtate vastu eesoleva väljakutse, mis pakub kahtlemata suurepäraseid elamusi. Kui olete pühendunud suhtes, usaldage oma kallima lojaalsust. Tervete suhete jaoks on vajalik iga barjääri ületamine. See saab olema keeruline, kuid hoidke kätest kõvasti kinni ja võtke koos seiklus omaks ning teie armastus muutub veelgi tugevamaks.

 

Kaalud: Tähed õhutavad teid täna ennast armastama. Looge privaatne rutiin, mis toidab hinge. Päeva pehmed ja ennast armastavad teod toovad kaasa sisemise ja universaalse harmoonia. Hellitage oma hinge. Pühendunud paarid peavad üksteist motiveerima tegema asju, mis aitavad kaasa isiklikule tervisele ja kogukonna rahule. Te loote sideme tugevamaks, kui arendate ja armastate end koos. Veenduge, et hindate oma partneri pingutusi.

 

Skorpion: Täna võib päev muutuda igavaks, kuna teie armastus tundub üsna üksluine. Andke endale võimalus uurida uut territooriumi, alustada uut hobi või taaselustada külmunud suhe. Olge erilise inimesega romantiline, spontaanne ja proovige ta uuesti leida. Olge piisavalt julge, et ületada oma piire ja avastada tundmatut. Kui olete juba pühendunud suhtes, elage maagiat uuesti läbi kallite mälestuste kaudu, mis taastavad teie kire.

 

Ambur: Välised jõud võivad olla teie suhtes ajutise tühimiku allikaks. Oodake, see faas saab läbi. Emotsionaalne lähedus on hoolimata füüsilise puudumisest endiselt vankumatu. Tehnoloogia lähendab neid, kasutage seda sideme taastamiseks. Armastus seisneb mõistmises, usalduses ja tingimusteta aktsepteerimises. Ärge jätke kasutamata võimalust luua sügav side, pidades südamest südamesse vestlusi.

 

Kaljukits: Keegi imetleb teid, magnetilise võlu ja veetluse tõttu. Kuid olge ettevaatlik, intensiivne tunne võib põhjustada omandihimu. Laske oma kirglikul minal välja tulla, kuid hoiduge selle eest, et see ületaks teiste võimalusi. Kui olete juba pühendunud suhtes, laske oma kirel seda sidet tugevdada, kuid pidage meeles, et armastus õitseb ainult vabaduses. Usaldus on püsisuhte tunnus, seega ärge kahelge üksteise kavatsustes.

 

Veevalaja: Lubage endale täna kogeda oma armastuse ilu ja maagiat. Tundke ja esitage üksteisele väljakutseid, et üheskoos läbida kaardistamata maastik. Teie suhe muutub, kui uurite üksteise dimensioone ja see kasvab. Täna on võimalus oma sidet veelgi laiendada ja võite leida tundmatuid armastuse tahke, mis teie suhet parandavad.

 

Kalad: Ärge kõrvaldage ootamatuid assotsiatsioone, sest just sealt võivad tulla parimad hetked. Nautige uudishimu, mida kohtumine teis tekitab. See võib hõlmata kõike alates tavalisest vestlusest kuni jagatud huvideni või mõne tõeliselt ainulaadse ja tähendusrikka nähtuseni. Pühendunud hinged peaksid aega ära kasutama ja suhet tugevdada. Täna on suurepärane aeg oma suhte teistsuguse vaatenurga proovimiseks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope