Armastuse ja suhte horoskoop 02.02.2023.


Jäär: Võid avastada, et oled täna eriti tulihingelise meelelaadiga. Kasutage seda energiat hästi ja tehke seda, mida soovite. Olenemata sellest, kas otsite armastust või olete juba suhtes.Asjad lähevad järjest ägedamaks. Kui te pole kiindunud, võite leida uue ja huvitava partneri. Kui olete suhtes, peaksite tegema plaane, et teha oma armastatu jaoks midagi meeldivat.

Sõnn: Asjad lähevad hästi. Teie ja teie partner olete ühel lainel ja saate tõhusalt suhelda. See on hea aeg, et nautida oma suhet ja hinnata oma partnerit. Kui olete vallaline, võite tunda end oma armuelu pärast pisut mures. See on aga hea aeg keskenduda enesearmastusele. Kohtle ennast hästi ja ära karda seada end esikohale.

Kaksikud: Kui olete suhtes, võib teie partner olla tavapärasest klammerduvam ja see võib hakata teile närvidele käima. Kui olete vallaline, võib teil olla raskusi,kellegi jaoks,kohustuste võtmisega. Kuid ärge muretsege, asjad tasakaalustuvad varsti. Vahepeal proovige võimalusel lisatähelepanu nautida. Ja kui tunnete end lämbununa, võtke enda jaoks aega laadimiseks.

Vähk: Tunned, et tahaksid päevarutiinist lahti murda ja veeta täna kallimaga kvaliteetaega. Ärge muretsege muu pärast, kui oma armsama ja temaga koosoldud aja pärast. Täna te ei tohiks ühtegi kohustusi täitmata jätta. Hea päev on koos armsamaga lõõgastuda. Näidake, et hoolite temast, kuulates mida ta vajab.

Lõvi: Kui otsite armastust, on täna teie õnnepäev! Planeedid on joondatud teie kasuks ja teil ei tohiks olla probleeme leida kedagi, kes teiega ühildub. Lihtsalt anna endast parim ja ole sina ise. Olge oma potentsiaalse partneri suhtes enesekindel, avatud ja aus. Olge valmis proovima uusi asju ja uurima suhte erinevaid aspekte.

Neitsi: Tänase päeva eesmärk on keskenduda oma sotsiaalsele elule ja sellele, kuidas seda parandada. Kui olete vallaline, võite peol või mõnel muul seltskonnaüritusel kohtuda kellegi uue ja põnevaga. Kui olete suhtes, saate oma sidet partneriga süvendada, tehes koos midagi, mis teile mõlemale meeldib. Igal juhul on täna suurepärane päev seltskonna nautimiseks ja enda avamiseks.

Kaalud: Kui olete oodanud head päeva optimismi harjutamiseks, siis siin on see. Vallalisena olemise vabadus võimaldab teil teha valikuid, mida olete kogu aeg ihaldanud. Kui olete suhtesse pühendunud, võidakse teid hoida lõa otsas. Võtke täna kõiki oma kohustusi tõsiselt. Öelge oma kallimale, mida arvate, et talle ei jääks vale muljet.

Skorpion: Kui olete suhtes, lähevad asjad suurepäraselt. Teie partner on toetav ja mõistev. Tunned end hinnatud ja armastatuna. Selle intiimsuse taseme säilitamiseks hoidke sideliinid avatuna. Kui oled vallaline, kohtad peagi kedagi erilist. See inimene saab olema võluv ja tark. Ta mõistab sind ja ajab sind naerma. Olge valmis lõbusaks ja põnevaks reisiks!

Ambur: Sa pöördud täna abi saamiseks selle inimese poole, keda pead kõige kallimaks ja ta täidab sinu palve rõõmsalt. Kuna olete teda varem aidanud, on nüüd tema kord teile abikäsi ulatada. Sellises solidaarsuse vaimus koos töötamine võib saada palju eeliseid. Olete mõlemad panustanud ja nüüd naudite tulemusi.

Kaljukits: Kui oled suhtes, võivad asjad täna olla pisut pingelised. Teie ja teie partner ei pruugi milleski olulises tõde näha, seega on parem lihtsalt mitte nõustuda. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes tundub alguses pisut pealetükkiv. Andke talle võimalus – ta võib teid lihtsalt üllatada! Üldiselt ärge kartke ennast ja oma vajadusi selgelt väljendada.

Veevalaja: Tänane päev tuleb teile, kes on pühendunud suhetes, suurepärane. Teie kaaslane teeb kõik endast oleneva, et teie heaks midagi läbimõeldut teha ja see muudab teie päeva täiesti helgeks. Kui olete praegu sõltumatu, on tõenäoline, et teie teed ristuvad põneva uue inimesega, kes köidab teie tähelepanu. Hoidke oma valikud avatud.

 

Kalad: Üldiselt on täna suurepärane päev, et oma tunded sõnadesse panna ja maailmale väljendada. Võtke ühendust oma lähedastega. Kui te pole veel kedagi erilist leidnud, ärge kaotage veel lootust. Kui teil on praegu romantiline partnerlus, võite oma kallimaga siiralt arutada ja mõista,tema muresid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope