Armastuse ja suhte horoskoop 02.03.2023.


Jäär: Täna on peaaegu vältimatu kogeda konflikte oma partneriga ja on tavaline, et nendel aegadel tunnete ennast üliemotsionaalsena. Oma tunnete vaos hoidmine võib olukorda veelgi teravdada, mistõttu on oluline neid avalikult väljendada. Võite avastada, et südamest välja rääkimine pakub leevendust. Kui teie ja teie partner olete arusaamatuse lahendanud, tunnete,et olete palju õnnelikumad ja vabamad.

Sõnn: Tervisliku tasakaalu säilitamiseks on oluline kaaluda oma suhtes muudatuste tegemist. Alatise andestuse otsimise asemel võib olla kasulik oma vajadustest avameelselt rääkida. Võib tekkida tagajärgi, kuid oluline on läheneda neile valmisolekuga lahendusi leida. Kannatlikkus ja mõistmine on võtmetähtsusega, et toetada oma kaaslast suhtele avatult mõtlema.

Kaksikud: Oluline on seada oma suhetes esikohale ausus. Ärge manipuleerige, et saada seda, mida soovite. Püüdke mõista oma partneri vaatenurki ja leida vastastikku rahuldav lahendus. Pidage meeles, et usaldusele ja austusele rajatud suhe tugevneb aja jooksul loomulikult. Selle asemel, et keskenduda oma partnerile meeldimisele, seadke esikohale tervisliku ja tasakaalustatud dünaamika loomine, kus mõlemad inimesed tunnevad end ära kuulatud ja hinnatud.

Vähk: Oma kohustuste eiramine võib kaasa tuua negatiivseid tagajärgi nii töö, kui ka suhete seisukohalt. Pidage meeles, et teie lähedased nõuavad teie tähelepanu ja toetust, eriti rasketel aegadel. Ärge laske oma töökoormusel häirida nende jaoks kohal olemist, kui nad teid kõige rohkem vajavad. Sea oma kohustused tähtsuse järjekorda ja ära kahetse võimalusi, mille kasutamata jätsid, kuna olid liiga hajameelne, et märgata.

Lõvi: Olge ettevaatlik hoiatusmärkide suhtes, sest praegune kapriisne õhkkond võib panna teid vaatama asju liiga optimistliku objektiivi kaudu. Võid märgata ohtu, kuid paremate väljavaadete ootuses jätta need tähelepanuta. Tulemus on aga ebakindel. Parim on anda aega oma tunnete uurimiseks ja hindamiseks. Aja jooksul tuleb tõde teie armastuse kohta pinnale, olenemata sellest, kas see on positiivne või negatiivne.

Neitsi: Võite leida end oma armuelus uue peatüki künnisel, kuid hirm ja kahtlus võivad teid tagasi hoida. Turvalisena tunduvas kohas viibimine võib piirata teie kasvu ja takistada teil kogemast põnevaid võimalusi. Võtke omaks tundmatu ja tehke hüpe, sest see võib avada teie silmad uutele vaatenurkadele ja võimaldada teil avastada enda varjatud külgi. Ole julge ja kasuta võimalust, sest armastus ja elu on täis üllatusi.

 

Kaalud: Isikliku elu stabiilsena hoidmine on oluline, kuid oluline on olla ka partneri suhtes empaatiline. Kui armsamal on olnud raske päev, on ülioluline mitte vihaga reageerida. Selle asemel proovige tema olukorda mõista ja teda toetada. Ärge peatuge lahkarvamustel, sest see võib tekitada ainult asjatut stressi. Selle asemel keskenduge sellele, et aidata oma partneril lõõgastuda.

 

Skorpion: Täna nihkub teie fookus armuelult mujale, teie elu teistele valdkondadele. See muutus võib tuua kaasa positiivseid arenguid, eriti teie isiklikus kasvus ja karjääris. Kuid pidage meeles, et armastus on endiselt oluline osa teie elust ja seda ei tohiks tähelepanuta jätta. Võtke aega oma partneriga ühenduse taastamiseks ja väljendage talle oma tunnustust. Toitke oma suhet!

 

Ambur: Kuigi sarnane huumorimeel võib olla romantilise suhte veetlev aspekt, ei pruugi see olla hingesugulase leidmisel kõige olulisem tegur. Selle asemel keskenduge sellele, et leida keegi, kes jagab teie väärtusi ja huvisid ning kelle seltskond toob teie parimad küljed esile. Koos kasvades avastate üksteises rohkem omadusi, mis soodustavad vastastikust imetlust ja rahuldustpakkuvat partnerlust.

 

Kaljukits: Lähedastega suheldes on ülioluline oma sõnadele tähelepanu pöörata, sest hoolimatud märkused võivad suhtele pikaajalist kahju tekitada. Liiga kriitiline hinnangu andmine oma partneri tegude suhtes võib kahjustada tema enesekindlust ja eneseväärikuse tunnet. Selle asemel peaksime keskenduma oma sidemete loomisele, leides viise, kuidas üksteist tunnustada ja imetleda.

 

Veevalaja: Tänane astroloogiline seis viitab sellele, et võite tunda end oma praeguses suhtes piiratuna ja õnnetuna. See võib ajendada teid olukorra lahendamiseks midagi ette võtma. Oluline on perioodiliselt ümber hinnata suhete ja partnerluste väärtust, et tagada nende jätkuv positiivne eesmärk teie elus. Mõnikord on vaja lahti lasta millestki, mis vaatamata varasemale lojaalsusele ei paku enam rõõmu ega eneseteostust.

 

Kalad: Kuigi teie pereelu võib olla täis väljakutseid ja tagasilööke, võib teie armuelu olla täidetud kerguse ja rõõmuga. Võite leida end imetletuna, inimese poolt, keda te kõige rohkem hindate, ning tema armastus võib olla teile lohutuse ja elevuse allikaks. Oluline on läheneda igale oma elu aspektile tasakaalustatud ja avatud meelega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope