Armastuse ja suhte horoskoop 02.03.2024.


Jäär: Viimasel ajal olete te ennast teistele pühendanud, võtmata aega oma vajaduste täitmiseks. Sõprade abistamine ja kohtingul igakülgselt kohal olemine on kiiduväärt, kuid mitte teie heaolu arvelt. On aeg prioriteedid ümber seada ja enda eest hoolitseda. Öelge kutsetele ei, tühjendage oma ajakava ja tehke rõõmusädemeid tekitavaid tegevusi. Elustage ennast läbi enesehoolduse. Pärast laadimist on teil rohkem energiat, et anda võimalus uutele suhetele, ilma ennast kurnamata.

Sõnn: Teie armuelu võib täna tunduda ebainspireeriv ja kirest ilma jäänud. Kosmiline joondus on selline, et romantiline väljendus on vaoshoitud. Ärge heitke meelt – see on ajutine faas. Keskenduge oma hinge toitmisele. Veetke aega meeliülendavate sõpradega ja tehke tegevusi, mis muudavad teid loovaks ja õnnelikuks. Teie elav hing saab noorendatud. Seestpoolt kiirgav positiivsus, loob uusi põnevaid romantilisi huvisid, mis teieni jõuavad.

 

Kaksikud: Olete täna ekstra intuitiivne. Saate hõlpsasti lugeda ridade vahelt, ümbritsevate emotsioonide ja soovide kohta. Rakendage seda ideed, et luua tugevam side kellegagi, keda imetlete. Kutsuge ta õhtusöögile ja lubage privaatset, sisukat vestlust. Teie kaastunne ja emotsionaalne intelligentsus võimaldavad anda nõu, mis muudab elu. Kasvatage seda suhet – sellel on potentsiaali muutuda kauniks romantikaks.

 

Vähk: Kaugsuhe on kustumas ja täna on teil hea, edasiliikumise võimalus. Olete sellest inimesest kilomeetrite kaugusel, kuid tekkimas on tugev side kellegi uuega. Teie side ületab füüsilise distantsi ja te mõlemad olete emotsionaalselt valmis edasi liikuma. Kasvatage seda tärkavat romantikat. Armastuse tule, värskena hoidmiseks, eraldage aega virtuaalseteks vestlusteks. Ühise tuleviku visualiseerimine ajendab teid ületama tõkkeid.

 

Lõvi: Mõnus päev on ees! Teie või armsam, vajate täna üksiolemist ja iseseisvust. Oma asjadega tegelemine ja välised sõprussuhted, annavad teile värskeid ideid. Pärast seda saate taas kohtuda, sügavama mõistmise ja põnevate lugudega, mida rääkida. Terve suhe, annab ruumi kasvamiseks. Usaldage oma tugevat sidet ja kasutage lahusolekut uute tegevuste proovimiseks.

 

Neitsi: Ärge asetage oma sisemist konflikti, uute romantiliste sidemete peale. Teie suutlikkust, tutvumisvõimalustega täielikult toime tulla, võivad mõjutada välised stressitegurid. Selle asemel, et seda energiat oma ellu tuua, võtke aega, et mõista, kust see tuleb. Kui leevendate pingeid enesevaatluse kaudu, saate rohkem selgust ja olete parem partner. Rääkige oma mõtted avatult ja vajadusel leidke aega romantiliseks koosviibimiseks.

 

Kaalud: Rahulolematus, et teie isiklikus elus on midagi puudu, muudab teid rahutuks. Sellest üle libisemise asemel tunnistage tunnet, et muutus on vajalik. Pakkuge ideid, kuidas parandada oma mitteromantilist suhet, hobisid ja kodukeskkonda. Toetage oma lähemaid sõprussuhteid. Kaasamine uutesse tegevustesse on edasiviiv jõud. Kaunistage või puhastage oma ruum põhjalikult.

 

Skorpion: Armuelus pole vaja kiirustada, lihtsalt aeglustage ja nautige üksteist. Mida kõrgem on teie mugavustase, seda rohkem soovite kiindumust. Laske asjadel sujuvalt areneda. Avatud süda ja oma tunnete siiras väljendamine, võetakse hea meelega vastu. Laske kirel end juhtida, teades, et teie suhe muutub tugevamaks. See on teie aeg taasühineda, kõige sügavamal romantilisel tasandil.

 

Ambur: Armastus võib teid täna viia virgutavale reisile, kuid ole valmis keerdkäikudeks. Kui olete vallaline, võivad ettearvamatud kontaktid tuua teile põnevaid tutvusi. Sellegipoolest on kaootiliste asjaolude võimalikkust silmas pidades, mõistlik suhtumine uutesse suhetesse hädavajalik. Kirg ei tohiks kunagi pimestada teid, võimalike punaste lippude eest. Väärarusaamade vältimiseks, suhelge ausalt.

 

Kaljukits: Tänane päev on ilus sümfoonia inimestele, kes on juba armastuse teel eksinud. Teie päev möödub hõõrdumiseta, täis loovust ja mõistmist. Kasutage seda võimalust, et pingutada köit, mis teid seob. Mis iganes see ka poleks, väike tänuavaldus või aus vestlus rikastab teie suhet. Nautige oma partneri seltskonna sära ja nautige oma armastuslugu.

 

Veevalaja: Praegune kosmiline energia, viitab vallaliste emotsionaalsele mägironimisele. Teisest küljest on reaalne võimalus leida inimene, kes teid mõistan. Olge valmis ettenägematuteks kohtumisteks ja tervitage sellist ühenduvust. Kuid olge ettevaatlik teile vastandlike energiate suhtes. Mitte igaüks, kellega täna kohtute, ei sobi ideaalselt ja sarnasusi nautides on oluline erinevused ära tunda.

 

Kalad: Kui olete uue inimesega kohtingut tõsiselt võtnud, on see võimalus oma tuju tõsta ja end rõõmuga täita. Palju on naljade all peidus, olge valmis nautima, nii sõna- ja vaimumängu. Naer võib olla tööriist uute horisontide avamiseks ja ühiste punktide leidmiseks. Kui teil on hea tuju, ärge kartke seda välja näidata ja leidke keegi, kes naudib jagatud naeru ilu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope