Armastuse ja suhte horoskoop 02.04.2023.


Jäär: Täna tunnete uuenenud enesekindlust, mis julgustab teid tegutsema. See võib tähendada esimesele kohtingule minemist, kus veedate nauditavalt aega, mis on täis naeru ja nalja.Kõik tuletab teile meelde rõõmu sellest, et saate nautida elu. Teil on suurepärane soov avastada uusi võimalusi ja taaselustada kirg teie praeguses suhtes. Usalda ennast ja usu, et kõik läheb kõige paremini.

Sõnn: Kui oled viimasel ajal maadelnud raskustega, võib täna, voolav positiivne energia aidata tuju kergendada ja inspireerida optimistlikumat ilmavaadet. See on ideaalne aeg, et teha paus oma tavapärasest rutiinist ja nautida koos partneriga kvaliteetaega. Seda tehes saate luua uuenenud seotuse ja õnnetunde, mis kandub edasi teie igapäevaellu. Nautige päeva, mis on täis naeru, armastust ja lõõgastust!

 

Kaksikud: Eelolev päev on paljutõotav ning oluline on hoida avatud meelt ja südant. Suhtes on lihtne rahuloluga harjuda, kuid millegi uue proovimine võib sädeme uuesti sütitada. Samamoodi, kui lähete esimesele kohtingule, ärge kartke olla seiklushimuline ja avastage koos uusi asju. Ärge alahinnake eelseisva päeva potentsiaali. Ole avatud uutele kogemustele ja võta omaks ootamatused.

 

Vähk: Emotsionaalne stabiilsus on teie jaoks ülioluline, kuna te ei saa lõõgastuda, kui näete oma suhetes mistahes väljakutseid või takistusi. Seetõttu võib käesolev periood olla aeg, mil saate luua tugevama turvatunde oma isiklikes sidemetes. See on võimalus tugevdada oma suhet lähedastega ja töötada stabiilsema ja rahuldustpakkuvama sideme loomise nimel.

 

Lõvi: Et tuua oma suhtesse positiivseid muutusi, on ülioluline vabaneda negatiivsetest mustritest ja käitumisviisidest, mis võivad olla aja jooksul juurdunud. Uurides laiemat pilti ja oma tõelisi tundeid ja soove, saate täpselt kindlaks teha mis tahes ebamugavuse või rahulolematuse allika. Selle mõistmisega saate astuda ennetavaid samme tervislikuma ja rahuldustpakkuvama suhte loomiseks.

 

Neitsi: Tänane päev on teile paljutõotav, kuna armastus võib teie ellu siseneda ja teile rõõmu pakkuda. Kui otsite uut romantilist partnerit, on tõenäoline, et kohtate kedagi erilist. Siiski on oluline oma ootusi kontrolli all hoida, sest see suhe võib olla rohkem keskendunud füüsilisele külgetõmbele kui emotsionaalsele sidemele ja on pigem juhuslik,kui tõsine.

 

Kaalud: Oluline on tuvastada oma suhte konkreetsed valdkonnad, mis nõuavad tähelepanu, näiteks suhtlusstiilide erinevused, vastuolulised prioriteedid ja eesmärgid või lahendamata minevikuprobleemid. Neid võimalikke konfliktiallikaid lähemalt uurides saate eelseisvaks vestluseks paremini valmistuda ja vältida edasisi arusaamatusi. Pingutused on seda väärt, kui töötate õnnelikuma suhte nimel.

 

Skorpion: Kasutage tänast päeva, et säde uuesti sütitada ning muuta oma suhe põnevamaks ja sisukamaks. On tavaline, et suhetes on tõusud ja mõõnad, kuid ülioluline on teha teadlik pingutus, et säilitada emotsionaalne ja füüsiline side oma partneriga. Kui võtate initsiatiivi oma suhtesse panustamiseks, saate luua tugevama vundamendi oma kallimaga.

 

Ambur: Avades end ja jagades kõike oma partneriga, saate luua turvalise ja mugava keskkonna teile mõlemale. Sellest võib kujuneda imeline õhtu teineteise seltskonnas, kus saate nautida üksteist ilma igasuguste saladuste ja kahtlusteta. Seega, ära hoia end tagasi, väljenda oma mõtteid ja tundeid ning hoia kaunist sidet, mida oma kallimaga jagad.

 

Kaljukits: Kui rääkida südameasjadest, siis pole tähtis see, kui palju aega oma kallimaga koos veedate, vaid selle aja kvaliteet, kui olete kahekesi.Keskendudes oma koosveedetud aja kvaliteedile ja hoolitsedes terve suhte eest, saate luua oma kallimaga tugeva ja püsiva sideme. Hinnake iga hetke ja muutke see täna unustamatuks.

 

Veevalaja: Elustiili muutmine võib teie suhteid positiivselt mõjutada, olgu selleks siis tervislikumalt toitumine või koos kvaliteetaja veetmine. Pühendades oma partnerile aega ja kuulates teda aktiivselt, saate aru saada tema soovidest ja vajadustest, mis viivad rahuldustpakkuvama suhteni. Teie partner hindab teie pingutusi ja vastab samaga.

 

Kalad: Tervislike suhete säilitamiseks, eriti oma kallimaga, on oluline hoolitseda oma stressitaseme eest. Oma partneriga isekas olemine võib olla kahjulik ja tekitada tarbetuid pingeid. Soovitatav on vältida partneriga tuliseid vaidlusi, kuna see võib põhjustada halba enesetunnet ja kahjustada suhet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope