Armastuse ja suhte horoskoop 02.04.2024.


Jäär: Täna võivad teie suhtes ilmneda mõrad. Te ei saa oma pead liiva alla peita ja probleeme ignoreerida, sest nad ise ei lahene. Selle asemel võite lahkhelisid vältida ja oma partneriga leebelt suhelda, et vältida väärtõlgendusi. Oma sideme tugevdamiseks peate olema valmis kuulama. Praegu on vallaliste jaoks hea aeg, et mõtiskleda varasemate suhete üle ja õppida halbadest valikutest.

Sõnn: Täna toimub teis avanemine, et saaksite kohtuda uue inimesega, kes võiks olla tulevane armupartner. See võib juhtuda seltskondlike kogunemiste, veebipõhise tutvumise või isegi ootamatute kohtumiste ajal. Võib viidata sellele, et side teie kahe vahel hakkab juba ilmnema ja teie romantilises elus on algamas uus peatükk. Juba suhtes olevate inimeste jaoks on tänane päev paljutõotav, suhte tugevdamiseks ühiste kogemuste kaudu.

 

Kaksikud: Keskenduge jätkuvalt suhtes, iseenda vajadustele, selle asemel, et uurida, mis võiks olla. Nii on teil lihtsam ebakindlust aktsepteerida ja kasutada seda võimalusena mõista ja teada saada, kes te olete. Tervislik arutelu ja vastastikune mõistmine võivad teie ootuste ja tegelikkuse raami oluliselt kitsendada. Teie suhet tugevdab see, kui olete enda ja oma partneriga aus.

 

Vähk: Täna võite kogeda tujusid. Nende probleemidega tegelemisel tuleks seda teha mõtestatult ja ettevaatlikult, et mitte teha liiga kiireid järeldusi, mis võivad põhjustada konflikti eskaleerumist. Püüdke olla oma partneriga avatud ja aus, esitades küsimusi, mis aitavad teil üksteist mõista, mitte omada eelarvamusi. Kohandage ennast, üksteise tujude ja vajadustega ning leidke kooselus viis, mis toimib.

 

Lõvi: Täna on intiimsuse tase partneriga, suhteliselt kõrge. Kinnistate sügavama suhte, kui loote teile olulise sideme ja parema suhtluse, mis on teie ühtsuse aluseks. Näidake sel ajal oma armastust ja tunnustust ning on võimalus, et teie partner võtab need vastu. Vallalised võivad leida end kellegi kõrval, kes on ahvatlev intellekti ja emotsioonide poolest.

 

Neitsi: Täna võite avastada, et välised tegurid võivad põhjustada ärritust ja teie armuelu negatiivselt mõjutada. Teie ja teie partner peate hoidma suhtlemist avatuna. See üleminekufaas nõuab tahtlikkust ja kohanemist, partneri muutuvate vajadustega. Vallalistele võib see, nende elus ettetulevate raskuste tõttu, nõudlik olla, mis võib nende tähelepanu uutele suhteväljavaadetele juhtida.

 

Kaalud: Eelolev päev ärgitab teid puudutama, oma lähedaste inimestega, tunnete allikaid. Ühine kogemus võib tekitada südantliigutavaid arutelusid ja süvendada teie suhet. Hoidke avatud suhtlust ja proovige kohtingutel alati midagi uut. Paaride jaoks on filmiõhtud suurepärased stressimaandajad. Kasutage seda võimalust, et tugevdada oma armastust ja tuletada endale meelde, et hindate üksteist.

 

Skorpion: Täna võib vaikusel olla rohkem mõtet, kui sõnadel. See võimendub, kui lähete partneriga tülli, eriti erimeelsuste ja vaidluste ajal. Ehkki teil võib olla raske mitte vastata ja end koheselt kaitsta, võib hetk lihtsalt kuulamiseks olla tõhus. See ei tulene sellest, et te oma partneri eest midagi varjate, vaid see näitab, et austate tema ettekujutust ja olete avatud mõistma tema seisukohta.

 

Ambur: Tõsistes suhetes olevad paarid leiavad, et kooselu planeerimine, võib aidata neil ühineda ja tugevdada nende sidet. Koos kindla suhte üle otsustamine ja ka ühise kodu soetamine, muudavad teie suhte vundamendi tugevaks. Looge ühiseid hetki, et meenutada oma teed paarina ja vaadata oma tulevikku. Kogege rõõmu ja naeruga koosolemist.

 

Kaljukits: Täna võivad teid ümbritseda julguse lained ja võite piisavalt julgelt tunnistada, oma tundeid kellelegi, kes teile meeldib. Kasutage seda energiat võimalusena lasta oma südamel end juhtida. See võib olla keegi, keda näete iga päev, või uus inimene, kellega olete alles kohtunud, nii et laske asjadel sujuvalt areneda. Praegu on ideaalne kohtingu pakkumiseks, nii et võtke sellest maksimum.

 

Veevalaja: Varasematele suhetele tagasi vaatamine, võib oluliselt aidata teil mõista, milline partner oleks kõige sobivam. Samade lugude jutustamine sõpradele, või potentsiaalsetele romantilistele partneritele võib aidata luua sügavamaid sidemeid ja suhteid. Minevik võib tagasi tulla vana sõbra näol, mis võib sisendada nostalgiat ja panna järjekordse tule põlema. Tervitage uusi alguseid, kuid ärge langege oma vanade harjumuste ohvriks. Kasutage õpetusi tulevaste sammude aluseks.

 

Kalad: Kui olete juba suhtes, võib tänane päev olla õige aeg, oma romantika taaselustamiseks ja sügavama sideme loomiseks. Mõelge nende kohtade külastamisele, mis meenutavad teile häid mälestusi, näiteks, kus kohtusite esimest korda või veetsite koos toredat aega. Elavdage sidet oma partneriga, pidades kvaliteetsemaid vestlusi ja tehes asju koos. Minge mälestustes tagasi ja meenutage oma armastuse teekonda ja kiitke armastust, mis aina kasvab.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope