Armastuse ja suhte horoskoop 02.05.2023.


Jäär: Armuelus võib täna tekkida palju ego ja isikliku vabadusega seotud küsimusi. Vältige verbaalseid vaidlusi, mis võivad teie partnerile haiget teha. Olge täna suhetes realistlik ja veenduge, et võtate initsiatiivi oma armuelu probleemide lahendamiseks. Naised võivad tunda, et partneri pere sekkumine on läinud üle piiri. See on rohkem nähtav abielunaiste puhul. Need, kes on vallalised, võivad leida huvitava inimese, kuid ei astu kohe püsisuhtesse.

Sõnn: Tundub, et teil on armastuse mõttes suurepärane päev. Armastatu on inimene keda tunnete juba pikka aega.Kas teie töökaaslane, koolikaaslane või keegi, keda tunnete kliendina. See toob teie ellu värvi ja rõõmu. Ka need, kes on juba suhtes, võivad end täna hästi tunda. Austage alati partnerit ja andke talle vabadus olla.

Kaksikud: Täna võib teie armusuhtes näha palju keerdkäike. Olge suhtlemisel avatud ja saate aru, et on palju probleeme, mis vajavad lahendamist. Ärge vaidlege väljavalituga ja veetke koos aega, eriti päeva teisel poolel. Teil võib tekkida väike erimeelsus, mille saab lahendada ilma kõrvalise sekkumiseta. Eriti naised, võivad kahelda oma partneri truuduses, mis võib põhjustada tõsist segadust elus. Lahendage see sõbralikult juba täna.

Vähk: Täna on teie armuelu enamasti rahulik, ainult vähestel paaridel võivad olla väikesed probleemid, kuid need lahenevad. Kõiki arusaamatusi tuleb käsitleda küpse suhtumisega. Samuti võite täna kohtuda endise kallimaga,mis võib taas muutuda uueks afääriks. Taaskäivitage vana armastus, mis võib luua uue õnne ja viia püsisuhteni.

Lõvi: Mõned probleemid võivad teie suhetes tänan puhkeda ja teie prioriteet peab olema nende lahendamine. Ärge laske asjadel käest ära minna. Teie suhtes võib olla kolmas isik ja see võib olla lõhe peamiseks põhjuseks. Proovige täna kõiki probleeme oma partneriga arutada ja lahendage. Teie kallim võib käituda mürgiselt,ning kui see on tõsine ja tunnete, et suhe ei vii kuhugi, võite isegi kaaluda sellest väljatulekut.

Neitsi: Täna võite kohtuda oma endise armastusega ja see on võimalus vanad probleemid lahendada ja suhet uuesti alustada. Mõnel inimesel on sellega probleeme, kuna võite olla abielus ja taaselustunud suhe mõjutab praegust partnerlust. Täna võib teil olla lahkhelisid abikaasa või perega,mis võivad tulevikus põhjustada tõsiseid mõrasid,teie ühisel eluteel.

Kaalud: Mõned pisiprobleemid võivad täna häirida armastuse loomulikku kulgu. Mõrad suhetes võiks täita äärmise ettevaatusega. Siiski peate võtma initsiatiivi ja loobuma kangekaelsest suhtumisest.Ole valmis end parandama ja sa suudad partneriga ära leppida. Abielus naistel võib olla kaebusi ämma sagedase sekkumise üle. Ka see võib täna teie suhetes põhjustada tõsiseid tüsistusi. Võite planeerida õhtusöögi, kus saate avalikult arutada ja lahendada probleeme.

Skorpion: Täna sa armud. Teel tööle või tagasi võite kohata kedagi, kes võib südame varastada. See võib olla töökaaslane või inimene, kellega kohtute õhtul mõnel üritusel. Võite täna soovida püsisuhtesse astuda, kuid kiirustamine ei pruugi olla positiivne. Andke aega ja päeva või kahe pärast realiseerige unistused.Need, kes on juba suhtes, peavad oma elu ette planeerima ja saavad otsustada abiellumise üle. Täna on hea aeg suuri otsus langetada.

Ambur: Sagedased vaidlused armuelus muutuvad täna karmimaks. Võite tunda depressiooni ja tõenäosus, et kaotate kontrolli emotsioonide üle, on suur. Puhanguid tuleb kontrollida, sest kord öeldud sõnu ei saa tagasi võtta. Lahendage probleeme küpsel viisil.Täna võib teile tunduda, et suhe on lämmatav. Kui te pole abielus on lahkumineku tõenäosus suurem. Analüüsige, kas teil on vaja suhet jätkata. Need, kes on vallalised, võivad armuda või kohtuda potentsiaalse partneriga.

Kaljukits: Analüüsige oma armuelu erinevaid faase ja tehke kindlaks, kas partner on teie jaoks õige. Kuigi enamiku partnerlus on hea, võib mõnedes suhetes olla tõsiseid probleeme. Põhjused võivad olla erinevad – egoprobleemid, suhtumine, vabaduse puudumine ja domineeriv käitumine. Veenduge, et teie partner on suhtes õnnelik. Arutage erinevaid lahknevusi ühiselt,et need koheselt lahendada. Võite saada ka kodus, vanematelt armastusealast nõu.

Veevalaja: Armuelu probleemid vajavad täna lahendamist. Võtke initsiatiiv arutamiseks ja otsustage järgmise sammu üle. Egod ei tööta suhetes kunagi, kuna kõik on pühendumises ja valikutes. Kolmas isik või kõrvalseisja võib teie suhtesse sekkuda, mis oleks katastroofiline. Teie abikaasal võiad olla probleemid teie vanematega ja see võib põhjustada tüli. Lõpetage päev kindlasti rõõmsa noodiga.

Kalad: Tänane päev on romantiliste suhete osas hea. Vaatamata väikestele probleemidele teie armastuses, naudivad mõlemad üksteise seltskonda. Andke oma partnerile ruumi ja ärge suruge oma ideid peale. Peab valitsema vastastikune austus ja mõistmine. Mingil osal päevast võite kaotada tuju, mis võib põhjustada mlanhooliat. Abielus inimesed peaksid hoiduma teistest romantilistest suhetest eemale, kuna see võib olla katastroofiline.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope