Armastuse ja suhte horoskoop 02.05.2024.


Jäär: Täna võite leida end olukorrast, kus proovite segada praktilisust emotsioonidega, eriti kui olete kellegi läheduses, keda peate atraktiivseks. Karjääriteemalist vestlust pidades võite üllatuda, kui avastate, et peale ametialaste huvide on teil kolleegiga rohkemgi ühist. Ärge kartke näidata oma tõelisi tundeid, kui aeg käes.

Sõnn: Vahel vaatab armastus meile otse silma ja me ei saa sellest isegi aru. Hoidke oma hinge uksed avatuna, uute inimestega kohtumiseks ja kogemuste loomiseks. Laske lahti ootustest ja ajajoonest ning usaldage oma hetkeolukorda. Seadke ennast prioriteediks ja kasvatage enesekindlust. Teie aura tõmbab ideaalse inimese ligi. Kui olete pühendunud suhtes, toetuge oma partnerile, kui tulevad ette takistused.

Kaksikud: Kui olete mõelnud oma armumisele, ütlevad tähed teile, et teie südame jaoks on õige aeg tegutseda. Andke armsamale teada, mida tunnete. Olge ehtne, olgu see siis siiras ülestunnistus või näiliselt väike žest, teie siirus olgu säde, mis sütitab teie armastatu huvi. Olge piisavalt julge, sest on võimalus romantiliseks läbimurdeks.

Vähk: Kuigi olete harjunud oma tundeid välja näitama, proovige kuulata, mida teie soovitud kohting ütleb. Kannatlikkus on võti, kui proovite saada suhte loomiseks vajalikku inimlikku puudutust. Võtke arvesse tõsiasja, et väärtustatud sidemed ei ehitata kiiresti. Laske tähelepanelikkusel õitseda ja kasvatage seda hoolega.

Lõvi: Stress võib mõnel juhul varjutada teie romantilist taevast, kuid te ei tohiks lasta sellel sära silmades kustutada. Kasutage seda aega, et ennast rohkem uurida ja enesekriitikast lahti lasta. Leidke rõõmu tehes seda, mida armastate, lõbutsege oma huvidega ja jätkake enda arendamist. Ärge laske oma muredel end kontrollida, jätke oma armastusloo saatus universumi hooleks.

Neitsi: Armastus ei ole staatiline, vaid areneb dünaamiliseks avastamise ja taassünni teeks. Mõelge oma rollile suhte dünaamikas. Mõelge, mida saate teha oma sideme parandamiseks ja püsivate konfliktide lahendamiseks. Parim strateegia on võtta härjal sarvist ning panna oma suhtlusesse kirg ja kiindumus. Mida rohkem ühiseid muresid arutate, seda kergemini end tunnete.

Kaalud: Teie mõtted võivad kalduda soovide ja ihade poole, kuid võite peagi leida end tõmmatuna kellegi poole, kellesse te soovite armuda. Tundmatusse kõndides hoidke oma süda avatud. Kasutage hetki, mis teid teistega ühendavad, olgu juhusliku kohtumise või sügava vestluse kaudu. Ole valmis uurima armastuse teed.

Skorpion: Kuigi tung leida keegi, kellega koos aega veeta, võib täna olla valdav, haarab teid seltskonnas sügav rahutunne. Kasutage seda hetke ja võtke natuke aega. Pidage meeles, et eraldatus ei tähenda üksindust, pigem on käes aeg oma mõtete ja soovide üle järele mõelda. Kui leiate, et teil puudub sotsiaalne suhtlus, võite kutsuda sõbra külla.

Ambur: Hetkel, kui kohtute oma partneriga, tunnete, et kirg tuleb teie suhtesse tagasi. See on aeg, kus saate uurida teie ja universumi vahelise sideme vaimsust. Kogu päeva jooksul, olgu selleks siis läbi sügavate vestluste või lihtsalt peatumiseks ja järelemõtlemiseks, avastate end imelisel viisil kasvamas.

Kaljukits: Teie suhtlusringkond võib pakkuda toetavat keskkonda vaimse tervise, kontrolli all hoidmiseks. Seetõttu võib täna olla kasulik julgustada ennast ja oma partnerit suhtlema, sõpradega kohtuma. Soovitades oma kallimale nurinad ja valud unustada ning veidi elada, saate tuua tema ellu maagiat. Vallalised võivad oma vead üle vaadata ja neist tulevase taaskohtumise jaoks õppida.

Veevalaja: Sotsiaalmeedia ajastul, kus sageli kujutatakse täiuslikkust ja võrreldakse pingevabalt, võite tunda end haavatavana. Teid painab välimuse, populaarsuse ja edukuse surve. Pidev vajadus heakskiitmise järele, võib põhjustada rahulolematust ja madalat enesehinnangut. Kui asute romantilisele teele, pange tähele, et lojaalsus on teie suunav valgus.

Kalad: Tehke koostööd oma partneriga, et muuta keskkond, mida jagate, ilusamaks. Nautige kodu loomise, uue sisustuse lisamise või mööbli ümberpaigutamise saladust. Laske armastuslauludel ümbritsevat võluda. Tõmmake oma partnerit empaatiaga ja looge atmosfäär, mis sütitab teie intiimsuse leegi. Hinnake neid armastuse ja kiindumuse hetki.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope