Armastuse ja suhte horoskoop 02.06.2023.


Jäär: Täna võite tunda tugevat tungi,oma individuaalsust tugevdada ja oma isiklikke huvisid uurida. See võib olla tingitud hiljutistest kogemustest või lihtsalt teie tulise vaimu, loomulikust kalduvusest. Teie partner mängib selles dünaamikas olulist rolli. Kui ta mõistab teie iseseisvuse vajadust, julgustab ja toetab teid, teie isiklike eesmärkide poole püüdlemisel.Partnerit köidab teie enesekehtestamine ja ta imetleb teie kirge.

 

Sõnn: Silmapiiril on kauaoodatud puhkus ning see tõotab romantikat. See puhkus on ideaalne aeg, et süvendada oma sidet ja luua püsivaid mälestusi oma kallimaga. Kui olete juba pühendunud suhetes, elavdab maastiku muutus teie sidet, lähendades teid üksteisele. Vallaliste jaoks on suurepärane võimalus kohtuda kellegi erilisega.

 

Kaksikud: Kui olete vallaline, võivad teie sõbrad täna kosjasobitajaid mängida ja tahavad teid tutvustada inimesega, kes nende arvates teile suurepäraselt sobiks. Te võite end tekkivast ühendusest,meeldivalt üllatatuna tunda.Hoidke meel avatud ja olge valmis kellegi uuega riskima. Neile, kes on pühendunud suhetes, võivad sõbrad anda väärtuslikku nõu.

 

Vähk: Muutused on elus pidevad ja armastus pole erand. Teid ümbritsev taevane energia julgustab avatud meelt ja valmisolekut kohaneda. Võtke omaks idee, et armastust on mitmel kujul ja see võib saabuda siis, kui te seda kõige vähem ootate. Luba endal olla vastuvõtlik uutele kogemustele, inimestele ja mõtteviisidele armastusest. Lase lahti jäikadest ootustest ja usalda.Universumil on sinu jaoks varuks midagi ilusat.

 

Lõvi: Enesekindluse suurendamine on teie armuelu jaoks ülioluline. Võtke omaks oma ainulaadsed omadused ja hinnake oma tugevaid külgi. Kui kiirgad enesekindlust, muutud potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivsemaks. Pidage meeles, et armastus saab alguse sinust endast, seega kasutage seda võimalust, et tõsta oma enesehinnangut ja lasta oma sisemisel valgusel särada. Olenemata sellest, kas alustate uut suhet või tugevdate olemasolevat, veenduge, et teie partner teaks, kui palju see teie jaoks tähendab.

 

Neitsi: Vallaliste jaoks on see soodne aeg avada oma süda armastusele ja lubada endal uurida uusi võimalusi. Kosmose energia toetab teie soovi,pühendunud suhte järele. Kui olete oodanud õiget inimest, siis see võib olla aeg, mil kohtate kedagi, kes võlub teie südame. Armastuse uus algus on silmapiiril ja see võib viia sügava ja püsiva sidemeni.

 

Kaalud: Täna seadke oma heaolu esikohale. Armastus ja enese eest hoolitsemine käivad käsikäes ning harmoonilise armuelu säilitamiseks on oluline hoolitseda oma füüsilise ja emotsionaalse tervise eest. Keskenduge realistlike terviseeesmärkide seadmisele ja väikeste jätkusuutlike muudatuste tegemisele oma elustiilis. Kaasake regulaarne treening, oma rutiini. Pidage meeles, et terve keha on õnnelik keha ja see mõjutab positiivselt kõiki teie elu aspekte, sealhulgas teie armuelu.

 

Skorpion: Kui olete praegu vallaline, olge valmis selleks, et teie ellu tulevad uued armastushuvid. Universumil on vandenõu, et tuua keegi eriline teie teele. See inimene võib tulla ootamatutest olukordadest,nagu seltskondlik koosviibimine, sõbra tutvustus või isegi veebis. Neile, kes on juba suhtes, annab tänane päev võimaluse oma sidet süvendada. Jagage partneriga oma soove, hirme ja unistusi.

 

Ambur: Tähtede seis viitab täna, võimalikule võitlusele armukadeduse ja usaldamatusega. Need emotsioonid võivad tekkida teatud asjaolude või ebakindluse tõttu teie suhetes. Võtke aega, et mõtiskleda oma armukadeduse algpõhjuste üle ja uurida võimalusi enesekindluse suurendamiseks. Rääkige oma tunnetest ja otsige oma partnerilt kinnitust, võimaldades tal mõista teie vaatenurki.

 

Kaljukits: kaaluge väikese koosviibimise korraldamist või mõne teid huvitava inimese kutsumist juhuslikule kohtumisele. Teie kodu kutsuv energia töötab teie kasuks, suurendades võimalust luua tähendusrikas ühendus. Kui olete pühendunud suhtes, pöörake tähelepanu oma kodus olevatele lahendamata probleemidele või pingetele. Võtke aega, et lahendada kõik konfliktid oma lähedastega. Avatud suhtlemine aitab säilitada toetavat õhkkonda.

 

Veevalaja: Neile, kes on juba suhtes, on täna suurepärane aeg oma rutiinist välja murda ja partnerlusse seiklusi tuua. Astuge oma mugavustsoonist välja ja proovige koos midagi uut, näiteks põnevat õuestegevust või uue linna avastamist. Kui olete vallaline, avastage uusi suhtlusringe või proovige kohtingule teistsugust lähenemist.

 

Kalad: Täna võid tunda end oma romantilistes suhetes pisut valdavalt. Praegune planeetide joondumine viitab sellele, et teie emotsioonid ja kiindumus partnerisse võivad tugevneda. Kuigi on loomulik, et tunnete oma lähedaste kaitset on oluline vältida liigset kontrolli. Kui olete vallaline, ärge unustage suhet tasakaalukalt võtta ja andke potentsiaalsele partnerile vajalikku ruumi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope