Armastuse ja suhte horoskoop 02.06.2024.


 

Jäär: Head suhted põhinevad mõlema partneri võrdsel panusel ja rahulolutundel. Vältige harjumusi olla domineeriv ja kontrollida, selle asemel keskenduge koostööle oma partneriga. Koostöö ja salliva suhtumise kaudu, tugevdate oma suhte vundamenti. Laske oma partneril oma vajadusi väljendada. Olge empaatiline ja laske emotsioonidel voolata.

 

Sõnn: Täna võib tunduda, et teie armastuse otsingutel pole lõppu, kuid jääge lootusrikkaks ja veetke aega inimestega, kellel on positiivne meeleolu. Tehes uusi asju, saate avastada uksi, millest te kunagi ei teadnud. Positiivsus on teie parim sõber, tehke sellest oma partner ja vaadake, kuidas see muudab teie teekonna kulgu. Kui olete pühendunud suhtes, võtke muudatus vastu ja proovige koos partneriga uusi asju, et kirg põleks.

 

Kaksikud: Teie siirus on suureks plussiks ja paistab potentsiaalsetele armuhuvidele silma. Selle asemel, et püüda publikut sõnadega pimestada, laske oma tähelepanelikul kõrval ja läbimõeldud vastustel rääkida. Võib-olla on sügava sõpruse avastamiseks vaja tõelist vestlust. Kuulamise jõud on teie kätes ja seda kasutades hämmastab teid, kuidas see inimesi teie poole tõmbab.

 

Vähk: Täna võid kogeda ebatavalist tõmmet ümbritsevate inimestega kohanemise ja läbisaamise suhtes. See energia võib olla tutvumisprotsessis suureks tugevuseks. Kasutage seda kogukonna tunnet ära, sest see aitab teil olla sõbralikum ja armastusväärsem. Isegi, kui te ei saa kallima käest füüsiliselt kinni hoida, saate keskenduda emotsionaalsete sidemete arendamisele.

 

Lõvi: Teie partner võib tunda end ebakindlalt ja ta võib kahtlustada, et te pole temaga täiesti aus. Oluline on probleemiga viivitamatult tegeleda. Pidage viljakat vestlust, olles aus ja mitte rääkides varasematest konfliktidest. Keskenduge olevikule ja ärge loobuge oma suhtest. Olge oma partneriga koos, kinnitage talle, et hoolite ja aidake tal taastada enesekindlus.

 

Neitsi: Laske lahti emotsionaalsetest takistustest, mis teie teed blokeerivad. Esmane samm on eemaldada emotsionaalne pagas ja avastada oma hääl. Proovige veidi aega mõelda, mis takistab teid olla avatud ja aus. Väike eneseteadlikkus võib palju aidata. Pidage meeles, et haavatavus ei ole nõrkus, vaid jõud. Kui olete selle vastu võtnud on teil lihtsam teistega suhelda.

 

Kaalud: Täiuslikkuse otsimise asemel nautige veidrusi, mis muudavad teie suhte eriliseks, ja kasutage neid oma ühtsuse tugevdamiseks, mistahes raskuste korral. Jagage oma ideid partneriga, väljendades oma vajadusi ja soove vabalt, empaatia ja kaastundega. Tuletage meelde, et armastus on protsess. Jätkake suhte edendamist tähelepanuga. See võimaldab teil nautida ümbritsevaid rõõme.

 

Skorpion: Kuigi romantika ei pruugi täna olla teie nimekirja tipus, võib pereliikmetega veedetud aeg lõppeda kohtumisega, mida te kõige vähem ootasite. Tervitage peresidemete hubasust, sest need võivad teie soovid ja ideaalid pinnale tuua. Täna on päev hoolitseda kõige kallimate sidemete eest, teades, et armastus on kõikjal omal erineval viisil. Austage iga suhet ja näidake universumile, et olete valmis enamaks!

 

Ambur: Ärge astuge üksinduse tõttu liiga kiiresti suhtesse, sest võtab aega, et tõeline armastus õitseks. Olge valmis looma ootamatuid seoseid ja võtma omaks hetked, mida pole ette planeeritud. Kuigi päevad võivad tunduda lõputud, olge positiivne, õige inimene on teiega siis, kui õige aeg on käes. Enesearmastuse arendamine ja enda jaoks tähendusrikka elu loomine on asjad, millele peaksite keskenduma.

 

Kaljukits: Otsige inimesi, kes hindavad lihtsust ja autentsust ning loovad suhteid. Otsige hetki, et üksteisega sõbrustada ühiste huvide ja kohustuste kaudu. Kuid pidage meeles, et tõeline armastus ei seisne suurtes žestides, vaid tähendusliku sideme loomises kahe inimese vahel, kes suudavad üksteist mõista ja jagavad sarnaseid väärtusi. Seetõttu unustage elegants ja nautige oma armuelus lihtsuse ilu.

 

Veevalaja: Mõelge probleemidele, mida soovite lahendada. Kuigi sellega tegelemine võib olla ülioluline, pidage meeles, et sügavamad hoovused voolavad pinnast kaugemale. Pöörake tähelepanu pinnatasandist kaugemale ja oma suhte sügavuse uurimisele. Rääkige kõhklemata oma arvamustest, muredest ja unistustest. Teie võime minna oma suhte põhja, võib anda teile jõudu teineteisele lähedasemaks saada.

 

Kalad: Universum saadab teile sõnumi, et läheksite oma unistuste poole eesmärgiga. Võtke hetk, et mõelda, mida täpselt teie suhtest soovite. Veelgi enam, mõne pingutuse ja tähelepanelikkusega saate oma unistused reaalsuseks muuta. Olge vastuvõtlik uutele suhetele, mis aitavad teil saavutada oma sügavaimaid soove. Teadke, et universum suunab teid armastuse poole, mida vajate.Te peaksite selle teekonna ette võtma optimismi ja entusiasmiga.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope