Armastuse ja suhte horoskoop 02.07.2024.


Jäär: Vallalisi võib meelitada inimene, kes esitab neile väljakutseid ja võib viia hea sõpruse alguseni. Täna valitseb teie suhetes harmoonia ja teineteisemõistmine ning teil on võimalik oma partneriga intiimseid ja kirglikke hetki veeta. See on võimalus suhelda oma partneriga ja tugevdada oma suhteid. Võtke tänane päev selleks, et tegeleda inimestevaheliste suhetega ja oma pereliikmetega.

Sõnn: Mis puudutab teie armuelu, siis päeva alguses võib täheldada mõningaid üsna mõistatuslikke asjaolusid. See tähendab, et ebamäärasuse asemel peaksite olema otsekohene ja selgelt väljendama oma tundeid või ootusi. Päeva iseloomustab kõrgendatud energiatase. See võib tähendada intiimseid ja sügavaid sidemeid teiste inimestega, mis võivad teile huvi pakkuda.

Kaksikud: Täna on töine päev seltskondlikeks sündmusteks ja seega on õige aeg tutvuda. Võimalik, et kui olete inimeste seltskonnas, kas peol, ärikohtumisel või sõbralikul koosviibimisel, teate, kelle poole teid tõmbab. Proovige omaks võtta erinevaid mõtteid ja olge valmis seoseid leidma. See on õnnistuseks, kui olete täis energiat ning teil on keskmisest parem füüsiline ja vaimne tervis, sest see ütleb inimestele, et olete hea võimalus.

Vähk: Kui soovite oma armuelu osas rutakaid otsuseid vältida, on viimane aeg hakata hoolikalt mõtlema ja tänane päev saab olema ideaalne. Nagu iga otsustusprotsessi puhul, võtke enne järgmise sammu tegemist aega ja kaaluge kõiki võimalusi. See on suurepärane aeg olla valiv ja mõelda, milliseid omadusi suhtes soovitakse. Teie planeerimine aitab teil luua väärilise ühenduse.

 

Lõvi: Täna on teie viisakus ja head kombed suurimaks tugevuseks ning abiks potentsiaalsete partneritega seotud valdkondades. Inimesi tõmbab teie poole ja seega on lihtsam läheneda ja sisukat vestlust pidada. Jääge positiivseks, sest nüüd on aeg leida uusi huvitavaid sõpru, kellega saate palju suhelda. Ärge kartke oma arvamust avaldada ja emotsioone jagada.

 

Neitsi: Päeva alguses võivad paarid silmitsi seista probleemidega. Inimene peab õppima, et igal tehtud otsusel on alati pluss või miinus. Tervisliku suhtlusstiili omaksvõtmine, et partneriga oma tundeid väljendada, aitab koos probleemsetest aegadest üle saada. Päeva keskel pingutage, et olla tänulik pisiasjade eest ja tunnustada armastavalt oma partnerit.

 

Kaalud: Neile, kes on suhtes, on aeg veeta oma partneriga ja lähedastega kvaliteetaega. Tuletage neile meelde, et nad on teie jaoks olulised, seades nad esiplaanile. Lisaks on mõistlik kaaluda mõningaid väljakutseid, mis võivad edenedes tekkida. Toetage partnerit sellistel nõrkushetkedel ja saage temalt julgustust oma eesmärkide poole püüdlemiseks.

 

Skorpion: Täna võib esineda juhtumeid, kus vallalised võivad tunda end teistest distantseerituna, eriti neist, kelle poole nad tõmbuvad. Kuid isegi pärast endast parima andmist võib inimestega lähedaste sidemete loomine olla keeruline. Nii et ärge laske sellel end eksitada, vaid keskenduge oma enesehooldusele ning sellele, mida armastate. See aeg on parim lõbusate ja sisukate tegevustega tegelemiseks, mille tulemuseks võib olla potentsiaalne partner, kes jagab teie meeleolu.

 

Ambur: Täna võite silmitsi seista alateadvusesse jäänud rahuldamata soovide ja pettumustega. Sellest hoolimata ei tohiks need tunded teie õnne takistada. Peate olema piisavalt avatud, et mõelda oma vajadustele oma teadmiste laiendamisele. Tehke asju, mis teevad teid õnnelikuks siis tunnete rahulolu. Teil on enesekindlus ning saate endasse laadida õnne ja positiivset energiat.

 

Kaljukits: Vallalised võivad täna armuda, sillutades teed tõenäolisele romantilisele sidemele. Otsige toredaid võimalusi uue sideme loomisel või inimestega suhtlemisel. Neile, kes on sellesse kontseptsiooni juba armunud, võib see olla suhete loomise ja ühise tuleviku aeg. Võimas iha partneri järele on võimalik arendada koos kirglike ja õrnade hetkedega.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, võib tänane päev viia teie suhte järgmisele tasemele. Viha ja distantsi asemel võiks suhte tugevdamiseks ja paremaks muutmiseks kasutada naeru, usaldust ja sügavat juttu. Keskenduge usalduse ja aktsepteerimise aspektidele ning tuletage meelde kavatsusi üksteise suhtes. Seega rääkige probleemidest ja, ükskõik mis, püüdke oma suhteid meeskonnana parandada.

 

Kalad: Täna võivallalised soovida avastada uusi kogemusi ja kohtuda uute inimestega. Lubage endal olla vaba ja avatud kohtuma ja tervitama. Võite kohtuda huvitava inimesega, seega on oluline hoida oma emotsionaalsed ja mõtlemismeeled avatuna kõikidele võimalustele. Kuid ärge kiirustage liiga vara otsuste tegemisel, laske sündmustel lihtsalt kulgeda oma rada. Peate olema valmis ootama tõelisi sõprussuhteid, mis võivad olla erilised.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope