Armastuse ja suhte horoskoop 02.08.2023.


Jäär: Täna võib teie suhe keerulisemaks muutuda. Ärge muretsege, sest mõnikord on tundepuhangud maandavad. Teil on vaja hingetõmbeaega intensiivsusest, mille oma romantilistesse püüdlustesse kaasa võtate. Laske armastusel areneda omas tempos, kiirustamata või dramaatilisi muutusi nõudmata. Kui olete pühendunud suhtes, loob teie kannatlik lähenemine aluse paremale mõistmisele.

Sõnn: Teid valdab rahulolutunne. Emotsionaalne heaolu, mida praegu kogete, loob võimsa positiivsuse aura, millele on raske vastu seista. Mõistate oma suhte edendamise olulisust ja täna näete, et teie partneriga jagatav side püsib tugev ja elujõuline. Teid tõmbab selle poole, et muuta oma kodu armastuse ja mugavuse varjupaigaks.

 

Kaksikud: Teie teekond võtab täna veetleva pöörde. Tähed julgustavad teid tugevdama oma emotsionaalset sidet, pakkudes teile ja teie partnerile vajalikku moraalset tuge. Näidake oma armsamale, et hoolite, olge tema usaldusisik ja looge turvaline ruum sisukaks dialoogiks. Kui olete vallaline, on täna ideaalne aeg võtta ühendust sõprade ja perega, et saada toetust. Laske oma südamel oma soovid välja valada.

 

Vähk: Kui teil on midagi südamel, olgu selleks mure, hirm või minevikuviga, siis ärge kõhelge seda oma partnerile avaldamast. Teie valmisolek jagada oma sisemisi mõtteid näitab teie kallimale, et ta võib teid täielikult usaldada, soodustades mõistmise keskkonda. Vallaliste jaoks võib ootamatu kohtumine kaasa tuua olulise sideme. Olge avatud võimalustele ja laske armastusel leida tee teie südamesse.

 

Lõvi: Teie domineeriv isiksus võib mõnikord varjutada teie partneri vajadused ja soovid. Astuge samm tagasi ja kuulake oma kallimat ning laske tal oma põhitunded välja rääkida. Laske lahti vajadusest hoida kõike kontrolli all ja avage oma süda armastusega kaasnevale haavatavusele. Leiate sügava ja püsiva sideme, kui annate,ise midagi vastu ootamata. Vallalised, olge ettevaatlikud, ärge laske oma uhkusel tõelisi suhteid varjutada.

 

Neitsi: Armastuse küsimustes manitsevad tähed, et te ei oleks liiga isekas. Oluline mõista enda ja oma partneri väärtust ja seda, mis teid tõeliselt õnnelikuks teeb. Kui olete vallaline, võtke aega eneseleidmiseks ja isiklikule kasvule keskendumiseks. Pühendunud suhetes olevate jaoks on okei küsida seda, mida soovite. Teie partner hindab teie haavatavust, sideme tugevdamist.

 

Kaalud: Te võite tunda end pisut ülekoormatuna, konfliktide ja tööga seotud pingete tõttu. Need välised tegurid on teie jaoks väljakutseks minna oma partneriga lõbutsema või kohtuma uute inimestega, kuid ärge laske sellel end heidutada. Selle asemel keskenduge juba olemasoleva armastuse ja sideme kasvatamisele. Kasutage oma aega ära ja pange rõhku, väikeste eesmärkide saavutamisele.

 

Skorpion: Keskenduge armastuse kasvatamisele, mis ei tunne piire. Vabastage vajadus olukordi kontrollida või nendega manipuleerida, seljatage eelarvamused. Selle asemel laske armastusel voolata loomulikult,laske ootustest lahti. Vallaliste inimeste puhul julgustavad tähed loobuma oma ideaalse partneri nimel, jäikadest kriteeriumidest. Avage oma süda uutele sidemetele ja võtke omaks ootamatud kohtumised.

 

Ambur: Kuigi suhte lõpp võib teie südant painata, võite tunda ka kergendust, teades, et kõige keerulisem osa on nüüd selja taga. See on teie aeg tervenemiseks, iseendaga ühenduse taastamiseks ja vabaduse omaksvõtmiseks, mis tuleneb oma individuaalsuse taasavastamisest. Ärge suruge oma tundeid alla, tunnustage neid, sest need on teie tervenemise teekonnal üliolulised.

 

Kaljukits: Vallaliste inimeste jaoks näitavad tähed, et täna võivad teie teed ristuda kellegi erakordsega. See kohtumine võib tunduda ühtaegu põnev,kui ka hirmutav. Ärge kartke näidata oma autentset mina, sest see meelitab ligi õige inimese, kes hindab teid sellisena, nagu te olete. Kui olete suhtes, on see ideaalne aeg uute aspektide uurimiseks koos partneriga.

 

Veevalaja: Teie partner hindab iga teiega koos veedetud hetke. Teie kohalolek sisaldab lohutavat energiat, mis pakub turvatunnet teie kallimale. Täna leia aega sisukate vestluste ja südamlike žestide tegemiseks. Teie armsam hindab teie tähelepanu ja pühendumist teie kahevahelise sideme süvendamisel. Kui olete vallaline, pakkuge oma potentsiaalsele partnerile vankumatut kohalolekut ja tuge, ootamata midagi vastu.

 

Kalad: Kui olete varasemate vigade või truudusetuse tõttu oma suhtes raskusi kogenud, soovitavad tähed läbimõeldud lähenemist. Kuulake oma südant, sest see tunneb teie emotsioonide ja soovide sügavust. Mõnikord võib teine ​​​​võimalus viia suhte põhjaliku ümberkujundamiseni, eeldusel, et mõlemad partnerid on valmis probleeme lahendama tõelise pingutuse ja mõistmisega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope