Armastuse ja suhte horoskoop 02.09.2023.


Jäär: Teie armuelu on täna stabiilne ja saate palju vaba aega oma partneriga koos veeta. Mõistke kaasnevaid emotsioone ja proovige teha seda, mida teie süda soovib. Oluline on tagada, et täna rahuldaksite oma partneri vajadused. Plaanige täna õhtul midagi erilist. Kui olete olnud pikka aega abielus, on täna õige aeg alustada läbipaistvat vestlust perekondlike küsimuste üle.

Sõnn: Peaksite olema valmis selleks, et teie ja teie partneri vahel tekivad väikesed erimeelsused, hoolimata sellest, kui kõvasti proovite vestlusi vältida. Pealegi pole see teie probleemidele parim lahendus. Veenduge, et olete teadlik oma tegudest, mis võivad teie partnerile täna otseselt või kaudselt haiget teha. Vallalised võivad täna leida oma potentsiaalse kallima, tehes teed ilusale ajale.

Kaksikud: Suhetes oma partneriga on ülioluline, et armastus ja mõistmine õitseksid. Peaksite olema kindel, et väljendate täielikku usaldust ja armastust. Seetõttu proovige ka oma partnerile näidata ,et temast hoolite. Täna on ideaalne aeg planeerida koos kallimaga kiire reis mõnda lähedalasuvasse kohta.

Vähk: Teie armastus ja hoolitsus partneri vastu, täna paranevad Hellitage ühiseid mälestusi ja nautige koosveedetud hetki. See aitab teil paarina depressiooni vältida. Külastage koos romantilist kohta, et nautida rahu ja parandada oma sidet. Teie partner toetab igati teie isiklikke ja tööalaseid eesmärke. Veenduge, et teie suhe kulgeb õigel teel.

Lõvi: Te peaksite täna oma probleemid partneriga lahendama. Muidu kulub kogu teie päev muredele. Te ei saa keskenduda muule tööle, kui te ei seljata koos oma vaidlusi. Praegu on suurepärane aeg hiljuti armunud inimestel, järgmise sammu kavandamiseks. Seadke oma suhe prioriteediks, et nautida stabiilsust.

Neitsi: Peate oma partneriga viljakaid vestlusi pidama,selle üle, kuidas teie suhe päeva jooksul paraneb. Mõistke üksteist paremini, et luua oma väljavalitu jaoks parim tugisüsteem. Täna võib olla hea päev oma armsamat sõpradele ja perele tutvustada, kui te pole seda veel teinud. Suurendage oma võimalusi koos toredalt aega veeta, planeerides täna õhtul midagi hämmastavat.

Kaalud: Oluline on väärtustada oma suhet, olenemata sellest, kui hõivatud te oma tööelus olete. Peate mõistma, miks on päeva jooksul vaja keskenduda oma partneri vajadustele ja soovidele. Tulge koos kiirele kohvikukohtingule või lõunale, kui teil on tööl vaba aega. Inimesed, kes seisavad silmitsi probleemidega suhetes emotsioonide väljendamisel, peaksid täna saama häid juhiseid.

Skorpion: Teie armuelu annab palju jõudu. Partner ei ole keegi, kes ainult armastab ja hoolib teist, vaid hindab ka teie arvamusi rohkem,kui midagi muud. Andke endast täna parim ja korraldage kallimale üllatus. Teie suhetes peab olema läbipaistvus, kus saate koos paarina arutada olulisi küsimusi ja leida kiireid lahendusi.

Ambur: Oluline on konstruktiivselt valida oma suhte olulised aspektid. See võib olla ülioluline otsus, mille peate koos vastu võtma. Ükskõik kui raske olukord ka poleks, saate probleemidest kergesti üle, kui olete koos. Te mõlemad saate täna sõpradelt abi, mis võimaldab teil oma majapidamistoimingud hõlpsasti lõpule viia. Proovige varakult koju tulla, et mõnda aega oma partneriga kvaliteetselt aega veeta.

Kaljukits: Kannatlikkust ja järjekindlust vajate oma suhtes, et see läheks õitsele. Miski pole keerulisem,kui vaikimine. Teie partner võib täna käituda ebamõistlikult, kuid proovige välja selgitada selliste puhangute tegelik põhjus. Peaksite olema see, kes kuulab, mitte ei mõista asjatult hukka. Korraldage oma isiklik ruum koos nii, et hoiate oma meeled aktiivsena.

Veevalaja: Teie suhe oma armsamaga sütitab intiimsuse ja hoolimise võimalused. Te peaksite olema see, kes initsiatiivi haarab ja proovib oma partneriga lähedaseks jääda. Head vestlused teevad imesid, kui proovite südamest rääkida. Kui teie partner väljendab muret seoses teie suhtega, saate kiiresti hinnata oluliste muutuste vajadust.

Kalad: Kui teie partner ei soovi iga päev koos aega veeta, leppige kokku ja jääge võimalusel koju. Emotsionaalne toetus ja hoolitsus on äärmiselt olulised, kui teine ​​inimene kannatab haavatavate seisundite all. Täna peaksite olema see, kes esitab põhjused, miks teie suhe on teie mõlema elus paljude lahingute ja lõputute probleemide keskel tugev.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope