Armastuse ja suhte horoskoop 02.10.2023.


Jäär: Täna on ideaalne päev, et näidata oma lähedastele, kui palju te neist hoolite. Olenemata sellest, kas olete pikaajalises suhtes või alles hakkate uut romantikat avastama, leidke aega oma tunnete väljendamiseks ja tunnustuse avaldamiseks. Kui olete vallaline, ärge kartke luua uusi suhteid ja leidke armastus. Teie vaprust premeeritakse uute sidemete ja põnevate võimalustega.

Sõnn: Tänane energia suurendab usaldust teie suhtes. Partner toetab teid kõiges ja pakub teile tohutut rõõmu. Võtke aega, et oma kallimaga sidet hoida. Vallalistel on sündmusterohke päev, kus on väljavaateid uuele armastusele ja võimalustele uute sidemete loomiseks. Tunned end kirglikult ja soovid oma emotsioone ja kiindumust näidata.

Kaksikud: Suhtlemine on täna võtmetähtsusega. Võtke aega, et väljendada oma tundeid kallimale. Olge avatud ja aus ning ärge kartke lõbutseda! Kui olete vallaline, on see hea aeg uute inimestega suhtlemiseks. Näidake oma võlu ja vaimukust ning laske oma isikupäral särada. Kuid pidage meeles, et peate olema enda vastu aus ja ärge näidelge. Väljendage oma tundeid ja emotsioone, sest see tugevdab teie sidet oma lähedastega.

Vähk: Täna seadke oma suhtele ülim prioriteet, et saaksite seda enesekindlalt ja armastusega edasi viia. Planeerige oma päev nii, et võiksite õhtul lõõgastuda ja oma partneriga viljakaid vestlusi pidada. Võite minna koos kinno või nautida õhtusööki. Peaksite püüdma suurema osa päevast koos olla. Vallalised võivad leida inimese, kes tundub lähedane ja kelles on potentsiaali suhteks.

 

Lõvi: Teie romantiline energia on täna kõrgendatud, muutes teid partneri jaoks vastupandamatuks. Kui olete vallaline, siis ärge imestage, kui keegi teile silma jääb ja sädemeid lendab. Teie karisma ja sarm muudavad tunnete väljendamise lihtsaks ja võite ennast enesekindlalt tunda. Suhtlemine on kõigis suhetes võtmetähtsusega, seega kuulake kindlasti oma partnerit ja väljendage end selgelt.

 

Neitsi: Olge oma suhetes enesekindel, et saaksite koos avalikkuse ette astudes näidata enda atraktiivset isiksust. Teie pere on täna väga toetav, kui teil tekivad lahkhelid. Rääkige oma lähedastega, kui teil on partneriga intiimsusprobleeme, et saaksite kogenud abi ja juhiseid. Kui olete vallaline, on mõnus omaette aega veeta ja oma töö vilju nautida. Ärge kiirustage partnerit otsima!

 

Kaalud: Teie võlu ja magnetiline energia on täna täielikult nähtavad. Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, köidate teiste tähelepanu. Kasutage oma loomulikku diplomaatiat, et navigeerida konfliktides ja tugevdada olemasolevaid sidemeid. Kui olete vallaline, olge avatud kohtuma kellegi uuega, kes vastab teie ainulaadsele energiale. Täna võib olla teile üllatus varuks.

 

Skorpion: Tähtede seis on täna teie kasuks, kui asi puudutab armastust. Vallalised võivad tunda tõmmet kellegi uue poole, nii et hoidke silmad lahti võimalike armuhuvide suhtes. Need, kes on juba suhtes, võivad avastada, et nende sidet tugevdab avatud suhtlemine ja jagatud kogemused. K ui teile meeldib romantika, proovige asju vürtsitada ja planeerida reis. Kui teie suhe seisab silmitsi pideva alandusega, on õige aeg toksilisusest välja tulla ja oma elu nautida.

 

Ambur: Täna võite oma partneriga sattuda ebasoodsatesse olukordadesse, eriti mis puudutab rahalisi asju. Probleemide lahendamiseks proovige oma suhtes, mitte saladusi hoida. Teie lähedaste ja pereliikmete heakskiit võib aidata teil oma suhteid järgmisele tasemele viia. Vallalised võivad peol või perekondlikul koosviibimisel kohtuda huvitavate inimestega. Esitle end hästi!

 

Kaljukits: Suhetes olevate inimeste jaoks on täna ideaalne päev, et oma kallimaga uuesti säde süüdata. Planeerige eriline kohtinguõhtu ja leidke aega, et oma partneriga sügavamal tasandil suhelda. Parim asi teie suhte juures on teie paranenud intiimsus, kus saate ennast partnerile täielikult usaldada. V allalised ärge kartke uusi võimalusi uurida.

 

Veevalaja: Peate oma suhtesse põnevuse tagasi tooma, alustades oma partneriga naljakaid ja elavaid vestlusi. Alustage oma päeva varakult, et saaksite paarina koos aega veeta. See võib olla kiire lõunasöök või ühine tööjärgne treening. See aitab teil jagada emotsioone ja luua tõhusaid sidemeid eriliste hetkedega. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi erilisega, kes teid inspireerib.

 

Kalad: Täna on suurepärane päev, et uurida oma emotsionaalset sidet partneriga. Kasutage päeva intensiivset energiat, et enda ja oma kallima vajadusi, soove ja ihasid mõista. Kui olete vallaline, ärge kartke proovida midagi uut. See on suurepärane aeg kellegagi sügaval tasandil ühenduse loomiseks, kuid veenduge, et olete autentne ja iseendale truu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope