Armastuse ja suhte horoskoop 02.10.2023.


Jäär: Tänane päev julgustab teid tasakaalustama materiaalseid muresid emotsionaalse sidemega. Võib-olla tunnete end oma partneri suhtes heldemana ja kiinduvamana. Soovite armsamat hellitada kingituste või eriliste maiuspaladega. Siiski olge ettevaatlik, et mitte võrdsustada armastust materialismiga. Pidage meeles, et armastus ei seisne ainult kingituste tegemises, see on üksteise jaoks olemas olemine ja teineteise jaoks sooja ja armastava keskkonna loomine.

Sõnn: Tunnete end atraktiivsemana ja enesekindlamana kui kunagi varem, mistõttu on teil lihtsam läheneda kellelegi, kellest olete huvitatud. Teie soovid ja prioriteedid on nüüd kristallselged, mis aitab teil teha tarku valikuid, mis puudutavad teid südant. Kasutage seda tõuget oma armuelus initsiatiivi haaramiseks. Pühendunud suhtes inimesed peaksid osalema sisukates vestlustes ja näitama üles tänulikkust armastusest tulevate sõnade jõu eest.

Kaksikud: Täna igatsete sügavamate emotsionaalsete sidemete järele. Olete mõtisklevas meeleolus, otsite oma partneriga vaimset sidet või potentsiaalset armuhuvi. Ärge kartke avaldada oma haavatavust ja saladusi, see võib viia suurema intiimsuseni. Kui olete vallaline, siis ärge imestage, kui täna meelitate austajaid. Suhtes kasutage energiat enda ja partneri vahelise säde taassüütamiseks.

Vähk: Tähed julgustavad teid mugavustsoonist välja astuma ja suhtlusringkonnaga sulanduma. Käige pidudel ja koosviibimistel või korraldage väike koosviibimine ise. Mida rohkem suhtlete, seda suurem on võimalus kohtuda kellegi erilisega. Kui olete oma kaugel olevast partnerist puudust tundnud, kaaluge üllatusvisiidi või virtuaalse kohtinguõhtu planeerimist. Tehnoloogia võib ületada füüsilise lõhe ja hoida hinged ühenduses.

Lõvi: Tänane päev toob endaga kaasa professionaalsete saavutuste ja romantiliste võimaluste harmoonilise segu. Teie enesekindel suhtumine on teie potentsiaalse armastuse jaoks eriti atraktiivne, muutes teid ihaldusväärsemaks kui kunagi varem. See võib olla ideaalne aeg kontoriromaanide avastamiseks, tegemata järeleandmisi oma kutse-eetikas. Kui olete vallaline, võite avastada, et keegi, kellele olete mõnda aega silma jäänud, hakkab teie kiindumust märkama.

Neitsi: Karjäärikohustused võivad täna nõuda rohkem tähelepanu. Kuigi tööelus silma paista on oluline, veenduge, et te ei jätaks oma kallimat tähelepanuta. Väikesed žestid võivad teie armastussideme tugevdamisel palju aidata. Kui olete vallaline, ärge kartke oma püüdlusi potentsiaalsete partneritega arutada,ta imetleb teie ambitsioone. Samal ajal uurige uusi isikliku kasvu teid ja õppige midagi uut.

Kaalud: Võite leida end oma romantilises elus pettumustundega maadlemas. Võib-olla on hiljutine erimeelsus või täitmata ootused jätnud teid masendust tundma. Pidage siiski meeles, et sellised hetked on osa iga suhte teekonnast ja need võivad olla kasvuvõimalused. Pühendunud inimestele nõuab päev suhtlemisel ettevaatlikkust. Kergesti võivad tekkida arusaamatused, mis toovad kaasa tarbetuid konflikte.

Skorpion: Täna joonduvad planeedid, et tuua teile võimalus kauaoodatud abieluettepanekuks. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partner otsustada, et on aeg viia teie armastus järgmisele tasemele. Tähed julgustavad teid sellele väljavaatele avatud olema ja tulevikule optimistlikult mõtlema. Võtke omaks idee luua sügavam ja püsivam ühendus. Kui olete vallaline, olge valmis äkiliseks kohtumiseks, mis võib tekitada meeldiva suhtluse.

Ambur: Kui olete enese eest hoolitsemise unarusse jätnud, on aeg midagi muuta. Pidage meeles, et terve keha viib terve vaimu ja õitsva armueluni. Tegelege tegevustega, mis panevad teid ennast hästi tundma.Te tunnete end kindlalt, et olete armastusemagnet. Samuti on see suurepärane aeg oma partneriga avameelselt suhelda kõigist tervisemuredest või elustiilimuutustest, mida soovite koos teha. See mitte ainult ei tugevda teie sidet, vaid parandab ka teie üldist heaolu.

Kaljukits: Kui olete vallaline, võib teie ellu tulla keegi uus. See võib olla keegi, kellega jagate sügavat sidet ja vastastikust austust. Neile, kes on juba suhtes või abielus, on see ideaalne aeg mis tahes püsivate probleemide lahendamiseks ja te avastate, et teie side muutub selle tulemusel tugevamaks. Ärge kartke oma suhtes initsiatiivi haarata; teie enesekehtestamine võib viia põnevate arenguteni.

Veevalaja: Ärge laske tööstressil oma romantilisi püüdlusi takistada. Otsige harmooniat, korraldades oma aega tõhusalt. Kaaluge oma partneri kaasamist igapäevastesse tegevustesse, et tugevdada sidet. Vältige impulsiivseid reaktsioone, kuna need võivad põhjustada tarbetuid konflikte. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi erilisega oma töö või tervisega seotud tegevuste, näiteks trenni või joogaga tegelemise ajal.

Kalad: Võtke aega oma peresidemete kaitsmiseks, sest rahulik koduelu annab teie armualgatustele tugeva emotsionaalse baasi. Südamlik vestlus pereliikmega võib pakkuda väärtuslikku teavet teie romantiliste püüdluste kohta. Nende juurte tugevdamine annab teile võimaluse luua oma partneriga turvalisem tulevik. Vallalised peaksid nautima päeva, mis on täis armastust, naeru ja tähendusrikkaid sidemeid.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope